7598 відвідувачів онлайн

Порошенко привітав предстоятеля ПЦУ Епіфанія з 40-річчям

Порошенко привітав предстоятеля ПЦУ Епіфанія з 40-річчям

Президент Порошенко привітав з 40-річним ювілеєм голову Православної церкви України митрополита Епіфанія.

Про це він написав у Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Сьогодні Митрополит Київський та Всієї України Епіфаній, якому випала історична місія стати першим предстоятелем Єдиної Автокефальної Православної Церкви України, святкує 40-річний ювілей", - написав Порошенко.

"Для Владики створення нашої незалежної церкви та отримання Томосу – це лише початок на довгому шляху об’єднання та служіння, однак він, без сумніву, пройде цей шлях достойно.

Щирі побажання Божої ласки і невичерпних сил для служіння Господу, людям та Україні, Ваша Святосте!!" - написав глава держави.

Порошенко привітав предстоятеля ПЦУ Епіфанія з 40-річчям 01

Топ коментарі
+13
І на цій гілці " зрадоботи" нагадили з самого ранку
показати весь коментар
03.02.2019 09:21 Відповісти
+12
Ой пиарится пэтя, пиарится так, что аж слюнями брызжут кремлетроли. Вот как бабаюля пиарится - так это хорошо, это так положено. Молодец Порошенко, доводит кремлядей до белого каления.😛
показати весь коментар
03.02.2019 09:38 Відповісти
+10
Удачи Епифанию в укреплении ПЦУ. Успех в этом деле вопрос не религиозный а политический
показати весь коментар
03.02.2019 09:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гараздів Вам пане!
показати весь коментар
03.02.2019 09:06 Відповісти
Удачи Епифанию в укреплении ПЦУ. Успех в этом деле вопрос не религиозный а политический
показати весь коментар
03.02.2019 09:07 Відповісти
Может у вас и партия, а в Неньке это ПРАВОСЛАВНАЯ ЦЕРКОВЬ УКРАИНЫ😄
показати весь коментар
03.02.2019 10:02 Відповісти
Да не отпускает Украину совок.
показати весь коментар
03.02.2019 09:08 Відповісти
Вопрос в другом...
(не отмечают православные сорокалетие человека)
И Пэця об этом хорошо знает, но все равно пиариться!!!
показати весь коментар
03.02.2019 09:17 Відповісти
Откуда он знает?
показати весь коментар
03.02.2019 09:19 Відповісти
Ой пиарится пэтя, пиарится так, что аж слюнями брызжут кремлетроли. Вот как бабаюля пиарится - так это хорошо, это так положено. Молодец Порошенко, доводит кремлядей до белого каления.😛
показати весь коментар
03.02.2019 09:38 Відповісти
Галя, выбросьте Мороз с головы, а то вместо мозгов будет только соевая каша
показати весь коментар
03.02.2019 09:43 Відповісти
Які православні канони забороняють відзначати сорокаріччя?
показати весь коментар
03.02.2019 10:05 Відповісти
І не тільки совок.
показати весь коментар
03.02.2019 09:49 Відповісти
Это да соя спамит не по детски)))Не берегут себя даже в воскресенье
показати весь коментар
03.02.2019 09:51 Відповісти
Православные сорокалетие человека не отмечают!!!
Или что-то поменялось?
показати весь коментар
03.02.2019 09:14 Відповісти
http://geo.web.ru/bards/Nesterenko_Yurij/part105.htm пришли другие времена
показати весь коментар
03.02.2019 09:27 Відповісти
Почему не отмечают ? Серьёзно...в чём причина ?
показати весь коментар
03.02.2019 09:33 Відповісти
" По христианской вере любые суеверия и приметы - блажь, а верить в них - грех." (С)
показати весь коментар
03.02.2019 09:56 Відповісти
в тебе самого каша, 40 років то не 40 днів коли хтось помер.
показати весь коментар
03.02.2019 09:59 Відповісти
Порошенко поздравил Предстоятеля ПЦУ Епифания с 40-летием - Цензор.НЕТ 6327
показати весь коментар
03.02.2019 09:19 Відповісти
Распальцовка неуставная какая-то
показати весь коментар
03.02.2019 09:21 Відповісти
четки держит," православний"
показати весь коментар
03.02.2019 09:54 Відповісти
Во как! Не иначе кримлевские провокаторы их подсунули!
показати весь коментар
03.02.2019 10:01 Відповісти
Йулька незаметно подсунула. На деньги курченко.
показати весь коментар
03.02.2019 10:09 Відповісти
И при этом мерзко хихикала.
показати весь коментар
03.02.2019 13:33 Відповісти
Порошенко привітав Предстоятеля ПЦУ Епіфанія з 40-річчям - Цензор.НЕТ 6292
показати весь коментар
03.02.2019 10:20 Відповісти
Какая отвратительна рожа.
показати весь коментар
03.02.2019 13:17 Відповісти
жаль у бойца правая перемотана... а то бы двинул
показати весь коментар
03.02.2019 18:01 Відповісти
І на цій гілці " зрадоботи" нагадили з самого ранку
показати весь коментар
03.02.2019 09:21 Відповісти
та що тут не зрозуміло: зрада то адепти патріарха Гундяя, а також екс комуняки атеісти ленінці.
показати весь коментар
03.02.2019 10:09 Відповісти
та да
не епифаний ли поминает ******** гундяева в своих служениях ?
порошок ловкий томос получил, и вашим и нашим ...
показати весь коментар
03.02.2019 10:33 Відповісти
....себе в карман!
показати весь коментар
03.02.2019 13:16 Відповісти
40 лет? А похож на старика. И такое пузо уже успел отъесть.
показати весь коментар
03.02.2019 09:28 Відповісти
Порошенко привітав Предстоятеля ПЦУ Епіфанія з 40-річчям - Цензор.НЕТ 2683
показати весь коментар
03.02.2019 09:43 Відповісти
у вас в паРаше, всё дурная примета...)))
показати весь коментар
03.02.2019 10:20 Відповісти
Сама страшна прикмета на планеті РАШКА
показати весь коментар
03.02.2019 10:43 Відповісти
У вас на уме одна па Рашка, голову мыть не пытались?
показати весь коментар
03.02.2019 13:15 Відповісти
Єпіфанії, Філарети, Варфоломії, Феофіли, Кирили, Мефодії... Греки, турки, мокши, євреї...
Слов'ян, українців, ніби й нема...
показати весь коментар
03.02.2019 09:59 Відповісти
і строго настрого наказав щоб за нього не агітував...
показати весь коментар
03.02.2019 10:01 Відповісти
Хрюкнул два раза .
показати весь коментар
03.02.2019 10:09 Відповісти
что это ты так мало хрюкнул...? - не путриётично это...)))
показати весь коментар
03.02.2019 10:21 Відповісти
Да конечно,новость не в том что Епифанию 40,а в том что его поздравил потрох,хватит уже пихать этого козлика во все дырки,поросрет он выборы однозначно.
показати весь коментар
03.02.2019 10:30 Відповісти
У Пети цугцванг и он в цейтноте. Всё , что он не делает , обнажает его гнилую сущность . А времени до выборов всё меньше. Вот только одно мне непонятно - за кого голосовать ?
показати весь коментар
03.02.2019 12:05 Відповісти
Є три нових обличчя, Гнап, Зеленський, та Голосний...
показати весь коментар
03.02.2019 12:46 Відповісти
Этим ребятам нечего предложить Украине.
показати весь коментар
03.02.2019 14:56 Відповісти
ХА!!! Можна подумати, що ТЄ РЄБЯТА вам щось запропонують! ...... Та й спочатку варто би спитати у ЄТИХ, перш ніж висновки робити.
показати весь коментар
03.02.2019 18:11 Відповісти
Офшоренко, а станцевать и схвотографироваться на именинах? А потом на биг-бордах вешать по всей стране. Вальцман, хватит уже пользоваться методичками Ху*ла.
показати весь коментар
03.02.2019 12:08 Відповісти
Почему сХВотографироваться, а не сфотограХВироваться? Непорядок. Исправьте в методичке.
показати весь коментар
03.02.2019 12:30 Відповісти
Старий піп Філарет життя поклав на томос, скільки років добивався...
Прийшов офшорний барига і присвоїв томос собі... Віджав...

Та й взагалі, видавати ЧУЖІ рішення за свої - фішка бариги. З безвізом така ж історія, як і з томосом. Рішення без нього приймалось і не в Україні, звісно, але лаври всі барига на себе тягне.
показати весь коментар
03.02.2019 12:52 Відповісти
Напрацював на пенсію, іди відпочивай, добровільний відхід, збільшує шанси.
показати весь коментар
03.02.2019 15:25 Відповісти