7986 відвідувачів онлайн
2 856 45

Щодня в Україні розмитнюють 4-4,5 тисяч євроблях, - Южаніна

Щодня в Україні розмитнюють 4-4,5 тисяч євроблях, - Южаніна

Динаміка розмитнення автомобілів на європейських номерах становить 4-4,5 тисяч на день.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, про це журналістам у кулуарах парламенту сказала глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

"Це свідчить про те, що люди, які хочуть - розмитнюють. Дуже шкода, що ті, хто зараз стоїть у черзі на розмитнення, не взявся за  це питання раніше. Всі сподівалися, що станеться якийсь колапс і закони не запрацюють. Ми знаємо, що не завжди все відбувається гладко, але більшість автомобілів розмитнені. А на сьогодні це понад 100 тисяч. Отже, процедуру можна виконати", - зазначила Южаніна.

За її словами, не всім вигідне  з економічної точки зору розмитнення автомобілів.

"Зараз виник напрямок з розмитнення не тих старих автомобілів, які перебували на території України хоча б раз із 1 січня 2015 року, а люди їх змінюють на вживані, але більш нові. Такі автомобілі розмитнюють в кількості близько 40% від суми всіх автомобілів , які розмитнюють за день", - сказала глава комітету.

Так само Южаніна сказала, що вона розуміє, що розмитнення може бути невигідним для власників дуже старих автомобілів.

"Якщо автомобіль куплений за тисячу євро, а потрібно заплатити за розмитнення 300 євро, то це для людей занадто багато", - зазначила Южаніна.

Однак, на її думку, прийняття законів дало можливість завезти автомобілі старше 2010 року.

За словами глави податкового комітету, спекуляція про те, що на акцизі хтось наживається, не має під собою ґрунту, оскільки всі гроші з розмитнення йдуть до Пенсійного фонду.

Так, за її словами, з розмитнення старих автомобілів держава вже отримала понад 5 мільярдів гривень. За інші, нові автомобілі, ще більше.

Южаніна висловила жаль, що ці закони набули чинності в передвиборчий період, бо це дозволить окремим політикам залучати свій електорат незадоволених з цим законом людей, "хоча ці самі політики підтримували закони".

Також вона нагадала, що до кінця пільгового режиму залишилося менше місяця, а до кінця процедури ще 90 днів після пільгового.

Нагадаємо, 25 листопада набули чинності закони № 8487 і № 8488 про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації.

Топ коментарі
+10
Что за бред несет эта Южанина, может в час столько растаможивают или даже в минуту?!
показати весь коментар
05.02.2019 13:49 Відповісти
+9
1. За день 4 тис - це крапля в морі. Проблема не вирішена, а відкладена.
2. Основна частина розмитнюваних машин - це свіжопригнані: на митних переходах добові черги.
3. Якщо машина придбана за 1000 євро, то митні платежі не 300 євро, як бреше авторка, а понад 1500 євро, якщо дизель.
показати весь коментар
05.02.2019 14:05 Відповісти
+6
значит, на этой растаможке, ежедневно воровская власть кладёт себе в карман 8-9 млн. долларов
показати весь коментар
05.02.2019 13:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
значит, на этой растаможке, ежедневно воровская власть кладёт себе в карман 8-9 млн. долларов
показати весь коментар
05.02.2019 13:48 Відповісти
врет сволочь
показати весь коментар
05.02.2019 15:23 Відповісти
сейчас каждего вора по перлам вычислить можно... каждый докладывает о своих "успехах"....)))))
показати весь коментар
05.02.2019 13:49 Відповісти
Что за бред несет эта Южанина, может в час столько растаможивают или даже в минуту?!
показати весь коментар
05.02.2019 13:49 Відповісти
Иди в школу, мальчик, в Украине около 300 тыс евроблях, ещё работы на 2 месяца.
показати весь коментар
05.02.2019 13:57 Відповісти
Да, количество бляхарей действительно уменьшилось.
показати весь коментар
05.02.2019 13:51 Відповісти
Но тебя меньше не стало, жаль...
показати весь коментар
05.02.2019 14:43 Відповісти
малый ***дец, ты об чем ?
показати весь коментар
05.02.2019 14:48 Відповісти
Він каже, що кількість ідіотів-ботів не меншає!
показати весь коментар
05.02.2019 18:50 Відповісти
это он себя и тебя посчитал ?
показати весь коментар
05.02.2019 18:58 Відповісти
Вас хлопці стає все більше, а толку все менше.
показати весь коментар
05.02.2019 19:28 Відповісти
С рашкостана и лугандона тоже гонят?
Или Южанина "гонит"? Где у нас столько таможен?
показати весь коментар
05.02.2019 13:54 Відповісти
в каждом городе почти
показати весь коментар
05.02.2019 14:05 Відповісти
...заплатить за растаможЫвание????? Перл... Надо запомнить или записать...
4-4,5 тыс. в день, но всего 10000 за неполных три месяца??
показати весь коментар
05.02.2019 14:02 Відповісти
Я вот тоже в ах*е с её математики. Всё пытался понять как это ещё и редактор пропустил такое в заголовок?
показати весь коментар
05.02.2019 14:42 Відповісти
показати весь коментар
05.02.2019 14:05 Відповісти
Это тоже полна пурга "Также она напомнила, что до конца льготного периода осталось полгода, дальше наступает период растаможивания по общей ставке." Ну зачем эти советы, что надо было раньше растамаживать, чтоб в очереди не стоять, если очереди сразу были...
показати весь коментар
05.02.2019 14:21 Відповісти
вот поездишь на бляхах заплатишь 170 тыс штрафа, вот тогда приземлишься на землю))))
показати весь коментар
05.02.2019 20:31 Відповісти
После выборов Зеленский снимет все ограничения и расстаможко будет стоить в среднем 500$.Не спешите.Подождите еще 3-4 месяца.
показати весь коментар
05.02.2019 14:06 Відповісти
каждому мужику Зеленский выдаст по бабе, а каждой бабе по... ДВА мужика, подожди еще 4-5 месяцев волобуев )))
показати весь коментар
05.02.2019 14:12 Відповісти
тебе выдаст мужика
показати весь коментар
05.02.2019 14:26 Відповісти
показати весь коментар
05.02.2019 14:43 Відповісти
Волобуев, вот Ваш меч Зе! (с)
показати весь коментар
05.02.2019 14:24 Відповісти
Ура, спасли таки АвтоЗАЗ национального производителя Тариэла Васадзе! Ой, а АвтоЗАЗ совсем перестал выпускать легковушки...
показати весь коментар
05.02.2019 14:08 Відповісти
Спасли свои автосалоны и "Богдан".
Думаешь почему растаможка дизеля в 1,5 раза дороже?
показати весь коментар
05.02.2019 14:15 Відповісти
Зубожиння и Зрада!!!
показати весь коментар
05.02.2019 14:10 Відповісти
Зубожилые в люде превращаться начинают...
показати весь коментар
05.02.2019 14:15 Відповісти
Южаніна вирішила хвалити сама себе,як автора закона про розмитнення іномарок,тому що більше цього ніхто не робить.
показати весь коментар
05.02.2019 14:21 Відповісти
брокерам можно и не платить в нете куча толкового видео и за стоянку платить не нужно и 8500 грн. платить не нужно
"без лоха и жись плоха" - кто то это сказал давненько
показати весь коментар
05.02.2019 14:34 Відповісти
Ежедневно в Украине pacтaможивaют 4-4,5 тыс. евроблях, - Южанина

ввезено несколько миллионов,а расстаможат 150-200 тысяч от силы
а,сделай расстаможку за авто 500 $ и расстамаживали бы 4-4.5 тысяч в час
умножете 1.5 миллиона на 500$ и получается вот такая цифра 750000000$

показати весь коментар
05.02.2019 14:31 Відповісти
Может ли чиновник употреблять слово "евроблях" официально? Думаю нет.
показати весь коментар
05.02.2019 14:37 Відповісти
барыги могут и не такое
показати весь коментар
05.02.2019 14:44 Відповісти
написав про реальні платежі на митниці - мій комент удалили через 10 хв
цікава цензура на цензорі))
показати весь коментар
05.02.2019 14:47 Відповісти
Все знания в области налоговой и таможенной политики Южаниной заключаются в поднятии акцизов и как ободрать простого гражданина В очередной раз вышла попиарится Когда на нее наложат акциз
показати весь коментар
05.02.2019 14:51 Відповісти
Тварь лживая."Если авто стоит 1тыс $,то за растаможку платить 300$-для многих это невыгодно"
Где растаможка по 300$ ?одному брокеру нужно заплатить 350$,вьезд на терминал бесплатный,выезд-480 грн.Был.Сейчас уже подняли.Плюс растаможка,плюс сертификация от 2300 до 5000,постановка на учет около 3000.
Это одна из причин,что народ массово валит заграницу.Где достойные зарплаты,дешевые машины,копеечная растаможка.Где людям дают жить,а не выжимают с них все соки.Никак не нажруться,спохватяться,когда работать некому будет,ибо рабы разбегуться.
показати весь коментар
05.02.2019 15:13 Відповісти
...в травні закінчаться льготи....за що ж бідна южаніна тепер жити буде? В мене таке відчуття, що ота порошенковська кодла сильно активною стала, крадуть як в останній раз, мабуть відчувають кінець....
показати весь коментар
05.02.2019 15:13 Відповісти
ще раз - 147 % вартості авто
як ви думаєте - це доступне розмитнення ?
показати весь коментар
05.02.2019 15:17 Відповісти
ВСЕ БРЕХНЯ!
1. Всього 10 тисяч! Це 4-5 тисяч на місяць! Ще хтось звітує про 30тисяч, но це з свіжопригнаними.
Признано 500тис. євроблях, реально більш 1 міліона. З такими темпами на все більш 15 років. На зараз заплатили хто мав якісь гроші,
все, грошей більше немає.
2. За машину куплену за 1000-2000 євро треба заплатити від 3000 до 4000, якщо дизель.
Вся стаття жонглювання пустими цифрами.
показати весь коментар
05.02.2019 15:21 Відповісти
южанина грязная бляха
показати весь коментар
05.02.2019 15:25 Відповісти
...Тётя ты Дура..? как твоя квартира скрытая от декларации за 11000000 мл. гривень...***** крашеная.
показати весь коментар
05.02.2019 16:32 Відповісти
Ого , а за 300 дней , это сколько получается ?)
И вони жалуются что плохо живут . Дома в два этажа . Сам в рваных подштанниках на конике а-ля мотоплуг тащится по дороге , а во дворе дома Паджеро под абрикосами ))))
показати весь коментар
05.02.2019 16:53 Відповісти
все встает на свои места, кто растаможит , кто на брухт сдаст))) идиотам говоришьчто бесплатный сыр только в мышеловке)))))
показати весь коментар
05.02.2019 20:35 Відповісти
Гарна новина.