"ВОЛЯ" висунула Дерев'янка в президенти

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Апостроф", про це йдеться на сайті представництва політика.
Голосування відбувалося за допомогою електронної системи. Перед цим на сцені з'явилася голограма Дерев'янка, яка повідомила: "Мені наснився Стів Джобс, мені сказав: Ти піти, зайти в кожен їхній смартфон, отримати лайк і ви всі переможете. Дай людям цифрову державу! Нехай люди живуть вільно!".
"Потрібно дати людям нові можливості - використовувати цифрові технології - зайти в кожен смартфон, розірвати монополію телеканалів, об'єднатися, здобути перемогу. І тоді спільними зусиллями ми зможемо поставити країну на ноги", - переконаний кандидат у президенти.
Нагадаємо, Юрій Дерев'янко прийняв рішення вийти з політичного партнерства з Міхеілом Саакашвілі. 19 обласних команд "РУХУ НОВИХ СИЛ" Міхеіла Саакашвілі і 90% депутатів місцевих рад прийняли рішення про вихід з партії "Рух НОВИХ СИЛ Міхеіла Саакашвілі".