8856 відвідувачів онлайн
972 25

84 населені пункти в чотирьох областях залишилися без електропостачання, - ДСНС

84 населені пункти в чотирьох областях залишилися без електропостачання, - ДСНС

14 лютого через спрацювання автоматичної системи захисту ЛЕП залишаються знеструмленими 84 населені пункти в чотирьох областях.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"14 лютого через спрацювання автоматичної системи захисту ЛЕП залишаються знеструмленими 84 населені пункти в чотирьох областях, а саме: Черкаська - 10 н.п., Київська - 3 н.п., Чернігівська - 36 н.п., Сумська - 35 н.п.", - йдеться в повідомленні.

Рух автомобільного транспорту на автодорогах забезпечено.

Для забезпечення проїзду на дорогах від "Укравтодору" залучено 1 тис. 60 осіб та 314 од. техніки.

Топ коментарі
+1
плохо народу((ох уж ця погода)
показати весь коментар
14.02.2019 08:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
плохо народу((ох уж ця погода)
показати весь коментар
14.02.2019 08:13 Відповісти
Если бы энергетики качественно расчищали заросли возле линий электропередач реальных порывов было в тысячу раз меньше! Прибыль Киевобл*****энерго в прошлом году составила 300 миллионов долларов при том что её купили за 115 миллионов (рассеяне, сейчус перекупил ахметка). Только ж деньги вкладываются не обеспечение работоспособности сети а "лондонские хатынки"
Власть ****, Антимонопольный комитет ****, НКАРЕ ****....
показати весь коментар
14.02.2019 08:39 Відповісти
Так хто в цьому винен?
показати весь коментар
14.02.2019 09:31 Відповісти
По моему ясно написано, власть, Антимонопольный комитет НКАРЕ...
показати весь коментар
14.02.2019 10:09 Відповісти
Ясно. Вона до нас з неба впала.
показати весь коментар
14.02.2019 10:36 Відповісти
Порівняйте кількість знестоумлень у Київській області та у інших областях. Ще додам, протяжність ліній у Київській області в рази перевищує протяжність ліній Черкаської, Житомирської та Чернігівської областей.
показати весь коментар
14.02.2019 11:34 Відповісти
Так саме тому дохідність Київобленерго й найвища!
показати весь коментар
14.02.2019 12:08 Відповісти
А на обслуговування цих мереж кошти виділяти не потрібно? Чим довша протяжність мереж, тим більша вартість їх утримування.
показати весь коментар
14.02.2019 12:43 Відповісти
От Ахметов лох! Купує завідомо збиткове підприємство і тепер буде змушеній продавати свою лондонську "хатинку" за чверть мільярда доларів, яхту і дотувати збиткове-призбиткове Київоблєнерго...
показати весь коментар
14.02.2019 13:11 Відповісти
Написане двічі не стає вдвічі розумнішим)
показати весь коментар
14.02.2019 13:17 Відповісти
А ви мені що..., не Баден Баден написали? Тільки різними словами.
показати весь коментар
14.02.2019 14:04 Відповісти
Вам потрібно було зупинитись, коли вперше зрозуміли, що написали дурницю. Важко? Звичайно. Але принаймні виглядали б розумним. А доводити суперечку до абсурду- погана тактика. Всього найкращого.
показати весь коментар
14.02.2019 14:16 Відповісти
Кому що...
показати весь коментар
14.02.2019 14:56 Відповісти
Тільки що прийшла нова квитанція за електроенергію, передруковую для вкрай розумного Владислава Носковського що там написано!
"В тому числі вартість послуги Оператора системи розподілу за тарифом, 0,66869 грн. з ПДВ складає 0,67 грн з кіловата!"
Це з 90 копійок за кіловат! Так хто ідіот? Більше двох третин іде Обленерго.
Згадай там себе "Незлим, тихим словом"...

показати весь коментар
14.02.2019 18:17 Відповісти
Розмова починалась із чого? Про те, що у Київенерго прибуток 300млн. доларів. Набираєте у гугл: чистий прибуток Київобленерго 2018. Відкриваєте пдф документ за 30 вересня (річний звіт буде у березні). Шукаєте графу чистий дохід. Порівнюєте з озвученою Вами сумою. Шукаєте різницю. Бо понесло Вас вже геть не у той степ.
Так хто ідіот? Де ті 300млн.доларів?
показати весь коментар
14.02.2019 19:18 Відповісти
І ще питання. Де Ви взяли космічну сумму прибутку у 300млн. доларів? КОЕ і за 100 років не отримає такого прибутку.
показати весь коментар
14.02.2019 11:46 Відповісти
Недавно статья была на Цензоре, на тему покупки Киевоблэнерго Ахметовым, там и назывались эти суммы!
показати весь коментар
14.02.2019 12:03 Відповісти
Минулого року споживання електроенергії в Україні склало 105 мільярдів кіловат, навіть по 90 копійок це 4 мільярди доларів, найбільше використання, а отже й прибуток має саме Київ та область. А обл-енерго олігархи скупують не заради прибутку, а виключно з мотивів благодійності!..
показати весь коментар
14.02.2019 12:17 Відповісти
Відкрию таємницю (на цензорі не писали): Київобленерго не є генеруючою компанією, а лише постачальник. Електроенергія закупається у ДП Енергоринок. І вартість закупки коливається від пори року та від інших умов, але в середньому 2грн/1кВт×год. Скільки Ви платите за кіловат(побут)? Скільки платять юридичні споживачі? А втрати Ви не рахуєте (накиди, магніти на лічильниках, втручання у внутрішню будову лічильника для зміни параметрів)? Складіть все до купи і порахуйте. А ще краще, почитайте фінансовий звіт Київобленерго за 2018 рік, він є у відкритому доступі.
показати весь коментар
14.02.2019 12:42 Відповісти
Значить Ахметов лох! Купує завідомо збиткове підприємство і тепер буде змушений продавать свою лондонську "хатинку" за чверть мільярда доларів аби дотувати якесь там зачухане Київобленрго...
показати весь коментар
14.02.2019 13:08 Відповісти
Ви відчуваєте різницю між фразами прибуток і надприбуток? Чи підприємство, що приносить прибутку не 150млн.доларів є збитковим?
показати весь коментар
14.02.2019 13:14 Відповісти
Зато у нас в Мариуполе погодные качели. Вчера +7 и солнце, настоящая весна. Ночью на сегодня -5, правда сегодня опять плюсовая и солнце. После тепла зимы уже не хочется((
показати весь коментар
14.02.2019 09:44 Відповісти
У Київській області залишаються знеструмленими 2 населених пункти, і то частково. ДСНС збирає інформацію о 06:00, а лінію включили на початку сьомої.
показати весь коментар
14.02.2019 11:32 Відповісти
В Київській області в останній час не було надзвичайних погодних умов, тому й не було масових аварій. Але це лише до найближчих несприятливих погодних умов!
показати весь коментар
14.02.2019 12:07 Відповісти