5702 відвідувача онлайн
7 068 77

Чому знято арешт з майна екс-глави МВС Захарченка, - мотивація суду

Чому знято арешт з майна екс-глави МВС Захарченка, - мотивація суду

Печерський суд Києва скасував арешт майна нідерландської компанії "Фонд Адміністративне бюро LVV", яку пов'язують з екс-міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком, бо не знайшов зв'язку з колишнім міністром.

Як передає "Судовий репортер", про це йдеться в повному тексті рішення суду, оприлюдненому 5 лютого, інформує Цензор.НЕТ

За словами представника компанії, слідство не знайшло доказів на підтвердження зв'язку арештованого майна та його власника (фірми) і підозрюваного Віталія Захарченка. Зокрема, що майно є доходом від злочину і продано компанії з метою приховування злочину та уникнення конфіскації.

Встановлено, що інвестором Фонду є компанія з Британських Віргінських островів "Найджелт Брос Холдинг ЛТД" (Nygelt Bros Holding LTD). Бенефіціарним власником останньої є громадянин України, але це не Захарченко (ім’я та прізвище наразі невідомі). Суддя переконався, що доходи власника компанії задекларовані і це підтверджується довідками.

Суд взяв до уваги, що добросовісність набуття права власності нідерландською компанією "Фонд Адміністративне бюро LVV" на арештоване майно також було встановлене рішенням Дарницького районного суду Києва у цивільній справі. У межах цієї справи право власності на майно оспорювала іноземна компанія "Дакс Білдінг ДСС ЛТД".

Тому слідчий суддя, досліджуючи наявні докази, не знайшов взаємозв'язку між Захарченком та Фондом. Він прийшов до висновку, що компанія-власник майна не маєстосунку до діяльності і злочинів, у вчиненні яких той підозрюється.

Як передає "Українська правда" раніше підприємець вже довів у суді, що інформацію про його зв'язки з екс-міністром поширювали з метою шантажу.

Судячи з номеру справи, йдеться про Кушнарьова Ігоря Володимировича, який в 2016 році справді судився за кілька публікацій в мережі за 2011-2015 роки. Тоді ЗМІ поширювали розслідування про монополізацію ринку оціночних послуг, за якою нібито стояв син екс-президента Віктора Януковича. Журналісти тоді стверджували, що Кушнарьов був причетний до "схеми". Однак бізнесмен вирішив судитися з розслідувачем, і врешті-решт уклав із ним угоду, в якій журналіст визнав свою провину і пообіцяв заплатити 200 тисяч гривень відшкодувань.

Заперечуючи арешт "майна Захарченка", його власник переконав суд, що легально став власником статків, і всі його доходи задекларовані належним чином.

Крім того, враховано, що нідерландський фонд виграв позов проти журналіста про захист честі і гідності. Раніше суд зобов'язав журналіста спростувати інформацію про зв'язок із Захарченком.

Рішення ухвалив суддя Печерського суду Віталій Писанець.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 30 січня 2019 року Печерський райсуд Києва зняв арешт з майна колишнього глави МВС часів Януковича Віталія Захарченка.

Пізніше в судовому реєстрі було опубліковано список активів, з яких рішенням суду зняли арешт.

На думку народного депутата Сергія Лещенка, зняття арешту з активів є платою за відмову Захарченка від телеканалу "112 Україна".Джерело: https://censor.net/ua/n3109896

Топ коментарі
+21
Все повязаны...
Поручили дело вести судье из Лугандона, учтите...
И ни одна падла про отвод судье не заявила.
Значит, ждали это решение.
показати весь коментар
05.02.2019 11:40 Відповісти
+18
"Да здравствует наш суд,самый гуманный суд в мире"...громкие апплодисменты.
показати весь коментар
05.02.2019 11:38 Відповісти
+17
Суд отменил арест имущества экс-главы МВД Захарченко, так как не нашел связи с ним - Цензор.НЕТ 9633
показати весь коментар
05.02.2019 11:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Да здравствует наш суд,самый гуманный суд в мире"...громкие апплодисменты.
показати весь коментар
05.02.2019 11:38 Відповісти
ур-р-ра. тормоз поразил путлера в самый ливер
показати весь коментар
05.02.2019 11:38 Відповісти
Суд отменил арест имущества экс-главы МВД Захарченко, так как не нашел связи с ним - Цензор.НЕТ 7289
показати весь коментар
05.02.2019 11:38 Відповісти
Була в мене така рожа, я також в БПП був би. А так не приймають - доводиться працювати ...
показати весь коментар
05.02.2019 12:44 Відповісти
то не рожа, ціла поминиця
показати весь коментар
05.02.2019 16:22 Відповісти
Треба побільше гарбузів з дертю їсти. Реві он як допомагає.
показати весь коментар
05.02.2019 18:56 Відповісти
Не треба паскудити гарбузи. Один із найкращих в Україні подуктів. І дуже зміцнює імунітет.
показати весь коментар
05.02.2019 21:17 Відповісти
похоже что Петька готовится драпать в россию, а делает все, чтобы его там не разорвали бывшие подельники по кабмину азарова
показати весь коментар
05.02.2019 11:39 Відповісти
А ты уже встречать приготовился?
показати весь коментар
05.02.2019 12:21 Відповісти
ага, приготоаился встречать нового президента Тимошенко, через 2 месяца петька уже в липецке будет с захарченко свои чоколядные мемуары писать
показати весь коментар
05.02.2019 12:28 Відповісти
Суд скасував арешт майна екс-глави МВС Захарченка, оскільки не знайшов доказів зв'язку з ним - Цензор.НЕТ 1875
показати весь коментар
05.02.2019 12:33 Відповісти
из Качановской колонии?
Торопишься, конечно, но ход мыслей правильный...
показати весь коментар
05.02.2019 16:23 Відповісти
иди опохмелись лунатик, вижу ты уже 5 лет из запоя выйти не можешь, все про качановскую колонию белую горяку несешь
показати весь коментар
05.02.2019 16:26 Відповісти
а ты настоящий представитель электората ВАНЫ.
Выражаешься, как и положено старому пердуну.
"Юлину тысячу" уже потратил, или прибавил к "гробовым"?
Обычно я так не выражаюсь, но это в твоем стиле и тебе, увы, иначе не понять.
И вы хотите со товарищи выбрать стране президента?
А вот хер вам!
показати весь коментар
05.02.2019 16:37 Відповісти
не знал, что ты знаком с выражениями старых пердунов, и с упоением поведал мне свою грустную историю о тысячи, причем сделал это необычно, так как решил свои обычные выражения приберечь для следующего раза. А ну ка расскажи мне все о себе поподробней, ведь скоро ты сменишь свой ник и растворишься бесследно, шара закончилась, больше вас назлебников бюджет кормить не будет, стецки останутся без хлеба
показати весь коментар
05.02.2019 16:42 Відповісти
ты что, меня уязвить пытаешься?
Это ты зря. Человек ты недалекий, впрочем, как и все юлины симпатики, перешел на личности, хоть мои слова лично тебя не задевали. Отвечаю тем же, ведь ты иначе не поймешь.
Обижаться можно на того, кто ошибается, а ты искренен в своем заблуждении.
Обо мне тебе стоит знать только одно: вонь нафталина от тебе подобных я слышу даже в коментах.
показати весь коментар
05.02.2019 16:58 Відповісти
Ха-ха-ха, под майку к себе нос не засовывай и вони нафталина не будет, тебя клоуна я 5 лет уже знаю, ты просто никчемное существо, котрое трет одно и тоже в своих постах, беги лучше за своим бригадиром Гыгом, давно не слышал его заунывного воя про гэбню и русню А тебя мне незачсем уязвлять, я просто сейчас кручу скакалку, а ты прыгаешь на месте, понял меня чоколядный удот
показати весь коментар
05.02.2019 17:06 Відповісти
За 5 лет твои быдловатые замашки только укрепились, что не удивительно, ведь очередные 5 лет твоей поганой жизни прошли без толку, деда.
А скакалку себе, небось, косичкой сплел, как у Йули на башке? На этой скакалке прыгай сам, мозгам не повредит, ввиду их отсутствия, а артриту пилюлей даст, не сомневайся.
Попрыгай напоследок, ведь время твое прошло.
показати весь коментар
05.02.2019 17:39 Відповісти
Сколько вас Захарченков ?
показати весь коментар
05.02.2019 11:40 Відповісти
Захарченків багато і в більшій мірі підараси.
показати весь коментар
05.02.2019 11:46 Відповісти
А хто тоді ті шо терплять їх?
Жах просто, ... як же хочеться звалити звідси, просто жах))
показати весь коментар
05.02.2019 11:53 Відповісти
Все повязаны...
Поручили дело вести судье из Лугандона, учтите...
И ни одна падла про отвод судье не заявила.
Значит, ждали это решение.
показати весь коментар
05.02.2019 11:40 Відповісти
...судді з "лугандон".
А Ви вважаєте, що десь є кращі? Та ця система створювалася з часів "кучми", дуже послідовно. З ретельним відбором найгірших виродків на посади. Аж поки не переросла в організоване злочинне угрупування. Тому инших суддів там не може бути.
показати весь коментар
05.02.2019 11:54 Відповісти
Часом навіть хочеться подивитись як би ці справи, де напевно і є майно Захарченка, але із дуже хитромудро схованими кінцями розслідувались при іншій владі.
показати весь коментар
05.02.2019 12:01 Відповісти
В Дарницькому суді також справу розглядав суддя із лугандону?

Установлено, что инвестором Фонда является компания с Британских Виргинских островов "Найджелт Брос Холдинг ЛТД" (Nygelt Bros Holding LTD). Бенефициарным владельцем последней является гражданин Украины, но это не Захарченко (имя и фамилия неизвестны). Судья убедился, что доходы владельца компании задекларированы, и это подтверждается справками.

Суд принял во внимание, что добросовестность приобретения права собственности нидерландской компанией "Фонд Административное бюро LVV" на арестованное имущество также была установлена решением Дарницкого районного суда Киева по гражданскому делу.
В рамках этого дела право собственности на имущество оспаривала иностранная компания "Дакс Билдинг ДСС ЛТД".

Источник: https://censor.net/n3109982
показати весь коментар
05.02.2019 12:07 Відповісти
А теперь попробуйте "налюбить" какую-то контору, занимающуюся выдачей субсидий - вас осмеют и пригрозят решеткой. А тут - министр клана, конечно же, напросил себе столько статков у б*га. Ах да, ведь народу надо знать - чем больше бегаешь по храмам, тем быстрей накапливаешь вертолеты, яхты, виллы. просто нужно уметь молиться, а там и глядишь - все завидуют ибо все не умеют просто вот это самое как бы то да, вот так(сказал как это там, "байкер" тот что Задомстанов)
показати весь коментар
05.02.2019 11:42 Відповісти
Теперь захарченко все это быстренько продаст, ведь Украина не без добрых людей.
Вон и яныку два млрд грн вернули.
Такие люди не пропадают
показати весь коментар
05.02.2019 11:44 Відповісти
Картавий працює)))
показати весь коментар
05.02.2019 11:45 Відповісти
Суд отменил арест имущества экс-главы МВД Захарченко, так как не нашел связи с ним - Цензор.НЕТ 9633
показати весь коментар
05.02.2019 11:46 Відповісти
А на основании чего тогда был наложен арест, в этом и прелесть офшоров, продал фирму и делов. А новый собственник уже и не виноват ни в чем. Для кого вообще нужно законодательство и суды, если все можно держать в офшорах, на которые не распространяется даже арест. Вот так.
показати весь коментар
05.02.2019 11:46 Відповісти
украинский телеканал ньюс уан зарегистрирован на кипре двумя девочками с греческими фамилиями.
показати весь коментар
05.02.2019 11:46 Відповісти
за сколько не нашел?
показати весь коментар
05.02.2019 11:46 Відповісти
а юрко каже, що знову накладе арешт.... пінг-понг
показати весь коментар
05.02.2019 11:48 Відповісти
Юра добрый человек . Никого не посадил . надя , рубан , ефремов сами попросились .
показати весь коментар
05.02.2019 11:53 Відповісти
Подайте в Суд на Захера,власть по Конституции кому принадлежит? статья №5
показати весь коментар
05.02.2019 11:51 Відповісти
Бу га га. Соя ау?
показати весь коментар
05.02.2019 11:52 Відповісти
Тільки "реформований" офшорними баригами український "суд" може видати таку маячню - "майно є, а зв'язку нема"... Це дно дна кривосуддя...
показати весь коментар
05.02.2019 11:54 Відповісти
Полковник МВД РАБссии Дмитрий Захарченко вымогал бабло с ресторанов и прочих забегаловок.При обыске обнаружено наличкой 9 миллиардов РЖУблей. Полковника в Суде защищали 4 адвоката.
показати весь коментар
05.02.2019 11:56 Відповісти
Здарова Крысы плешивого Хмыря РАБссии.
показати весь коментар
05.02.2019 11:57 Відповісти
...це все що треба знати про судову рехворму від мальдів...
Суд скасував арешт майна екс-глави МВС Захарченка, оскільки не знайшов доказів зв'язку з ним - Цензор.НЕТ 6869
показати весь коментар
05.02.2019 11:58 Відповісти
Не, это как последствия мальдивской судебной реформы нужно исправлять.
показати весь коментар
05.02.2019 17:08 Відповісти
Та ні -- це графічний образ справжньої судової реформи , яку проведуть на майбутньому Майдані , якщо вже новий презідент не захоче робити меньш кривавий засіб люстрації !
показати весь коментар
05.02.2019 21:44 Відповісти
Этот арест снимается для того, что-бы активы в этот момент были переписаны на других, и потом ничего не сделать уже
показати весь коментар
05.02.2019 11:59 Відповісти
Они уже давно записаны на других, в статье об этом и написано.
показати весь коментар
05.02.2019 12:08 Відповісти
Эти активы там,где и 1,5млрд.януковича.
показати весь коментар
05.02.2019 12:15 Відповісти
С них сняли арест? Насколько я помню, их конфисковали, что очень возмутило отдельных граждан.
показати весь коментар
05.02.2019 12:20 Відповісти
Суд скасував арешт майна екс-глави МВС Захарченка, оскільки не знайшов доказів зв'язку з ним - Цензор.НЕТ 6692
показати весь коментар
05.02.2019 12:29 Відповісти
"...не нашел связи с ним..."
Какую же связь они искали? Неужели половую?
показати весь коментар
05.02.2019 12:36 Відповісти
А вы, дыбилята крикливые, сами можете доказать связь?
Или тока в газетке журналиста почитали и бегом в суд?
Вот такие идиоты только обесценивают само понятие "антикоррупционная деятельность", превращая её в крикливый и безрезультатный цырк.
показати весь коментар
05.02.2019 12:42 Відповісти
Вопрос. Не нашло или не искало?

Ответ: само уничтожило доказательства.
показати весь коментар
05.02.2019 13:56 Відповісти
а как это в Украине может функционировать предприятие, конечный бенефициарий которого не известен? Может у нас ещё и ***** через офшоры владеет предприятиями?
показати весь коментар
05.02.2019 14:00 Відповісти
Неизвестно не суду, а журналисту.
показати весь коментар
05.02.2019 16:33 Відповісти
ЕЩЕ ТОТ СЕРПЕНТАРИЙ!!! И это ПОСЛЕ реформирования, а что ж, простите, было ДО?
показати весь коментар
05.02.2019 14:50 Відповісти
вопрос не верно поставлен)
а,был ли мальчик???)
а,была ли эта хвалёная рэХорма???)
рэХорма была ,а реформы не было
показати весь коментар
05.02.2019 16:34 Відповісти
Почему снят арест с имущества экс-главы МВД Захарченко, - мотивация суда

у судьишки ,принявшем это решение мотивация одна - материальная)))
показати весь коментар
05.02.2019 16:32 Відповісти
И для кого выкладывали? По ходу из писателей в комментах так никто и не прочитал
показати весь коментар
05.02.2019 16:39 Відповісти
Ну и рожа бандитская, как можно было его ставить на такую должность?
показати весь коментар
05.02.2019 16:39 Відповісти
Что и ожидалось..Всё хорошо скрыто и надёжно защищено.Доказать связь практически невозможно и зацепиться незачто. Это только у цензоровских борцунов всё просто -взять и посадить. В реальности всё гораздо сложнее.
показати весь коментар
05.02.2019 16:44 Відповісти
Могли бы просто написать ,,патамушта,,
показати весь коментар
05.02.2019 17:33 Відповісти
"По словам представителя компании, следствие не нашло доказательств в подтверждение связи арестованного имущества и его владельца (фирмы) и подозреваемого Виталия Захарченко. В частности, что имущество является доходом от преступления и продано компании с целью сокрытия преступления и избежания конфискации"
Следователи не нарыли доказательств и с них за это спросу нет никакого, а судья не может судить без обвинения.
Так что, крайних нет, красивая распасовочка...
показати весь коментар
05.02.2019 17:53 Відповісти
Значит имущество нужно оформлять на всякие офшорные холдинги,красиво выводить из под влияния украинского,сраного правосудия и можно вытворять все что хочешь.
показати весь коментар
05.02.2019 18:05 Відповісти
Ответ кроется в ответе на один простой вопрос: - А когда Печерский суд не был самым коррумпированным?
показати весь коментар
05.02.2019 18:17 Відповісти
Если это "другой" Захарченко почему он не подал в суд на "произвол" относительно его имущества ? Почему следствие вынесло в суд имущество "другого" человека ? Потому что "реформы" у нас не только судебные , но и прокурорскомусорские ….. Яблоня от яблока далеко не летит ...
показати весь коментар
05.02.2019 18:27 Відповісти
ПОЗОР...и мы стремимся в Европу.....!?
показати весь коментар
05.02.2019 20:24 Відповісти
«Нормальным чувакам нормальные решения» - ото и вся мотивация суда.
показати весь коментар
05.02.2019 20:52 Відповісти
Суд потановил , что имущество Захарченко ни в чем не виновато, значит надо снять арест с имущества, да здравствует самый справедливый суд,между прочем не самый дешевый в мире.
показати весь коментар
05.02.2019 21:27 Відповісти
Матівіравалі-матівіравалі,ну і виматєравалі...Бо бабло,як всім давним-давно відомо,не пахне,*****...
показати весь коментар
05.02.2019 21:57 Відповісти
"...Восемь с полтиной- три! Правосудие продано!" (с)
показати весь коментар
05.02.2019 22:43 Відповісти
Чому,бо керують брехуни, перетворивши націю на рабів. Чому основний варіант багатьох інтернет видань не україномовний, в часи війни? Не хвилює нікого, а це одна з багатьох цеглин незалежності