10947 відвідувачів онлайн

На виборах президента України зареєстровано вже 305 міжнародних спостерігачів, - ЦВК

На виборах президента України зареєстровано вже 305 міжнародних спостерігачів, - ЦВК

Центральна виборча комісія України зареєструвала вже 305 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав на виборах президента України, які відбудуться 31 березня.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

На засіданні в п'ятницю ЦВК зареєструвала ще 79 офіційних спостерігачів на виборах глави держави.

13 з них - від Франції, 11 - від Словаччини, 4 - від міжнародної неурядової організації "CANADEM", 49 - від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO), 2 - від БДІПЛ ОБСЄ.

Топ коментарі
+2
Между прочим - шикарный эпизод))

На виборах президента України зареєстровано вже 305 міжнародних спостерігачів, - ЦВК - Цензор.НЕТ 6200
показати весь коментар
15.02.2019 19:34 Відповісти
+1
А веры в честные выборы нет!...
показати весь коментар
15.02.2019 19:26 Відповісти
+1
Таки из нашего Мордора пустили наблюдателей?
показати весь коментар
15.02.2019 19:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А веры в честные выборы нет!...
показати весь коментар
15.02.2019 19:26 Відповісти
Между прочим - шикарный эпизод))

На виборах президента України зареєстровано вже 305 міжнародних спостерігачів, - ЦВК - Цензор.НЕТ 6200
показати весь коментар
15.02.2019 19:34 Відповісти
Супер! Не бачив раніше.
показати весь коментар
15.02.2019 19:58 Відповісти
Таки из нашего Мордора пустили наблюдателей?
показати весь коментар
15.02.2019 19:35 Відповісти
https://ibigdan.livejournal.com/profile На виборах президента України зареєстровано вже 305 міжнародних спостерігачів, - ЦВК - Цензор.НЕТ 6958 https://ibigdan.livejournal.com/ ibigdan 15 февраля, 12:12
Пелагея и Евдокия на страже фальсификаций
Тим часом фабрика ботів працює.

Євдокія, Агата, Ксенія, Тіна (какіє імєна!) і іже з ними під кожним постом розносять нову методичку Кремля: "нинєшній прєзідєнт может виіграть только путьом фальсифікацій".

Примітно, що в нашому передвиборчому "городку" всі "лідери перегонів" теж заспівали щось схоже.

Й щоб це значило, друзі? ): Готують суспільну думку, що їх програш - це буде зовсім не їх програш?

Лідери, такі лідери На виборах президента України зареєстровано вже 305 міжнародних спостерігачів, - ЦВК - Цензор.НЕТ 1553
показати весь коментар
15.02.2019 19:38 Відповісти
Хто від ОБСЄ?
показати весь коментар
15.02.2019 19:39 Відповісти
Зі всього світу крім Московії. Навіть я планував відвідати як спостерігач. Пройшов два етапи, але потів відмовився бо бракує часу.😄
показати весь коментар
15.02.2019 22:34 Відповісти
столько международных наблюдателей, и по итогам, выиграет Петр, как будут завывать свинособаки местные, не местные уже воют что порох все купил, вот это будет подрыв жоп)))
показати весь коментар
15.02.2019 19:40 Відповісти
Довольно странный курьез произошел в Беларуси, и масла в огонь здесь добавляет то, что допустило такую ошибку Министерство информационной политики страны.

Так, на официальном сайте ведомства появилась информация, что в Гомеле состоялась встреча президентов России и Беларуси, однако в новости и на фото вообще нет Путина, зато фигурирует ...

На виборах президента України зареєстровано вже 305 міжнародних спостерігачів, - ЦВК - Цензор.НЕТ 6177
показати весь коментар
15.02.2019 19:42 Відповісти
Це фейк! Путін там був, просто в цей момент його послали за пивом!
показати весь коментар
15.02.2019 20:00 Відповісти
Литва додала Білорусь у список загроз безпеці країни

За даними литовських спецслужб, Білорусь співпрацює з Росією у всіх сферах. Це стосується військової, економічної, політичної сфер, у той час, як розвідки двох країн працюють у тісній взаємодії і вербують громадян країн Заходу, що прибувають до Росії або Білорусі.

Також наголошується, що Росія прагне поставити процеси в Білорусі під все більший контроль. На думку Литви, Росія розглядає Білорусь як «буферну державу», плацдарм для бойових дій в разі конфлікту із Заходом/НАТО, як прикордонну країну, за допомогою якої Москва може надавати свій вплив у регіоні.
показати весь коментар
15.02.2019 21:39 Відповісти
Самое главное, это 1 500 000 членов избирательных комиссий (!!!).
Вполне достаточно, что сфальсифицировать результаты, спрятать концы в воду и создать такой хаос, что каждый из кандидатов, пусть даже за него проголосовало 100-200 человек, сможет объявить себя победителем...
Это будут не выборы, а самое настоящее безумие.
показати весь коментар
15.02.2019 20:23 Відповісти
На каждом избирательном участке должно быть не менее сотни иностранных наблюдателей(Россия-Табу), тогда может быть и не хватит ШОКОЛАДА на выборы при нулевом рейтинге при получении платежек по услугам ЖКХ за январь 2019 г.. Будь ты проклят- ПАДЛО!!!
показати весь коментар
15.02.2019 22:54 Відповісти