10013 відвідувачів онлайн
3 808 116

Нардеп Мосійчук подав до суду 4 позови проти Супрун і Гройсмана: в.о. голови МОЗ звинувачується у відсутності компетенцій

Нардеп Мосійчук подав до суду 4 позови проти Супрун і Гройсмана: в.о. голови МОЗ звинувачується у відсутності компетенцій

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук подав до суду на Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, звинувачуючи останню у відсутності компетенції.

Про це в.о. голови МОЗ написала в Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

За словами Супрун, перше засідання суду заплановано на 15 лютого.

"Розглядатиметься позов народного депутата Ігоря Мосійчука про відсутність у мене компетенцій (повноважень) до виконання обов'язків міністра охорони здоров'я України. Що насправді є черговою атакою на трансформацію системи охорони здоров'я. Дуже небезпечною атакою на всі зміни, які наша команда втілила за останній час", - зазначила міністр.

Вона нагадала, що "це робиться руками депутата, якого вже свого часу спіймали на отриманні великого хабара і якого підозрювали за п'ятьма статтями Кримінального кодексу, а тепер дуже активно використовують для захисту колишнього керівництва Одеського національного медичного університету".

Супрун також зазначила, що окружний адміністративний суд Києва вже розглядав подібні позови "проти нашої команди і не задовольнив жоден з них".

"А саме, 2017-го року судді цього суду прийняли дві постанови, які встановили правомірність мого призначення урядом і покладення на мене виконання обов'язків міністра охорони здоров'я України. Втім, дуже швидко було розглянуто позов Мосійчука та прийнято рішення про скорочену процедуру судового розгляду. А в п'ятницю ми дізналися, що у цей суд надійшло ще 4 позови Мосійчука (2 проти мене і 2 проти Володимира Гройсмана)", - розповіла чиновниця.

Нардеп Мосійчук подав до суду 4 позови проти Супрун і Гройсмана: в.о. голови МОЗ звинувачується у відсутності компетенцій 01

Топ коментарі
+36
Нардеп Мосийчук подал в суд 4 иска против Супрун и Гройсмана: и.о. главы Минздрава обвиняется в отсутствии компетенций - Цензор.НЕТ 4977
показати весь коментар
04.02.2019 17:14 Відповісти
+24
Скільки мафія заплатила цьому корупціонеру за подачу позову?
показати весь коментар
04.02.2019 17:09 Відповісти
+21
На этом Мосийчуке негде пробы уже ставить... Имхо, радикальная партия доживает последние дни. Ее олигархическая сущность через популистскую риторику уже видна всем.
показати весь коментар
04.02.2019 17:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
асбестовая крьіша едет
показати весь коментар
04.02.2019 18:15 Відповісти
А МосяЧук , торговец депутатскими запросами,не хочет спросить у ****** своей политсилы шляшка про 15 миллионов в лотерею? Ну или "что нужно сделать Боре, чтобы стать депутатом", или "почем сняться на мосфильме в главной роли блокбасера: "шЛяшко освобождает Мариуполь.Первая кровь...Начало.."?...
ляшко - наРОТный президент!
мосийчук - наРОТный депутат!
Р - ради кальная
П - петушня
Л - ляшка
показати весь коментар
04.02.2019 18:53 Відповісти
тетка из Одесского меда выдвинула тяжелую артиллерию, неслабые у нее связи ( или покровители), ну а радикалы, как же им харчеваться, если перестанут помогать нужным и "хорошим" людям....
показати весь коментар
04.02.2019 19:02 Відповісти
очередная попытка мафии убрать Супрун, почти по-Жванецкому:
Почем стоит "похоронить"?.. А без причин?)
показати весь коментар
04.02.2019 19:45 Відповісти
Супрун працює на мафію та здійснює геноцид українського народу.
показати весь коментар
04.02.2019 22:42 Відповісти
..ну, тебе из погреба виднее)
показати весь коментар
05.02.2019 09:30 Відповісти
продажний гундос. разом з ляшком два балабола. триндять аби що тільки б потрафити виборцю
показати весь коментар
04.02.2019 20:00 Відповісти
Компетентной Супрун бояться украинского суда нечего. У нее на этот случай всегда американский паспорт.
показати весь коментар
04.02.2019 20:01 Відповісти
Мосійчук компетентний в усьому в світі, особливо в медицині, де може з заспиртованих органів істину висасувать.
показати весь коментар
04.02.2019 20:13 Відповісти
Дуже вперта жінка, ця Уляна. Шкода, що їй трапився такий уряд і президент. За п'ять років могла би побудувати канадську медичну систему.
показати весь коментар
04.02.2019 20:20 Відповісти
Пусть Мосийчук и не авторитет, но эту дауншу давно убрать нужно.
показати весь коментар
04.02.2019 20:55 Відповісти
Мабуть тебе влаштовує медицина 19 століття. Даун якраз ти.
показати весь коментар
04.02.2019 21:26 Відповісти
Супрун треба судити не за некомпетентність, а за геноцид українського народу. І вона скоро постане перед судом. Головне не дати їй втекти.
показати весь коментар
04.02.2019 22:43 Відповісти
ТО ДАЙТЕ ЙОМУ КОНОПЕЛЬ )))
показати весь коментар
05.02.2019 01:20 Відповісти
Чувак, сильно похожий на мелкого жулика, оренененно компетентен во всем.
показати весь коментар
05.02.2019 08:42 Відповісти
В США четко сформулировали,что самая большая Угроза,это ничем не ограниченная Жадность-ПРавящих Элит...Вот теперь следует ожидать-Большую Зачистку!!! Бегите Гады в США?
показати весь коментар
05.02.2019 14:45 Відповісти
Сторінка 2 з 2