10079 відвідувачів онлайн

ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко. ДОКУМЕНТ

ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко. ДОКУМЕНТ

Центр протидії корупції вимагає від Генерального прокурора Юрія Луценка порушити кримінальне провадження за фактами можливого незаконного збагачення народного депутата та кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті організації.

Відповідну заяву про вчинення злочину Центр протидії корупції (ЦПК) подав 12 лютого.

Генеральний прокурор Юрій Луценко може внести кримінальну справу до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) і визначити підслідність за НАБУ або ж просто відфутболити заяву, порушивши при цьому закон.

Наприкінці 2018 року ЦПК надіслав аналогічні заяви до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з відповідними копіями документів, що свідчать про приховані витрати Юлії Тимошенко на послуги американських лобістів.

Антикорупційні органи мали протягом 24 годин внести відомості до ЄРДР відомості та розпочати розслідування, однак цього не зробили. Це стало причиною звернення організації до суду.

Солом’янський районний суд Києва відмовився брати на себе відповідальність і виконувати вимоги закону. Судді не захотіли зобов’язати антикорупційні органи відкрити справу проти Тимошенко.

Слід нагадати, що згідно з публікаціями українських та іноземних ЗМІ, американська фірма "Two Paths LLС" у лютому 2018 року найняла піар-компанію "Avenue Strategies Global LLC" представляти інтереси Юлії Тимошенко.

Усього йшлося про виплату 390 тис доларів у 2018 році піарнику, який також обслуговував президента США Дональда Трампа.

Прізвище Тимошенко, як особи, якій надають лобісьські послуги, безпосередньо згадується в офіційній звітності піар-компанії, поданій до Департаменту юстиції США.

У деклараціях депутатки немає статків, що відповідають витратам у 390 тис доларів. Відтак незрозуміле походження грошей на послуги американських лобістів може свідчити про незаконне збагачення Тимошенко.

Компанія "Two Paths LLС" могла сплачувати за лобістів для Тимошенко, щоб приховати масштабні витрати на такі послуги. Згідно з законами штату Делавер (США), у якому зареєстрована фірма, офшорні компанії можуть не вказувати своїх реальних власників.

Окрім того, відомості Департаменту юстиції США підтверджують, що інша американська компанія Innovative Technology and Business Consulting, найняла американських лобістів The Livingstone Group LLC для організації у 2018 році зустрічей Юлії Тимошенко з деякими американськими політиками у Вашингтоні.

Вартість цих послуг становить 50 тис доларів США на місяць у період з червня 2018 по червень 2019 року. Загальна сума контракту становить 600 тис доларів США.

Сама Innovative Technology and Business Consulting зареєстрована лише 7 травня 2018 року, а її директор працює веб-розробником.

Ця компанія замовила також послуги американської журналістки Naomi Decter Munson. Відповідно до контракту на сума 15 тис доларів США на місяць, журналістка у період з серпня 2018 по серпень 2019 року, має забезпечити медіа-підтримку Юлії Тимошенко в США Загальна вартість послуг Naomi Decter Munson складає 180 тис доларів США.

Як відомо, Юлія Тимошенко в грудні 2018 року відвідувала США, де, очевидно, й скористалася послугами лобістів.

ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко 01
ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко 02
ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко 03
ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко 04
ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко 05
ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко 06
ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко 07
ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко 08

Топ коментарі
+82
В команде порошенко психоз.
показати весь коментар
13.02.2019 23:00 Відповісти
+62
Совсем плохи дела в нашей кондитерской!
показати весь коментар
13.02.2019 23:05 Відповісти
+59
Ви помітили, що всіх найближчих конкурентів Порошенка останнім часом сильно почали з усіх боків діймати? Гриценка - за "розкрадання майна", Зеленського - за "підкупи", тепер Тимошенко. 5 років нічого, а тепер от, антикорупціонери прокинулись.
показати весь коментар
13.02.2019 23:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Петя слишком жадный, чтобы отлистать. Он пользуется компраматом на Шабунина и говорит ему "Фас!". Так что Шабунини вор тоже.
показати весь коментар
14.02.2019 12:18 Відповісти
Краще пізно--ніж ніколи. то що за юлею давно плаче тюрма--це відомо майже більшості населення України. Це за економічні злочини і політикі тут немає зовсім. а то що вона посіпака путіна і найбільша брехуха .разом з рабиновичем і ляшко--цесигнал для народу, щоб була вигнанна зовсім з політикі. Бо там де ця мерзлота, там смута ,розбрат і зрада.
показати весь коментар
14.02.2019 09:56 Відповісти
Всех посадить,одного Пецю оставить,и продолжить уничтожать Украину.....мрази..
показати весь коментар
14.02.2019 09:57 Відповісти
Петя прибирає конкурентів чорними методами!
показати весь коментар
14.02.2019 13:30 Відповісти
А почему аккурат к выборам раздуплились на уголовное производство ?
показати весь коментар
14.02.2019 10:53 Відповісти
Так никакого уголовного производства не получится. Ни у Шабунина, ни у Пэци ничего подобного нет. А вот снять с выборов в президенты пытаются.
показати весь коментар
14.02.2019 12:20 Відповісти
Если П. Порошенко, как когда то В. Янукович, начнет уголовное преследование Леди Ю, да еще накануне выборов, всякая помощь Украине со стороны Запада будет прекращена, на имущество и счета олигархов будут наложены санкции, такие же, как и на российских олигархов, они станут невъездными в страны ЕС и НАТО.

Требования ЦПК начать уголовное дело тщательно рассматривались всеми провоохранительными органами, но основания для открытия дела найдено не было. Это просто еще одна из многих черных технологий по дискредитации Леди Ю.
показати весь коментар
14.02.2019 10:54 Відповісти
Мы не сторонники Юли, но это уже очень "смешно" смотрится. Хотя, было бы смешно если бы не было так грустно. Я обращаюсь к нашей власти - ПОЙМИТЕ, - мы простой народ, но не дебилы! Мы всё прекрасно видим и понимаем. Гораздо больше, чем вы предполагаете. Я не знаю откуда вы берете такие рейтинги. Народ устал от этой власти , от тарифов, а еще больше от вранья.
Наверное Юлю очень боятся. Стоит подумать.....
показати весь коментар
14.02.2019 11:10 Відповісти
Самое обидное то, что мы то все понимаем, но схемами и махинациями нам просто тыкают в галаза и мы ничего сделать не можем, им все равно на то, что мы знаем про коррупцию, они ее делают и дела заказные тоже шьют только пальцем щелкни!
показати весь коментар
14.02.2019 12:49 Відповісти
Люди у нас не хотят видеть то, что происходит! Им надо новый скандал и война кандидатов. Все же лежит на поверхности!
показати весь коментар
15.02.2019 22:42 Відповісти
Він не може змиритися з тим, що Юлія Володимирівна його головний конкурент і він не може прибрати її ніякими методами, от і вигадує ще і ще.
показати весь коментар
14.02.2019 13:28 Відповісти
когда вводили декларирование доходов и имущества для чиновников, много говорилось, что будет контроль на соответствие доходов и расходов. и вот прошло несколько лет. вполне можно определиться, у кого расходы не соответствуют доходам. но за все это время только к тимошенко возник вопрос. неужели у всех остальных все сходится
показати весь коментар
14.02.2019 11:27 Відповісти
Вот не думал, что шоколадный хряк такой муд@к, он своими действиями только добавляет рейтинг своим конкурентам!!!
показати весь коментар
14.02.2019 11:44 Відповісти
ЦПК ручные шавки порохкубла.,если не выбить Тимошенко с выборов,то хотя бы насрать.Для начала пусть заведут дело на своего хозяина за КУПЛЕННУЮ встречу трампампа с потрохом.
Зеленскому приготовится??
И что там Волкер с предупреждением о "честных" выборах????....НЕ будет этого,кубло заточено на "победу ЛЮБОЙ ценой"......скоро начнуться визги о вмешательстве "во внутренние дела страны",потому как кроме бабла с Запада им ничего больше не надо.
показати весь коментар
14.02.2019 11:53 Відповісти
ПРИШЛО ВРЕМЯ ПОДНЯТЬ ВОПРОС ПЕРЕД ПРОКУРАТУРОй И АНТИКОРРУПЦИОННЫМИ ОРГАНАМИ ВОПРОС О ЗАВЕДЕНИИ УГОЛОВНОГО ДЕЛА О НЕЗАКОННОМ ОБОГАЩЕНИИ ЧИНОВНИКА порошенко НАХОДЯЩЕГОСЯ НА ГОСУДАРСТВЕННОЙ СЛУЖБЕ МИНИМУМ С 1998 ГОДА. И ЧЕРЕДОВАВШЕГО ВСЁ ЭТО ВРЕМЯ ГОСУДАРСТВЕННЫЕ ДОЛЖНОСТИ И ДЕПУТАТСТВО.
Но в любом случае неимевшего права заниматься бизнесом всё это время, находясь на госслужбе.
ПРИШЛО ВРЕМЯ УЗНАТЬ КАКАЯ ЧАСТЬ СОСТОЯНИЯ порошенки ПРИОБРЕТЕНА БЕЗ КОРРУПЦИОННОЙ СОСТАВЛЯЮЩЕЙ????? КАКАЯ ЧАСТЬ СОСТОЯНИЯ порошенка ПРИОБРЕТЕНА БЕЗ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ АДМИНИСТРАТИВНОГО РЕСУРСА И СЛУЖЕБНЫХ ПОЛНОМОЧИЙ.
показати весь коментар
14.02.2019 11:55 Відповісти
Похоже, что Соломенский суд не особенно верит в перспективу дела, поскольку нет доказательств, что лично Тимошенко из своих скрытых доходов оплачивала американских лобистов. Если бы им подали документы указывающие на личные счета Тимошенко в офшорах то, было бы другое дело.
показати весь коментар
14.02.2019 11:59 Відповісти
ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко - Цензор.НЕТ 3535
показати весь коментар
14.02.2019 13:14 Відповісти
Це якась маячня, знову брудом обливають і справи вішають перед виборами! Але ми знаємо, що це лише передвиборчий бруд!
показати весь коментар
14.02.2019 13:24 Відповісти
Согласен, это грязные игры против соперна в лице Юлии!
показати весь коментар
15.02.2019 22:43 Відповісти
Згоден з Вами. Це передвиборчий бруд. Чому ж ніхто не піднімає питання наскільки збагатився Порошенко за 5 років свого царювання?
показати весь коментар
14.02.2019 21:36 Відповісти
А судьи кто??!... Следует срочно подготовить пару тысяч новых чистых судей из молодого поколения и простажировать их в США, ЕС... Затем в одночасье снять ВСЕХ нынешних(самых одиозных сразу под стражу и следствие), а новых усадить в кресла. Будет недостаток. Плановые дела отложить и только "ургентные" рассматривать. А затем добавлять судей... Новых и доказавших свою невиновность(конкурс чести - каждый доказывает, а рассматривается всей страной... Сайт и обратная связь.)!
показати весь коментар
14.02.2019 13:33 Відповісти
Хiба шо на тому свiтi...
показати весь коментар
14.02.2019 19:57 Відповісти
А що ви хочете? Народ обкрадати ще більше?
показати весь коментар
15.02.2019 09:25 Відповісти
"...относительно возможного незаконного...", то есть, не определились еще законное или незаконное было дело, но открыть уголовное производство уже нужно тут и сейчас! Интересно, Потроха кто-то остановит, пока он тут дров не наломал?
показати весь коментар
14.02.2019 14:07 Відповісти
Впевнений що так і буде! Порошенко просто будь-яким шляхом намагається прибрати зі свого шляху головного конкурента. Але Юлія Володимирівна сильний лідер та наш президент!
показати весь коментар
14.02.2019 21:34 Відповісти
Вся ее сила основана на деньгах Коломойского, которыми она расплачивается за всяких лоббистов за границей и в стране, в том числе за ботов интернета, расхваливающих ее по методичкам, что она сильный лидер, что она всех олигархов посадит и прочее.
показати весь коментар
15.02.2019 09:22 Відповісти
На нары воровку.
показати весь коментар
14.02.2019 14:10 Відповісти
Вместе с Луценко))))
показати весь коментар
14.02.2019 16:20 Відповісти
пёсий вроде платил четыреста аачек, а виновата Юля ?
показати весь коментар
14.02.2019 14:17 Відповісти
ЦПК вимагає від Луценка відкрити кримінальне провадження щодо можливого незаконного збагачення Тимошенко - Цензор.НЕТ 6606
показати весь коментар
14.02.2019 18:46 Відповісти
Бред полный, прокуратура не имеет права расследовать вопросы корупции депутатов. Для этого НАБУ создавали. ЦПК дебилы
показати весь коментар
14.02.2019 18:12 Відповісти
Це вже занадто шо бред то брєд! чіпляються вже за що небуть аби витягнути Порошенка! от хто хто а збагатився Порошенко! І щоб знешкодити головного конкурента придумують всіляку брехню! Це ГАНЕБНО! Всі бояться Юлію Володимирівну тому що знають що їм кінець тому і намагаються будь яким шляхом оббрехати її! Але нічого не вийде! Юлія Володимирівна наперекір усім перепонам які створює теперішня влада переможе на виборах.
показати весь коментар
14.02.2019 21:31 Відповісти
РжуНіМагу!!!! Одразу бачано на кого і хто працює! Хоча б по-розумному, але ж клепки не вистачає... Но пукани рве! В АТО їх - хоча б налякали опочленців...
показати весь коментар
14.02.2019 22:33 Відповісти
При кучме посадили, потому что прекратила веерные отключения и кто-то потерял бабло.
При иуде помешала фиртыша ввести в "любі-друзі".
При овоще просто дурака овоща иуда и "любі друзі" подставили...как дурака, конечно.
При офшорнике- воровать мешает и не приведи господь к власти придет- єто же и кучма, и иуда, и сам действующий на нарах могут оказаться!!!!
показати весь коментар
14.02.2019 23:13 Відповісти
Каждый успешный президент Украины должен сделать 3 вещи: подружиться с Фирташем, обвалить гривну и посадить Тимошенко.
показати весь коментар
14.02.2019 23:28 Відповісти
Юлеботы проплаченные налетели и запустили тупое словоблудие в поддержку своей багини.
Я не собираюсь голосовать за Порошенко. Но юлька еще в 2014 году неправомерно выпущена на свободу. Рано или поздно она еще за то отсидит.
показати весь коментар
15.02.2019 09:29 Відповісти
Коли у людини немає аргументів, вона пише такі нісенітниці, як Ви. Невже, по-вашому, людина не може підтримувати Тимошенко? Коли льдині симпатизує політик - вона його і захищає...як і Ви свого!
показати весь коментар
16.02.2019 00:17 Відповісти
Еще добавлю, что голосуем только за Игоря Смешко или Анатолия Гриценко. Они конечно не идеальные, но несравнимо лучше чем Зеленский, Юлька, Порох.
показати весь коментар
15.02.2019 09:32 Відповісти
Цікаво, чим він кращий!))
показати весь коментар
16.02.2019 00:11 Відповісти
Азах! Почалося... Вже не знають, що вигадати і яких «собак повісити». Може краще почали б із себе?!
показати весь коментар
16.02.2019 00:10 Відповісти
Конечно,нез.обогащение,это плохо и такие случаи (по подозрению) среди деп корпуса и топ менеджеров должны рассматриваться незамедлительно .
Но,прошёл год,всё было в прессе,Тимошенко в группе лидеров и зарегистрированный кандидат , и тут.выскакивает ЦПК,группа доярок или шахтёров и слепой прокурор прозревает.
Ничего не найдут и в самой системе никого не накажут,всё будет как в анекдоте-"ложечки нашлись,но осадок остался".Ищите,хорошо ищите,может найдёте ещё будку с шаурмой или пункт приёма металлолома.
показати весь коментар
17.02.2019 13:06 Відповісти
Сторінка 5 з 5