8195 відвідувачів онлайн
3 779 38

Частина військ США залишиться в Сирії, щоб захистити Ізраїль, - Трамп

Крім того, США збережуть військову присутність в Іраку, щоб "наглядати за Іраном".

Про це президент Сполучених Штатів Дональд Трамп розповів в інтерв'ю телеканалу CBS News, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ми будемо там, ми залишатимемося. Ми маємо захистити Ізраїль", - сказав Трамп. "Ми захищаємо мир. Ми витрачаємо більше грошей, ніж будь-хто будь-коли витрачав в історії".

Президент США також повідомив, що він планує зберегти війська в Іраку. "Я хочу мати можливість спостерігати за Іраном", - сказав він. "Іран - справжня проблема".

Після цього президент Іраку Бархам Салех заявив, що Багдад не давав Трампу дозволу стежити за Іраном зі своєї території.

Трамп також стверджує, що американці звільнили від ISIS 99% територій. Він сказав: "Коли я прийшов до влади, Сирія була заражена ISIS. Вся Сирія. І зараз у вас - дуже мало ISIS, халіфат фактично розгромлено".

У грудні 2018 року ізраїльські офіційні особи висловили тривогу з приводу несподіваного рішення Трампа вивести 2000 американських військовослужбовців із Сирії, тоді як Іран підбирається дедалі ближче до північного кордону.

Очікується, що 2000 американських військових залишать Сирію впродовж 2-3 місяців.

Топ коментарі
+9
Запрещенный к показу на россии, лугандонии и донвабве фильм про войну на Донбассе. Будет доступен по этой ссылке ровно месяц. На Белсате. Смотрите:
https://belsat.eu/films/danbas/
показати весь коментар
04.02.2019 18:14 Відповісти
+5
Чем отличается Трамп от украинских президентов -Трамп выполняет свою предвыборную программу .
показати весь коментар
04.02.2019 18:18 Відповісти
+5
хозяин своего слова, однако.
показати весь коментар
04.02.2019 18:24 Відповісти

Завантаження...