9307 відвідувачів онлайн

Підозру Мангеру оголошено виключно в політичних цілях, - заява "Батьківщини"

Підозру Мангеру оголошено виключно в політичних цілях, - заява "Батьківщини"

Підозру голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголошено виключно в політичних цілях як метод нечесної боротьби Петра Порошенка за владу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Батьківщини".

"Силові структури чітко і скоординовано працюють проти Юлії Тимошенко як головного конкурента Петра Порошенка на виборах. Вони організовують брудні провокації і виконують політичне замовлення", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Суд розгляне клопотання про запобіжний захід Мангеру в справі про вбивство Гандзюк 12 лютого

Нагадаємо, батько вбитої активістки Віктор Гандзюк звинуватив голову Херсонської облради Владислава Мангера і голову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва в тісній співпраці з кримінальним авторитетом Москалою, якого підозрюють в організації вбивства.

Віктор Гандзюк звернувся до Петра Порошенка та Юлії Тимошенко з відкритим листом, у якому попросив дати оцінку діям Гордєєва та Мангера. Батько активістки стверджує, що Москала організував убивство його доньки за вказівкою чиновників Херсонської ОДА.

Пізніше Гордєєв відкинув звинувачення в причетності до вбивства Гандзюк і закликав генпрокурора, голову СБУ та міністра внутрішніх справ перевірити викладені у зверненні Віктора Гандзюка факти і в разі їхньої неправдивості знайти тих, хто спонукав батька Катерини Гандзюк до "інформаційної провокації". Гордєєв додав, що "питання того, що сказав батько, - це питання підкилимної гри нечистих на руку політиків".

31 липня 2018 року на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радника херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку й облили сірчаною кислотою.

3 серпня голова МВС Арсен Аваков повідомив, що поліція затримала підозрюваного в замаху на вбивство Гандзюк. Як пізніше уточнили, підозрюваним є Новіков Микола Миколайович, 1978 року народження, уродженець міста Херсон, раніше судимий. 22 серпня підозрюваного в нападі на Гандзюк Миколу Новікова відпустили з-під варти. Як повідомили у поліції, нападом на Гандзюк керував ветеран АТО, який використовував своїх товаришів по службі.

4 листопада потерпіла померла в лікарні.

Верховна Рада 6 листопада затвердила створення Тимчасової слідчої комісії ВР для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

Генпрокурор Юрій Луценко 4 грудня заявив, що у справі про вбивство Катерини Гандзюк оголошено підозру раніше судимому громадянину на прізвище Левін. Луценко зазначив, що Левін, за версією слідства, є ключовою фігурою в скоєнні злочину. Що стосується замовника вбивства, генпрокурор повідомив, що версій у слідства багато, і більшість із них зводиться до конкретних осіб, однак назвати прізвища він пообіцяв лише тоді, коли буде підготовлено і оголошено підозру.

8 лютого "Батьківщина" ухвалила рішення виключити Мангера з членів партії і рекомендує піти з посади голови Херсонської облради.

Топ коментарі
+40
Тобто його вини немає.
Чудово... Може і лозинський невинний, в юлі всі святі.
показати весь коментар
11.02.2019 16:32 Відповісти
+29
почему генпрокурор югик не отчитывается по убийствам на Майдане???
показати весь коментар
11.02.2019 16:33 Відповісти
+29
Тобто вину доводить суд, а не пук від Геніального прогокугога в засобах масової інформації.
показати весь коментар
11.02.2019 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Видать у Юли был сон, там она не прошла во второй тур надо усё отрицать!
показати весь коментар
11.02.2019 16:55 Відповісти
Так хто ж буде президентом,петя чи юля?На цезорі вже визначились,чи "гладіаторські" бої ще тривають?))
показати весь коментар
11.02.2019 17:04 Відповісти
Судя по истереке соевых то, Поце в окно уже полярная лисица заглядывала.
показати весь коментар
11.02.2019 17:15 Відповісти
То ТЮ роздивлялася чи не пішов ПП їй "злачінні правакаціі" влаштовувати.
показати весь коментар
11.02.2019 18:34 Відповісти
Это которая называется голубой пис...ец?
показати весь коментар
11.02.2019 21:22 Відповісти
"Гладиаторские бои " еще впереди, но президентом, однозначно, будет Юля.
показати весь коментар
11.02.2019 21:20 Відповісти
А що на це однозначно скажуть в команді петі?)
показати весь коментар
12.02.2019 04:50 Відповісти
Им, однозначно, будет уже не до разговоров.
показати весь коментар
12.02.2019 10:20 Відповісти
и к бабке не ходи
показати весь коментар
11.02.2019 17:10 Відповісти
я вибачаюсь за втручання в вашу міжвидову одноклітинну дискусію, але як це: " кум з 2013 року"? що я пропустив?
показати весь коментар
11.02.2019 17:15 Відповісти
Луцика тоді із зони випустили. Можливо педро вмовив хама. Потім вони з педрою поріднилися через кумівство , луцик став членом "сім'ї" (мафіозної) і зобовязаний покровителю всим до гроба.
показати весь коментар
11.02.2019 17:45 Відповісти
І у кого з них дитинка шестирічна? У Петра чи у Юрія?

І що їхні дружини про це кажуть?
показати весь коментар
11.02.2019 18:36 Відповісти
Вони й ранiше були однодумцями,обоэ жруть тi ж самi напоi, також обоэ ненавидять свiй народ, ******* гроши до безтями i т.д.
показати весь коментар
12.02.2019 08:20 Відповісти
юлія та вся її https://youtu.be/m8Sk-uCXYDU команда непорочні)
показати весь коментар
11.02.2019 17:16 Відповісти
Я б сказав, що навіть незаймані...
показати весь коментар
11.02.2019 18:36 Відповісти
И это правда. Молодцы БЮТ.
показати весь коментар
11.02.2019 17:17 Відповісти
Дерьмо, только дерьмо и ничего, кроме дерьма!
показати весь коментар
11.02.2019 17:19 Відповісти
В марте дерьмо будет лится даже с облаков
показати весь коментар
11.02.2019 17:20 Відповісти
Хтоб сомневался....
показати весь коментар
11.02.2019 17:53 Відповісти
Про лозинского туже самую песТню пели...😀
показати весь коментар
11.02.2019 17:31 Відповісти
Полностью согласен, тем более кому верить - луценко? Да я больше розенблату поверю, чи кандидату в президенты насирову, а лучше каждому шатуну вместе и по отдельности лучше поверю.
показати весь коментар
11.02.2019 17:32 Відповісти
дуракам закон не писан …
показати весь коментар
11.02.2019 17:52 Відповісти
Вообще представьте до якого уровня скатился политикум,когда в конкурентной борьбе используются не программы,дебаты,а компроматы.И при том компроматы не невинные типо девки в бане,а убийство своих граждан.
показати весь коментар
11.02.2019 17:45 Відповісти
то, що має далі гуляти на волі і "політикою" займатись, якщо, звичайно, винен і вину доведуть
показати весь коментар
11.02.2019 22:15 Відповісти
Ю.В.Тимошенко - самая брехливая баба и самая жадная до власти в украинской политике. Время ее - ушло. Майдан показал, что без нее можно прекрасно обойтись - такая артистка-атаманша народу и даром не нужна. Пусть попробует себя в 95-м квартале.
показати весь коментар
11.02.2019 17:49 Відповісти
"Не бери на понт,мусор!"...(с)
показати весь коментар
11.02.2019 17:58 Відповісти
Все очень просто : в партии "Батькивщина" состоят ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО бандюки и аферисты . Какой город не возьми - почти везде такой принцип.Особенно в мелких городах. Неразборчивость , а то и безалаберность - это теперь девиз "Батькивщины". Савченко -это яркий пример. Тимошенко ради пиара не брезгует ничем.Врунья ее вторая фамилия.
показати весь коментар
11.02.2019 18:02 Відповісти
Мы говорим "партия Батькивщина" - подразумеваем уголовщину, мы говорм "уголовщина", подразумеваем партию Батькивщина
показати весь коментар
11.02.2019 18:16 Відповісти
и БПП, и НФ тоже!!!
показати весь коментар
11.02.2019 18:43 Відповісти
бепепу не забудь.....
показати весь коментар
11.02.2019 18:54 Відповісти
Угу,нарик,например.....
показати весь коментар
11.02.2019 18:55 Відповісти
Рафик бил ни в чуом не виноуен Чистай вады невиноуен
Підозру Мангеру оголошено виключно в політичних цілях, - заява "Батьківщини" - Цензор.НЕТ 466
показати весь коментар
11.02.2019 18:15 Відповісти
вот же тварь! Вся в белом! Живет как бомж, никакой собственности!
показати весь коментар
11.02.2019 18:25 Відповісти
Да не живёт, а выживает!! Всенародно зубожилая нищенка всё тянет на одну ЗП депутата, вот и декларация подтверждает.
показати весь коментар
11.02.2019 18:36 Відповісти
при чем тут выборы? это же местный аль капоне! у нас вся страна уже под мафиозными структурами! и попробуй пойти поперек них - отправят вслед за Катей!!!
показати весь коментар
11.02.2019 18:42 Відповісти
Оноприенко тоже по политическим пожизненое????
показати весь коментар
11.02.2019 18:53 Відповісти
Изучив информацию про Менгере(Председатель обл.совета ) выходит , что у нас очередной бизнесмен у власти, сейчас в законодательной на уровне области , а может стать в исполнительной - губернатором.
Живем 27 лет, а ни чего не поменялось, сращивание бизнеса с властью,это монополизм и есть мафия, нельзя иметь ни чего плохого к бизнесу, наоборот бизнес и работники которые работают платят налоги в бюджет, и его надо развививать и поошрять,но нельзя путать семейный бюджет и бюджет который используется для инвестиций например для маршрутки, тем более, что у владелец маршрутки прежде всего работает не на пассажира , а на свою семью.
Пока не будет ответственности за свою работу прежде всего материальной за результат от гос.деятельности ни чего не будет будем избирать Януковичей , Порошенка, Тимошенка, Ющенка, Зеленского, даже Иисуса Христа ни чего не поменяется.
А мог ли быть конфликт у Катерины Ганзюк с Мкангером , конечно да, так как он типичный мафиози. (бизнесмен,типа спортсмен в законодательной власти) и интересы у их разные.(одни работают как управленцы на государства, а другие как владельцы своего...,чуствуется разница?если одних можно послать при отриц.результатах, то других нет -выборы превращаются в войну,ставки высоки ,деньги, власть, свобода, тюрьма,ЖИЗНЬ,как получилось с Ганзюк.
показати весь коментар
11.02.2019 18:57 Відповісти
В Україні на рівні області нема законодавчої влади є представницька. Не *********.
показати весь коментар
11.02.2019 19:10 Відповісти
і губернатори у вас на раші
показати весь коментар
11.02.2019 22:18 Відповісти
Подозрение Мангеру объявлено исключительно в политических целях, - заявление "Батькивщины"

конечно в этом деле есть и политические мотивы - мангер занимает должность главы облсовета,а не занимается частным извозом
дело лозинского ,тоже имеет политические мотивы,как никак экс-депутат от бюторастов,а односельчанина замочил
показати весь коментар
11.02.2019 18:57 Відповісти
показати весь коментар
11.02.2019 18:58 Відповісти
https://twitter.com/karakay67 Юрій Каракай‏ @karakay67 https://twitter.com/karakay67/status/1094860195497500672 10 год.10 годин тому

Несподівано ! Сьогодні з'ясувалося, за твердженням філологів, що абревіатура ТП разом з традиційним трактуванням, може розшифровується і як ТИМОШЕНКО ПРЕЗИДЕНТ . Обидва варіанти несуть абсолютно тотожну конотацію і взаємнозамінні при побудові мовних конструкцій .
показати весь коментар
11.02.2019 18:58 Відповісти
показати весь коментар
11.02.2019 20:12 Відповісти
Парень под Верховной Радой гранату в полицию кинул и 3 года тишина, без суда!
Ефремов без суда сидит уже 5 лет!
Фарс политический делает Юра-пидозра!

А кто вообще сидит за 5 лет?! НИКТО!!
показати весь коментар
11.02.2019 19:46 Відповісти
Єфремов, як раз, сидить по рішенню суду (судів).
Про того, іншого, теж періодично згадую. Незрозуміло ...
показати весь коментар
12.02.2019 01:24 Відповісти
Зря Юлия Владимировна защищает своего партийного соратника в сложившейся ситуации, хотя, быть может, он и не имеет никакого отношения к убийству Гандзюк. Или поручись за своего коллегу своей карьерой, на худой конец, своими деньгами, или промолчи. А то сразу кричит: "политическая провокация". Пётр Алексеич виноват! А если не виноват? Кто понесёт ответственность за клевету? Вот за такого рода штучки, в том числе, Юлия Владимировна и не пользуется, мягко говоря, всенародным доверием.
показати весь коментар
11.02.2019 21:20 Відповісти
А как Юлька без суда и следствия определила, что её однопартиец совершенно ни в чем не виновен? Она что, ясновидящая?
показати весь коментар
11.02.2019 21:47 Відповісти
Шоколадна банда, а воняет как из выгребной ямы!
показати весь коментар
11.02.2019 22:28 Відповісти
Ну да и Надя не фига взрывать не собиралась , а с Захаром просто водки по пить хотела . Однозначна , за политические взгляды на нарах чалиться.
показати весь коментар
11.02.2019 23:02 Відповісти
Юлю тушки нічому не навчили. Не навчили навіть Яценюк з Турчиновим. Звісно, підозру Мангеру луценко виставив виключно з метою завалити Тимошенко. Але ж Юля сама дала юркові в руки цей інструмент. Таких мангерів в кожній міськраді - десятки. Треба уважно перевіряти, кого ведеш у владу. Якщо привів пройдисвіта, чи бандюка, то він колись тебе підставить.
показати весь коментар
12.02.2019 08:31 Відповісти
Інших просто немає. Всі вони варяться в одній системі. Доводиться вибирати краще з того що є.
показати весь коментар
12.02.2019 09:27 Відповісти
Підозру Мангеру оголошено виключно в політичних цілях, - заява "Батьківщини" - Цензор.НЕТ 7600
показати весь коментар
12.02.2019 08:32 Відповісти
показати весь коментар
12.02.2019 09:41 Відповісти
https://ibigdan.livejournal.com/23271508.html Между этими двумя скриншотами разница в двое суток

Підозру Мангеру оголошено виключно в політичних цілях, - заява "Батьківщини" - Цензор.НЕТ 7374

И вот я не до конца понимаю... То есть нет, ребята, я вообще не понимаю!

Я не понимаю причин публикации сообщения об исключении Мангера из партии в полночь с субботы на воскресенье. Ладно, предположим - сисадмин там у них полуночник, любит он новости по ночам публиковать.

Я не понимаю логики - если подозрение Мангеру политическое, то почему тогда ему рекомендовали сложить с себя полномочия главы Херсонского облсовета? Просто так? Надоел, уходи?

Где логика?

«Как отмечают правоохранители, именно благодаря деятельности по выполнению общественного долга безоружных людей - народного депутата Украины Лозинского В.О., прокурора Головановского района Горбенко Е.О. и начальника Головановского РО УМВД Украины в Кировоградской области Ковальского М.И., - которые, подвергаясь смертельной опасности и рискуя собственными жизнями, задержали преступника», - отмечает Пилипенко...

А Мангеру орден дадут?

https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/2268122486789889 Юрий Бирюков
показати весь коментар
12.02.2019 09:43 Відповісти
О еще один Лозинский. Тоже герой Украины?
показати весь коментар
12.02.2019 10:17 Відповісти
Сторінка 2 з 2