10466 відвідувачів онлайн
3 412 29

Луценко підтвердив, що проти нардепа Рибалки розпочато кримінальне провадження

Луценко підтвердив, що проти нардепа Рибалки розпочато кримінальне провадження

Проти народного депутата від "Радикальної партії" Сергія Рибалки порушили кримінальну справу за підозрою в державній зраді.

Цю інформацію під час брифінгу підтвердив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське ТБ.

"Це правда. Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрили кримінальне провадження (проти Рибалки)", - сказав він.

Водночас деталей справи Луценко не розкрив, зазначивши, що не може коментувати провадження інших правоохоронних органів.

Топ коментарі
+7
Єнта будет клупная лыба!!😂
показати весь коментар
06.02.2019 21:49 Відповісти
+6
Луценко иди работать в квартал 95 .
показати весь коментар
06.02.2019 21:51 Відповісти
+6
Ага! Так же как Мосейчука посадят...
Ни одного за 5 лет! Депутаты как судьи, прокуроры, менты - своих не сдают, мафия.
показати весь коментар
06.02.2019 21:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
РадиКалы....блин...Мосийчук в суд на этого депутата подаст ?...
показати весь коментар
06.02.2019 21:46 Відповісти
Нє, це головний офшорник України та головний спонсор ЛяЖка!
Цей перець додумався передати права на торгові марки Козацька слава, Козацька розвага, Сємкі, Хомка, Флінт та інші кіпрському офшору і тепер під виглядом роялті виводить туди всі прибутки!
А ЛяЖко з трибуни мандить про "апшори"!
показати весь коментар
06.02.2019 22:03 Відповісти
югік балабол
показати весь коментар
06.02.2019 21:46 Відповісти
Югик " поймал крупную рыбу"?
показати весь коментар
06.02.2019 21:46 Відповісти
Єнта будет клупная лыба!!😂
показати весь коментар
06.02.2019 21:49 Відповісти
Луценко иди работать в квартал 95 .
показати весь коментар
06.02.2019 21:51 Відповісти
Нююю, падметальщиком мона, патянет...
😁
показати весь коментар
06.02.2019 21:55 Відповісти
Луценко подтвердил, что против нардепа Рыбалки начато уголовное производство - Цензор.НЕТ 2398
показати весь коментар
06.02.2019 21:51 Відповісти
Наверна, он уже далече, не?!
🤔
показати весь коментар
06.02.2019 21:53 Відповісти
Опаньки, рибалка попався..😃😃😃. Все, Шлюшку терміново переодягатися в жіночу сукню і таємно тікати за бугор...
показати весь коментар
06.02.2019 21:56 Відповісти
Ага! Так же как Мосейчука посадят...
Ни одного за 5 лет! Депутаты как судьи, прокуроры, менты - своих не сдают, мафия.
показати весь коментар
06.02.2019 21:56 Відповісти
Та куди Моська подінеться? Сяде і надовго..😃
показати весь коментар
06.02.2019 21:58 Відповісти
У меня есть мечта, чтобы югик в одно камере с овощем чалился😷
показати весь коментар
06.02.2019 21:59 Відповісти
Рускій дурак.
показати весь коментар
06.02.2019 22:04 Відповісти
Дурень думкою багатіє..😃
показати весь коментар
06.02.2019 22:15 Відповісти
Так ось чого ЛяЖки крутяться, як гавно у ополонці!
показати весь коментар
06.02.2019 21:59 Відповісти
Ну так недарма ж вже другий день ради кали підпирають своїми робочими органами трибуну.. Мабуть бояться свої жим жим в залі застудити..😃
показати весь коментар
06.02.2019 22:07 Відповісти
Депутат рыбалка всрався со страху.
показати весь коментар
06.02.2019 22:10 Відповісти
Самая крупная рыба - его жена. Поймал и до сих пор жарит. А некрасивых женщин не бывает, бывает только водка так себе
показати весь коментар
06.02.2019 22:26 Відповісти
Давно пора спонсора Содома и Гоморы имени Ляжка в тюрьму. Там его заждались, как и Ляжко.
показати весь коментар
06.02.2019 23:07 Відповісти
Допрыгался Сережа, тесть ему государственную измену шьет.
показати весь коментар
06.02.2019 23:11 Відповісти
Та нехрена не будет, это всего лишь говорильня, а на деле, как всегда, одни слова одни слова.
показати весь коментар
06.02.2019 23:50 Відповісти
Первый пошёл,Шлюшко приготовится.
показати весь коментар
07.02.2019 05:01 Відповісти