5652 відвідувача онлайн
2 513 39

Київ пропонує розробити компромісну версію мандата миротворців на Донбасі, - Марчук

Таку пропозицію висловив представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське ТВ.

У жовтні 2018 року МінТОТ розробило приблизну модель миротворчої місії на Донбасі.

26 вересня Порошенко закликав Організацію Об'єднаних Націй ввести миротворчу місію на Донбас у рамках одного із заходів 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

29 вересня 2018 року Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна, Німеччина, Франція і США практично готові вносити на голосування Ради Безпеки ООН проект резолюції про введення миротворців ООН на Донбасі.

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер повідомив, що Швеція, Фінляндія, Австрія, Білорусь, Сербія і Туреччина вже заявили про готовність взяти участь у миротворчій місії ООН на Донбасі. Ідею введення миротворців підтримав президент Польщі Анджей Дуда. Порошенко заявляв, що в миротворчій місії на Донбасі готові взяти участь понад 40 країн.

Топ коментарі
+7
Такие подонки,как марчук были при власти и ни черта не сделали для предотвращения теперешней ситуации. 23 года компромиссили с русней и теперь сидит и компромиссы предлагает.
показати весь коментар
19.02.2019 17:36 Відповісти
+4
Этот очередной, сраный миссионер еще не понял, что ПАРАША подотрется любыми компромисами и договоренностями??? И что это оно собралось уступать???
показати весь коментар
19.02.2019 17:30 Відповісти
+3
Безальтернативное мыролюбство. Минск 7.
показати весь коментар
19.02.2019 17:26 Відповісти

Завантаження...