4742 відвідувача онлайн

68-річний чоловік помер на пункті пропуску в Станиці Луганській, - ОБСЄ

68-річний чоловік помер на пункті пропуску в Станиці Луганській, - ОБСЄ

28 січня за перетині лінії зіткнення поблизу н. п. Станиця Луганська помер 68-річний чоловік.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на звіт СММ ОБСЄ.

На контрольному пункті в'їзду-виїзду, розташованому на північ від моста в Станиці Луганській, о 13:45 біля гуманітарного контейнера, який використовується як пункт обігріву, знепритомнів чоловік, якого не змогли реанімувати навіть після того, як йому надали невідкладну допомогу.

Присутній на місці поліцейський повідомив патрулю Місії ОБСЄ, що чоловік разом зі своєю дружиною і сином прямував у непідконтрольні уряду України райони. Тіло доставили в морг у Станиці Луганській.

Це вже 12 смерть на лінії розмежування за цю зиму, зазначають в ОБСЄ.

Топ коментарі
+9
68-річний чоловік помер на пункті пропуску в Станиці Луганській, - ОБСЄ - Цензор.НЕТ 9761

Более того, можно остаться без дома, без квартиры, без работы, без пенсии и вообще умереть от расеянского мира! Зато без биндэрэвцав!
показати весь коментар
29.01.2019 19:26 Відповісти
+7
Пенсию всё-таки успел получить!
показати весь коментар
29.01.2019 19:07 Відповісти
+5
ну ватаны сами себе отходняк выбрали. зато биндеровцев нету, и на мове балакать не надо.
показати весь коментар
29.01.2019 19:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не получил пенсию от фашистов
показати весь коментар
29.01.2019 19:06 Відповісти
"что мужчина вместе со своей женой и сыном направлялся в неподконтрольные правительству Украины районы"
Наверно таки получил.
показати весь коментар
29.01.2019 19:11 Відповісти
Пенсию всё-таки успел получить!
показати весь коментар
29.01.2019 19:07 Відповісти
Рузке мир, безжалостный и безпощадный...
показати весь коментар
29.01.2019 19:14 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2019 19:26 Відповісти
Ото не шастав би - був би зараз живий і вареники їв.
показати весь коментар
29.01.2019 19:35 Відповісти
отмучился ...
показати весь коментар
29.01.2019 20:18 Відповісти
Долгожитель ещё.Многие не доживут.
показати весь коментар
29.01.2019 20:21 Відповісти
На неподконтрольной украинским властям территории Донбасса проукраински настроенные граждане теряют надежду на завершение вооруженного конфликта. Об этом рассказал украинский писатель, переселенец из Донецка Владимир Рафеенко

«Проукраинские люди, которые там долго держались, начали терять надежду. Они мне говорят, что: "Мы никому не нужны, мы Украине не нужны".


... так Украине и те кто на подконтрольной не очень нужны то ..., а уж про тех кто там вообще ...
показати весь коментар
29.01.2019 21:14 Відповісти
Выбрал рюцкий мир - от него и кони двинул - закономерность.
показати весь коментар
29.01.2019 22:40 Відповісти