8764 відвідувача онлайн
44 455 253

Відвідувач аптеки в Харкові зґвалтував провізора: поліція затримала підозрюваного. ФОТО

Відвідувач аптеки в Харкові зґвалтував провізора: поліція затримала підозрюваного. ФОТО

Співробітники поліції в Харкові затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні співробітниці аптеки.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області, інформує Цензор.НЕТ.

"Поліцейські встановили, що ввечері невідомий чоловік зайшов до аптеки. Скориставшись відсутністю відвідувачів, він із застосуванням фізичного насильства затягнув дівчину-провізора до підсобного приміщення, завдав тілесних ушкоджень, зґвалтував і заволодів її мобільним телефоном", - йдеться в повідомленні.

До розшуку зловмисника було залучено всі сили поліції Харкова.

"Під час відпрацювання відеозаписів із камер відеоспостереження дільничний інспектор поліції упізнав у нападнику 45-річного жителя району, раніше судимого за скоєння пограбування. Поліцейські затримали зловмисника неподалік від місця проживання", - зазначили в поліції.

Відвідувач аптеки в Харкові зґвалтував провізора: поліція затримала підозрюваного 01
Відвідувач аптеки в Харкові зґвалтував провізора: поліція затримала підозрюваного 02

"Слідчим управлінням ГУНП у Харківській області відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 152 (зґвалтування) і ч. 3 ст. 186 (грабіж) КК України. Максимальне покарання за вчинення цих злочинів передбачає до 8 років позбавлення волі", - підсумували в поліції.

Топ коментарі
+64
Бідна жінка... Сил, щоб відійти.

Зробити б так, щоб ґвалтівник не міг більше цього робити.

Ну, хто перший з форумних "лицарів" напише традиційне чоловіче: =сама винна=.
показати весь коментар
26.01.2019 08:54 Відповісти
+30
Ви з перепою, чи що ?
Ще скажіть, що Порошенко ґвалтував ...
Зовсім уже подуріли.
Я на цьому форумі достатньо довго, тому дуже добре знаю, що пишуть і як на жінок ...

Тому решта і мовчать. Поки що.

Але показово, що першим власне відреагували ви (той ненормальний, що у спамі - не рахується).
показати весь коментар
26.01.2019 09:12 Відповісти
+28
кацапи народжуються нетрадиційно
показати весь коментар
26.01.2019 09:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Розумні би мусора вже давно накрутили би йому 187 (розбій) і відправили на 12 років..
показати весь коментар
26.01.2019 11:08 Відповісти
попытка умышленного убийства с применением оружия в виде полового члена
показати весь коментар
26.01.2019 11:42 Відповісти
Роман, скільки вам років?😁🤔
показати весь коментар
26.01.2019 11:51 Відповісти
то кацап
показати весь коментар
27.01.2019 14:37 Відповісти
не,лучше на 8 лет за изнасилование..
показати весь коментар
26.01.2019 12:25 Відповісти
152га нікуди не дінеться у обох випадках. Просто у сукупності дадуть більше...
показати весь коментар
26.01.2019 12:59 Відповісти
постійний клієнт прийшов в формалізовану точку продажу.. отримав товар і послуги.
за товар грошей вистачило, за послуги - ні.
а так, як нотаріально завіреної згоди не було - тепер кришувальникам розбиратися - хто з їх підопічних більше винен.
У жлдної аптеки нема вільного доступу до стілажів...
показати весь коментар
26.01.2019 11:20 Відповісти
краще б в тебе не було вільного доступу до тяжких наркотиків...
показати весь коментар
26.01.2019 12:28 Відповісти
Сержант, не переймайтесь.
показати весь коментар
26.01.2019 13:13 Відповісти
старший сержант...
показати весь коментар
26.01.2019 13:40 Відповісти
Відразу підвищили.
показати весь коментар
26.01.2019 14:04 Відповісти
не відразу...у кінці 80х, під дємбєль...
показати весь коментар
26.01.2019 17:47 Відповісти
як ЗКВ треба було вже знать: хто кришує наркобізнес; і чому цей "хворий" отримав доступ до провізора.
Де зараз такі аптеки в містах, щоб відразу можна було зайти за прилавок?
показати весь коментар
26.01.2019 20:14 Відповісти
сам хоч зрозумів,що написав?
показати весь коментар
26.01.2019 21:14 Відповісти
Важко не зрозуміти.
Аптечнінаркорозповсюджувачі кришують наші дядістьопи.
А, без вільного доступу насильника за прилавок, події не мало було відбуватися.
показати весь коментар
26.01.2019 21:21 Відповісти
а видео почему не показали...там ведь камеры стояли
показати весь коментар
26.01.2019 11:40 Відповісти
А я не розумію, навіщо замазали морду фейса на зображеннях з відео, а показали його пику крупним планом першим фото (де кров з носа)?
Шо це за хохма? Мєнтовський прикол, чи шо?

Відвідувач аптеки в Харкові зґвалтував провізора: поліція затримала підозрюваного - Цензор.НЕТ 4097
показати весь коментар
26.01.2019 21:29 Відповісти
попробуй логически немного подумать...первое фото журналисткое, а остальные ментовские...для особо одаренных там на фото даже подпись имеется
показати весь коментар
26.01.2019 22:18 Відповісти
Тобто, мєнтовські фотки ексклюзівно тільки для мєнтов?
А журналістські , - для журналістів.
Ага. Ну, тоді всьо ясно.

Фотки з трупачками, - тільки для патологоанатомів... )))
І каждому да воздастся по єво прахвєсії, как Біблія гаваріт...
показати весь коментар
26.01.2019 22:30 Відповісти
ты совсем тупой что ли? когда менты делают фото предполагаемого преступника, они по закону не могут их публиковать пока идет следствие и нет приговора суда. Поэтому они зарисовывают им лица.
А журналисты могут фотографировать и публиковать любые фотки.
показати весь коментар
26.01.2019 22:38 Відповісти
Відвідувач аптеки в Харкові зґвалтував провізора: поліція затримала підозрюваного - Цензор.НЕТ 4884
показати весь коментар
26.01.2019 22:44 Відповісти
На 2му фото дівчина, її теж показувать?
показати весь коментар
27.01.2019 02:21 Відповісти
Обидно. Я харьковчанин. Читаешь новости -одни ублюдки.
показати весь коментар
26.01.2019 11:49 Відповісти
не правда...веде есть хорошие люди...
показати весь коментар
26.01.2019 12:29 Відповісти
Ну что вы так, везде есть ублюдки и везде есть законопослушные и порядочные люди. Просто в больших городах много уродов кучкуется, они верят что там легче затеряться и уйти от правосудия.
показати весь коментар
26.01.2019 22:42 Відповісти
меня одного смущает что на первом фото он во всем черном а на втором почему-то куртка и шапка побелели?
показати весь коментар
26.01.2019 12:36 Відповісти
первое фото цветное, второе инфракрасное.
показати весь коментар
26.01.2019 12:59 Відповісти
и поэтому на первом фото черная шапка черная куртка и черные штаны а на инфракрасном белая шапка белая куртка и .....ЧЕРНЫЕ штаны???
показати весь коментар
26.01.2019 17:37 Відповісти
и что? Физику в школе прогулял, и теперь мир полон чудес и загадок?
показати весь коментар
26.01.2019 18:27 Відповісти
Усыпить , как собаку, это не человек, а утиль.
показати весь коментар
26.01.2019 17:30 Відповісти
сейчас окажется что вышел по "закону Савченко" за подобное преступление (или "апалченец Дамбаса")
показати весь коментар
26.01.2019 17:39 Відповісти
это у него уже будет 5 срок за изнасилования...выйдет через 4-5 лет и продолжит насиловать дальше
показати весь коментар
26.01.2019 22:24 Відповісти
Мне интресно, каким образом он добрался до аптекарши? Аптека ведь не магазин. Там прилавки мощные, защитное стекло.
показати весь коментар
26.01.2019 17:55 Відповісти
И почему она не нажала на тревожную кнопку?
показати весь коментар
26.01.2019 17:55 Відповісти
И не достала свое табельное оружие, и куда смотрел вооруженный охранник?
Кролик, это аптека, а не банк, и даже не ювелирный магазин. Тревожной кнопки в аптеке могло просто не быть, или девушка могла быть далеко от этой кнопки (если эта кнопка там таки была), или просто могла растеряться.
показати весь коментар
26.01.2019 19:57 Відповісти
А как он за прилавок попал? В аптеках всегда мощные прилавки с защитным стеклом.
показати весь коментар
26.01.2019 21:23 Відповісти
Я не каждый день хожу в аптеки, но, по памяти, просочиться за прилавок со стороны зала там несложно. В любом случае, несчастная могла выйти в зал - работники время от времени выходят, чтобы вынести товар или просто что-то поправить на полке. Тем более, что покупателей не было, и работник могла использовать минутку, чтобы что-то поправить на полке.
показати весь коментар
27.01.2019 01:16 Відповісти
Я так понял, что аптека была открыта, но покупателей не было. "Воспользовавшись отсутвием посетителей..."
показати весь коментар
26.01.2019 19:46 Відповісти
Только не забудьте отрезать ему яйца с членом и жопу на британский флаг разорвать.
показати весь коментар
26.01.2019 18:35 Відповісти
ничего с ним не будет...это у него уже будет 5 срок за изнасилования...выйдет через 4-5 лет и продолжит насиловать дальше
показати весь коментар
26.01.2019 22:26 Відповісти
Не думаю , что этот нелюдь одел презерватив , последствия могут быть таковыми , что девушка могла заразиться спидом или другим вензаболеванием , не исключено и оплодотворение .
Таким не место на Земле , его надо пристрелить при попытке к бегству.
показати весь коментар
26.01.2019 19:25 Відповісти
вашпе таджикистонама...какая увлекательная жизнь..
показати весь коментар
26.01.2019 19:37 Відповісти
Сидевшему дадут по максимуму. Учитывая статью, легко представить себе его будущее.
показати весь коментар
26.01.2019 19:44 Відповісти
хаха...испугал ежа голой фопой))
это у него уже будет 5 срок за изнасилования...выйдет через 4-5 лет и продолжит насиловать дальше
показати весь коментар
26.01.2019 22:23 Відповісти
Нет, у него было ограбление: "узнал в нападавшем 45-летнего жителя района, ранее судимого за совершение ограбления"
Теперь у этой особи все будет по-другому. Думаю, что после этой отсидки насиловать оно уже не будет.
показати весь коментар
27.01.2019 01:12 Відповісти
Сексуальных насильников перед тем как посадить, должны кастрировать.
Вот тогда был толк.
показати весь коментар
26.01.2019 20:18 Відповісти
В Китае одно время их казнили -- результат почти каждое изнасилование заканчивалось убийством жертвы . Поэтому смертную казнь быстро заменили на более адекватное наказание . Кастрация для рецедивиста хуже смертной казни .
А этот "ранее судимый" .
Он и так закончит жизнь в "петушинном углу" на киче ...
показати весь коментар
27.01.2019 12:40 Відповісти
мерчандайзер поимел гипервайзера ? жесть, однако )))
показати весь коментар
27.01.2019 00:51 Відповісти
Наверное у тя никогда не было , ни матери, ни сестры , ни дочери ... а может и просто нормальной бабы - если те весело на этой ветке !
показати весь коментар
27.01.2019 12:35 Відповісти
а кто тебе сказал что мне весело ? мне очень грустно. во первых - в аптеке должна быть тревожная кнопка вызова ДСО, несколько паралельных, поскольку там есть препараты наркотического действия в том числе, во вторых - один человек на смене - может быть только если это круглосуточная аптека и есть ночная торговля по звонку через окошко, в третьих - персонал инструктируется как вести себя в нестандартных ситуациях. мне вобще непонятно как такое могло произойти. явное нарушение правил со стороны владельцев и персонала.
показати весь коментар
28.01.2019 03:36 Відповісти
Сторінка 3 з 3