10759 відвідувачів онлайн

Законопроект про створення єдиної бази ветеранів зареєстровано в Раді

Законопроект про створення єдиної бази ветеранів зареєстровано в Раді

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про внесення змін до закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту" щодо Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, відповідний проект закону (№9508) отримано та зареєстровано в парламенті в понеділок, 28 січня. Текст документа в даний час відсутній.

Ініціатори законопроекту - заступник керівника фракції "Блок Петра Порошенка" Олександр Третьяков, голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, народні депутати Юрій-Богдан Шухевич (фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Гліб Загорій (фракція БПП), Михайло Гаврилюк (фракція "Народний фронт"), Євген Рибчинський (депутатська група "Воля народу").

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз висловила подяку авторам документа за його підготовку.

І.Фріз одним із пріоритетних напрямків роботи міністерства називала створення Єдиного державного реєстру ветеранів.

Топ коментарі
+7
Розкрию велику таємницю пані міністру. В Україні вже існують два реєстри-Єдиний державний реєстр осіб які мають право на пільги -де міститься вся інформація про ветеранів всіх війн та Рестр учасників АТО. Чергове відмивання бабла та очковмилювання, краще б ці гроші ветеранам роздали, а ніж плодити чергових бюрократів.
показати весь коментар
28.01.2019 20:46 Відповісти
+4
Гарантії..
А скільки хлопців надурили після звільнення ? Навіть відпустки не компенсували, приживали в погонах та золотих ланцюгах.. Такі морди сидять і армію розвалюють, бажаючих туди іти не надто багато..
показати весь коментар
28.01.2019 20:34 Відповісти
+4
Не хочется, что бы эта база данных гуляла где ни будь на Горбушке в паРаше. Как у нас это бывает обычно.
показати весь коментар
28.01.2019 20:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Инициаторы законопроекта - заместитель руководителя фракции "Блок Петра Порошенко" Александр Третьяков, глава фракции "Народный фронт" Максим Бурбак, народные депутаты Юрий-Богдан Шухевич (фракция Радикальной партии Олега Ляшко), Глеб Загорий (фракция БПП), Михаил Гаврилюк (фракция "Народный фронт"), Евгений Рыбчинский (депутатская группа "Воля народа").Источник: https://censor.net/n3108701
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Гаврилюк инициатор законопроекта.
Он хоть знает, что оно такое.
показати весь коментар
28.01.2019 20:31 Відповісти
А почему бы и нет, ведь ты знаешь как страной управлять...
показати весь коментар
28.01.2019 20:52 Відповісти
Що за маячня, який реєстр ветеранів, якщо немає ще працюючого реєстру військовозобов'язаних!
показати весь коментар
28.01.2019 22:38 Відповісти
Гарантії..
А скільки хлопців надурили після звільнення ? Навіть відпустки не компенсували, приживали в погонах та золотих ланцюгах.. Такі морди сидять і армію розвалюють, бажаючих туди іти не надто багато..
показати весь коментар
28.01.2019 20:34 Відповісти
Це не офіцери, а бидло, яке потрібно гнати в три шиї.
показати весь коментар
28.01.2019 20:36 Відповісти
Не нужно так про всех офицеров, Леди. Я вот, почти ни об одном из моих офицеров, в 2015-16 годах, плохо не отозвался бы! Очень достойные люди. Пусть у них и их семей всегда все будет великолепно!
показати весь коментар
28.01.2019 21:03 Відповісти
Мова не про всіх. Є і порядні, але є і виродки, які засіли в теплих місцях.
показати весь коментар
28.01.2019 21:26 Відповісти
Это правильно! Базу создать и продать кацапам, но лучше сделать открытой (ну чтоб бесплатно)
показати весь коментар
28.01.2019 20:37 Відповісти
Не хочется, что бы эта база данных гуляла где ни будь на Горбушке в паРаше. Как у нас это бывает обычно.
показати весь коментар
28.01.2019 20:37 Відповісти
Другой источник - личные дела офицеров ВС Украины которые передали в Крыму россиянам (ну чтобы не потерялись)!
А самое интересное те кто передавал даже выговоров не получили.
показати весь коментар
28.01.2019 20:52 Відповісти
Гораздо важнее,чтобы списки триколорных продажных ублюдков в Крыму и лугандонии в сейфе Турчинова хранились.И чтобы укранцы, по доброте души славянской,потом смерть Героев не забывали по тиху,когда лапти скулить начнут и помогите кричать.А это неизбежность,без иронии и пафоса.Долго-да,но будет.Что для истории пять-десять лет-МИГ.Слава Украине!
показати весь коментар
28.01.2019 21:09 Відповісти
похоже у ветеранов тоже двойники появились как у автомобилей?
показати весь коментар
28.01.2019 20:40 Відповісти
Крыс, которые появлялись в зоне АТО на несколько дней, чтобы получить УБД дохрена. Но проблема - даже не в этом. Все гараздо хуже. Это список для оккупационной администрации на поиск и репрессии.
показати весь коментар
28.01.2019 21:01 Відповісти
А зачиповать, шоб наверняка? Это ж не для пенсий, а для контроля над потенциально опасными для власти людьми. Имхо.
показати весь коментар
28.01.2019 20:45 Відповісти
Розкрию велику таємницю пані міністру. В Україні вже існують два реєстри-Єдиний державний реєстр осіб які мають право на пільги -де міститься вся інформація про ветеранів всіх війн та Рестр учасників АТО. Чергове відмивання бабла та очковмилювання, краще б ці гроші ветеранам роздали, а ніж плодити чергових бюрократів.
показати весь коментар
28.01.2019 20:46 Відповісти
Якщо серед авторів двоє адептів незаконного грального бізнесу - третяков і загорій, яких похвалила коханка мальдивського пацюка, то справа однозначно мутна.
Не хочеться, щоб такі "дєятєлі" нас обліковували.
показати весь коментар
28.01.2019 20:56 Відповісти
А внизу законопроекта, мелким шрифтом: и о передаче этой базы рашке в десятиднесный срок...
Я в военкомат сам пришел 27 января 2015. Прошел медкомиссию и сказал, что готов служить в АТО. В армию меня призвали более, чем через 2 месяца. А вот угрожать начали на третий (3-ий!!!) день после визита в военкомат.

Может стоит сначала создать реально эффективную службу информационной защиты?
показати весь коментар
28.01.2019 20:58 Відповісти
ну а шо? =))
https://www.facebook.com/************************/?__tn__=kC-R&eid=ARA0RQa3MQM6CE4TFtQGOHK3NcQwkdZ58g5-UxOMME3n-gxzu0_RRRqaabEpxtHST4qCJO711Ly_-o4I&hc_ref=ARS2ggp6jn7JThc9WGS4XXqzZGfRh7U00TI-wfYddjhKqLKY-VwdIwTRxK6cenCMvao&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARAobAAQP_uag4ZVO17kNT0lncjUCAXPEKL1ZUPExQVsjs6-r0uI4WmqXNVxbQJyMHjNRVVqkD8I7WkEfGZm-tpvgiBXgitJyDlHvmk3Mfc00D51PNeZ5mLu3AzZrpfs40eLeyPbZfrSGTXlW2xiDWhVD7MuumR4RoW5FydGJbAt1cV-MosETbVMeD45-LQN7kLlcojOCm60ANqKH16CB-S_HHEBmHUZVayZFObbdNf7lK22zooqpJhzq4LMupuJr32CWG2NisaZFtDDJgQpbTY9Mf87kWMj1yedFch45IHY23WQQdIckqWiva0ae-Lj2o_ILjONJQeUipnLy5tRObIVFb8- Воєнний кабінет Юлії Тимошенко

Законопроект про створення єдиної бази ветеранів зареєстровано в Раді - Цензор.НЕТ 9754
показати весь коментар
28.01.2019 21:34 Відповісти
Идиоты. Участников АТО и ООС из оккупированной территории заносить в реестр нельзя. У меня куча родственников в Луганске, дом и т.д. С этой декларацией тоже подосрали ппц. Родственников затаскали оккупанты, они долго втирали, что я гражданский, который работает в в/ч.
показати весь коментар
28.01.2019 22:13 Відповісти
Ветеран - старый воин (лат) В древнем Риме, воин прслуживший не менее 15 лет, и принимавший участие в сражениях. О каих ветеранах идет речь? О ветеранах 2-й мировой? Если речь о Донбассе, то там участники АТО, ССО. Если инициаторы этого не знают, то грош цена этим спискам