10013 відвідувачів онлайн

Це замовна кампанія, - представник Кабміну у ВР Денисенко про рішення суду щодо відсторонення Супрун

Це замовна кампанія, - представник Кабміну у ВР Денисенко про рішення суду щодо відсторонення Супрун

Представник Кабміну у ВР Вадим Денисенко (БПП) заявив, що в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун не замішана в жодному корупційному скандалі, вже багато зробила в межах медичної реформи, тому кампанія щодо її дискредитації є замовною.

Про це Денисенко розповів журналістам у кулуарах Ради, коментуючи інформацію про те, що суд за позовом Ігоря Мосійчука (Радикальна партія Ляшка) відсторонив Супрун від виконання обов'язків глави МОЗ, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Це замовна кампанія, пов'язана з величезними коштами, які держава витрачає на медреформу", - заявив Денисенко.

На запитання, чому "Радикальна партія", і зокрема Ігор Мосійчук, є ініціаторами позову про відсторонення Супрун, Денисенко порадив звернутися з цим питанням до представників цієї політсили.

Також він запевнив, що Кабмін і надалі проводитиме медичну реформу.

"Уряд робитиме все можливе, щоб реформа тривала", - запевнив нардеп.

Також Денисенко повідомив, що Уляну Супрун не можуть призначити міністром, оскільки за неї немає необхідної кількості голосів. Однак на сьогодні, за його словами, немає жодного кандидата, здатного їх отримати.

Раніше Олег Ляшко повідомив, що суд за позовом нардепа Ігоря Мосійчука (Радикальна партія Ляшка) відсторонив Супрун від виконання обов'язків голови МОЗ. У МОЗ повідомили, що консультуються з юристами щодо цього рішення суду.

Топ коментарі
+14
Медична мафія розпочала війну.
показати весь коментар
05.02.2019 13:58 Відповісти
+7
Ну а рожу набить этому недобитому истцу не пробовал?
показати весь коментар
05.02.2019 13:58 Відповісти
+5
да, это она пропихнула руками Ляшка и Богомолец с мафией. Ну все, Ляшко подписал себе приговор, как он ни не пыхтит и ни старается в раде, блокируя трибуну - в раду уже не пройдет и в марте получит 1%. выкинут на помойку.
показати весь коментар
05.02.2019 14:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дайте номер дела пусть народ посмотрит
показати весь коментар
05.02.2019 13:57 Відповісти
Ну а рожу набить этому недобитому истцу не пробовал?
показати весь коментар
05.02.2019 13:58 Відповісти
Медична мафія розпочала війну.
показати весь коментар
05.02.2019 13:58 Відповісти
Уже и наркомафия менты обеспокоены
показати весь коментар
05.02.2019 14:36 Відповісти
ха-ха, чоколядный лизоблюд Денисенко начал про заказуху говорить. Ты ещё ответить за кнопкодавство и заказные законы, которые ты пропихивал в ВР, с подачи липецкого хряка
показати весь коментар
05.02.2019 13:58 Відповісти
Также Денисенко сообщил, что Ульяну Супрун не могут назначить министром так, как за нее нет необходимого количества голосов. Однако на сегодняшний день, по его словам, нет ни единого кандидата способного их получить.

мда, цейтнот, этот парламент ни на что не способен. а следующий похоже еще хуже будет
Источник: https://censor.net/n3110015
показати весь коментар
05.02.2019 13:58 Відповісти
А якщо президентом буде не такий вовк ям Порох, а Йуля або Зєєєля?
Зєєлю просто будуть ігнорити, а Йуля буде давати вкрасти всім, хто її підтримає, аби лиш рейтинг не впав і проплачувати корупційною рентою будь-який законопроект.
От тоді заживемо! Я старий вже. а діти точно виїдуть. Будуть тут одні пенси, які за Йулю, та, люмпени, які за Зєєєлю.
показати весь коментар
05.02.2019 14:05 Відповісти
я сам хочу тікати звідси, якщо переможе зе або юля. не хочу жити в країні, де більшість інфантіли або дебіли.
показати весь коментар
05.02.2019 14:12 Відповісти
Она взятки не заносила, вот её и не назначают. Но ей это и не нужно. Важно делать реформу. которую никто здесь кроме неё и не сделает.
показати весь коментар
05.02.2019 15:14 Відповісти
Кто бы сомневался!
показати весь коментар
05.02.2019 14:00 Відповісти
Це все Юля!
Як цю заразу земля носить!
показати весь коментар
05.02.2019 14:01 Відповісти
да, это она пропихнула руками Ляшка и Богомолец с мафией. Ну все, Ляшко подписал себе приговор, как он ни не пыхтит и ни старается в раде, блокируя трибуну - в раду уже не пройдет и в марте получит 1%. выкинут на помойку.
показати весь коментар
05.02.2019 14:19 Відповісти
Помиляэтеся, у наших людей курячы мызки та куряча память. Вони за тиждень про все забудуть!
показати весь коментар
05.02.2019 14:22 Відповісти
Мосийчук похудал, вот они и бесятся.
показати весь коментар
05.02.2019 14:01 Відповісти
Плять, вот она, успешная судейская рехформа Пети-Юрика. Суды рулят!
показати весь коментар
05.02.2019 14:02 Відповісти
Мосийчук компетентен в области здравоохранения? Многостаночник блин.
показати весь коментар
05.02.2019 14:07 Відповісти
Кого ты лечишь?? Или думешь здесь гуглом никто пользоваться не умеет?
У нас в Одессе этого тамифлю хоть мешками закупай.
показати весь коментар
05.02.2019 15:40 Відповісти
А кажуть петя нічого не може зробити з міністрами а тут якийсь з партії ляшка ЗМІГ. Дивні справи...
показати весь коментар
05.02.2019 14:30 Відповісти
Повилазили порохоботи субсидіанти!!!
Одразу видно хто міняє цінникі кожного дня на лікі для пенсіонерів,онкохворих,дітей і інвалідів.
показати весь коментар
05.02.2019 14:34 Відповісти
как кексы всполошились - "заказная компания". раз'ясните чмырю - это решение ИМИ ЖЕ(!) "РЕФОРМИРОВАННОГО" СУДА...кушайте, не обляпайтесь!)))))))))))))))
показати весь коментар
05.02.2019 14:42 Відповісти
Судья денег все равно Богомолец, Ляшко, Амосовой и др разным прочим богатырёвым уже не возвратит.
показати весь коментар
05.02.2019 15:09 Відповісти
Ляшко з Мосійчуком -лайно продажне! Люди, добрі, треба його і його продажну партійку прокатити на виборах як колись Соцпартійця Мороза.і побачити воно зникне з горизонта як Мороз . Як нікому не потрібна стара використана продажна вулична баба.
показати весь коментар
07.02.2019 03:39 Відповісти