10626 відвідувачів онлайн
4 234 26

Посол РФ: "Захід прагне відірвати Білорусь від Росії"

Посол РФ: "Захід прагне відірвати Білорусь від Росії"

США і Євросоюз проводять у Білорусі посилену роботу, мета якої - розірвати її зв'язок з Росією.

Про це заявив в інтерв'ю телеканалу RT посол Росії в Мінську Михайло Бабич, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Лента.ру.

За словами посла, це "добре спланована, організована, системна і багаторічна робота", на яку "виділені десятки, сотні мільйонів доларів і євро через різні НУО в сфері освіти, культури, гуманітарних проектів". Громадян Білорусі, особливо молодого покоління, ідеологічно обробляють, спотворюючи історичні факти.

Як заявив Бабич, в цьому напрямку використовуються "найдосконаліші інформаційні технології", а можливості західних центрів дуже великі, що можна бачити на прикладі Грузії та України.

"Ця робота націлена на те, щоб розірвати вікові зв'язки між нашими народами, спочатку посіяти недовіру, потім довести їх до ворожнечі, відірвати цю територію від Росії - в гуманітарному, ідеологічному та економічному плані", - заявив російський представник. Він також додав, що в кінцевому рахунку Білорусь хочуть використовувати як плацдарм для тиску на Росію.

6 лютого Департамент безпеки Литви опублікував звіт, згідно з яким російські спецслужби використовують Білорусь як плацдарм для вербування литовських військових, політиків і співробітників правоохоронних органів. За даними литовської військової розвідки, Білорусь сильніше за всі інші країни регіону зазнає російського впливу і нездатна проводити справді незалежну від сусідньої країни політику.

Топ коментарі
+19
Началось! То же самое было сказано про Украину,
показати весь коментар
12.02.2019 09:32 Відповісти
+19
в этом году РБ узнает что такое аншлюс...
Уверен на 99%.....
Колхозник для этого все подготовил.... - самое главное превратил белорусов в манкуртов-московитов...
показати весь коментар
12.02.2019 09:32 Відповісти
+17
Оп клятий "Захід"!
То Грузію відірве окупувавши частину її території військом *********, то Україну таким самим чином.
Тепер от за Білорусь взявся. Ще не окупував, але, схоже, збирається...
показати весь коментар
12.02.2019 09:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оп клятий "Захід"!
То Грузію відірве окупувавши частину її території військом *********, то Україну таким самим чином.
Тепер от за Білорусь взявся. Ще не окупував, але, схоже, збирається...
показати весь коментар
12.02.2019 09:32 Відповісти
срочно надо референдум...
лучше когда предсовхозы поедет в мацкву...
показати весь коментар
12.02.2019 09:42 Відповісти
Це явка з повинною: Білорусь "пришита" ордою!
показати весь коментар
12.02.2019 09:50 Відповісти
Началось! То же самое было сказано про Украину,
показати весь коментар
12.02.2019 09:32 Відповісти
в этом году РБ узнает что такое аншлюс...
Уверен на 99%.....
Колхозник для этого все подготовил.... - самое главное превратил белорусов в манкуртов-московитов...
показати весь коментар
12.02.2019 09:32 Відповісти
он совхозник а не колхозник...
это большая разница...
показати весь коментар
12.02.2019 09:43 Відповісти
чем меньше кацапов в Беларуси, тем легче жить. И у смотрящего по РБ все кругом виноваты
показати весь коментар
12.02.2019 09:34 Відповісти
Посол РФ: "Запад стремится оторвать Беларусь от России" - Цензор.НЕТ 7340
показати весь коментар
12.02.2019 09:36 Відповісти
опять "проклятая кривизна Земли"!?
показати весь коментар
12.02.2019 09:39 Відповісти
Не, просто шо там прикрывать - на Воронеже уже давно "крест поставили" и списали на "засекреченные потери в мирное время"
показати весь коментар
12.02.2019 14:18 Відповісти
https://twitter.com/DJ__Trump Посол РФ: "Запад стремится оторвать Беларусь от России" - Цензор.НЕТ 8275Дональд Трамп 🇺🇸‏ @DJ__Trump https://twitter.com/DJ__Trump/status/1094526029950013441 10 февр.

Посол России в Беларуси: Очень тонкая грань между мягкой белорусизацией и дерусификацией.

Как правильно по-русски: нах-й или на х-й?
показати весь коментар
12.02.2019 09:39 Відповісти
Чтоб не ошибиться, в отношении русских надо использовать оба варианта.
показати весь коментар
12.02.2019 09:47 Відповісти
Беларусь подобно Украине отойдет от РФ и соединится с братскими европейскими народами. РФ не удержит Беларусь. Но это только начало развала РФ. Мы с Вами уже наблюдаем развал РФ. Дальше начнут отделяться колонии - Сибирь (китайцы уже успешно отделяют), Дальний Восток, Урал, Чечня (еще ударят), Курилы (Японцы уже завили это их)
показати весь коментар
12.02.2019 09:41 Відповісти
не спешите с выводами. В РБ настолько сильно воняет русским духом, что выветривать его придется многими десятилетиями. И тут не знаю, кто больше виноват - *********** или сами беларусы, позволяющие им издеваться над своей аутентичностью
показати весь коментар
12.02.2019 10:13 Відповісти
Да, СДОХНИ УЖЕ ПОГАНАЯ МОСКАЛЬСКАЯ ИМПЕРИЯ (достала уже ВСЕХ)!
показати весь коментар
12.02.2019 09:42 Відповісти
Часть этих средств наши спецслужбы успешно изымают. Пополняя общенародный бюджет.
показати весь коментар
12.02.2019 09:49 Відповісти
Что, кацапам так понравилось в Беларуси грибы воровать?
показати весь коментар
12.02.2019 09:50 Відповісти
Посол РФ: "Захід прагне відірвати Білорусь від Росії" - Цензор.НЕТ 7059
показати весь коментар
12.02.2019 09:52 Відповісти
С таких заявление начиналась война России против Украины. Когда Майданом еще и не пахло. Помните слова Глазьева в сентябре 2013г.: "Если Украина подпишет Соглашение об ассоциации, Россия не сможет гарантировать статус Украины как страны".
показати весь коментар
12.02.2019 10:02 Відповісти
Що й треба було довести. рашка каже, що порушила Будапештський меморандум і захапала Крим через "пєрєварот на майданє", а ці слова сказані задовго до початку Євромайдану...
показати весь коментар
12.02.2019 10:11 Відповісти
Білорусія це частина України - Русі яка була загарбана ордою і сторіччями знаходилась під ігом.
Машеров об"єднав білоруський народ, зробив, її економічно незалежною!!!!!!!!
Угледівши у цьому небезпеку московські спецслужби вбили його.
Але зерно посіяне Машеровим множиться.
Білорусія не РФія. Це він для України братський народ, а не для москаля. І Білорусія об"єднається з Україною в один слов"янський союз.
показати весь коментар
12.02.2019 10:17 Відповісти
Если он говорит, что запад отрывает Беларусь от России, то по его мнению первая УЖЕ является частью второй. Блестящий ход! Поглощения Беларуси не будет. Оно уже состоялось!
показати весь коментар
12.02.2019 10:19 Відповісти
показати весь коментар
12.02.2019 10:20 Відповісти
Белоруссия сотрудничает с Китаем и производят совместно высокоточное оружие на их территории