У Росії школярі непритомніють від голоду, - результати перевірки

Під час перевірки з'ясувалося, що раніше такі факти не реєстрували, щоб не проводити розслідувань, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російське видання "Правда".
У восьми школах області виявлено порушення в організації харчування дітей. Так, у селищі Барзас годують тільки 89 із 216 учнів місцевої школи. При цьому їжа бідна: 30 cічня дітям давали горохове пюре з тушонкою, булочку і чай, а 31 січня - рибний суп із консервів, кекс, компот. Крім того, в школі Барзаса немає медпрацівника.
У селищі Кунєєво не забезпечені харчуванням 40 дітей, крім того, там виявлено крадіжку продуктів співробітниками. У селі Пашкове вода не придатна для пиття, а для обігріву приміщення використовуються електроплити.
При цьому заступник губернатора Кемеровської області стверджує, нібито школярів, які не охоплені харчуванням, в регіоні немає. Скандальну ситуацію вивчають у Слідчому комітеті Росії.
Про систематичні втрати свідомості через голод у школах регіону дитячий омбудсмен Дмитро Кисліцин заявив 23 січня під час засідання обласної ради. За його словами, непритомніють діти з сільської місцевості, у батьків яких немає грошей, щоб нагодувати дітей з ранку сніданком або дати 50 рублів на шкільний обід.
А депутат Держдуми Олег Шеїн повідомив тоді, що подібні інциденти відбуваються по всій Росії.