6530 відвідувачів онлайн

Росія мусить розблокувати Керченську протоку, - посольство США в Україні

Росія мусить розблокувати Керченську протоку, - посольство США в Україні

Сполучені Штати Америки закликають Росію припинити перешкоджати руху суден у Керченській протоці, що прямують до портів України, а також негайно звільнити захоплені українські судна і їхніх членів екіпажу.

Про це йдеться в заяві посольства США, передає Цензор.НЕТ.

"США закликають Росію поважати міжнародні зобов’язання і припинити затримувати, переслідувати та перешкоджати руху суден, які проходять через Керченську протоку і прямують до портів України, а також негайно звільнити захоплені українські судна і їх членів екіпажу", - йдеться в заяві.

Росія мусить розблокувати Керченську протоку, - посольство США в Україні 01

Нагадаємо, 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, щоприкордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря.Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт. ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців. Підконтрольний РФ суд окупованого Сімферополя обрав запобіжним заходом для 24 моряків утримання під вартою до 25 січня 2019 року.

30 листопада моряків перевезли в Москву: 21 українця доставили в московський СІЗО "Лефортово", трьох поранених - у "Матроську тишу".

15 і 16 січня Лефортовський суд РФ ухвалив рішення про продовження на три місяці терміну арешту 24 полонених українських моряків. Отже, під арештом вони залишаться щонайменше до кінця квітня.

Топ коментарі
+10
отключите СВИФТ и интернет, введите эмбарго на нефть и металл, арестуйте счета их одигархов - и через день даже из Крыма здрыснут
показати весь коментар
20.02.2019 11:25 Відповісти
+8
И сколько десятков лет вы собираетесь это повторять?
показати весь коментар
20.02.2019 11:28 Відповісти
+4
росію можна лише змусити
для неї пряники не підходять, надійний метод це кнут.
показати весь коментар
20.02.2019 11:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
отключите СВИФТ и интернет, введите эмбарго на нефть и металл, арестуйте счета их одигархов - и через день даже из Крыма здрыснут
показати весь коментар
20.02.2019 11:25 Відповісти
Да хотя-бы на денек, поймут со своим чебурнетом ой как быстро
показати весь коментар
20.02.2019 11:36 Відповісти
А шо кажэ посольство США в России?
показати весь коментар
20.02.2019 11:28 Відповісти
И сколько десятков лет вы собираетесь это повторять?
показати весь коментар
20.02.2019 11:28 Відповісти
- Наполеон при Ватерлоо опоздал на пять минут и очутился в нужнике со всей своей славой.(с)
показати весь коментар
20.02.2019 11:35 Відповісти
ЗАКРОЙТЕ МОСКОВИТАМ БОСФОР И ДАРДАНЕЛИ - МИГОМ РАЗБЛОКИРУЮТ КЕРЧЕНСКИЙ ПРОЛИВ.
показати весь коментар
20.02.2019 11:29 Відповісти
росію можна лише змусити
для неї пряники не підходять, надійний метод це кнут.
показати весь коментар
20.02.2019 11:29 Відповісти
По сопатке с наса токо понимают!
показати весь коментар
20.02.2019 11:33 Відповісти
глас вопиющего в пустыне
показати весь коментар
20.02.2019 11:36 Відповісти
Ну, да. А еще прекратите строить СП 2, и наверное хватит на марсе сады поливать......
показати весь коментар
20.02.2019 11:36 Відповісти
На скольких барышнях я ДОЛЖЕН был жениться, но как говорится не судьба.
Кому кацапы должны - всем прощают...а вот если делать международные конвои для прохода пролива...
показати весь коментар
20.02.2019 11:47 Відповісти
должна... но не спешит
а чтоб поторопить... одних слов мало..
показати весь коментар
20.02.2019 11:53 Відповісти
дык помогите ей!), направьте пару USS полюбоваться крымским побережьем!)))
показати весь коментар
20.02.2019 11:56 Відповісти
Трап соботировал санкции раньше и будет это делать впредь. Смиритесь !
показати весь коментар
20.02.2019 12:01 Відповісти
А может лучше "Томагавк"?
показати весь коментар
20.02.2019 12:19 Відповісти
-- Россия должна разблокировать Керченский пролив, -- сказало посольство США в Украине и пошло играть в гольф.
показати весь коментар
20.02.2019 12:23 Відповісти
Так и непонятно: льдины образуются в Чёрном море или как ?
Нельзя ждать милостей от природы.
показати весь коментар
20.02.2019 13:57 Відповісти
ТАК МОЖЕТ ЗАКРОЙТЕ ДЛЯ НИХ БОСФОР !!!???
показати весь коментар
20.02.2019 16:11 Відповісти
Хороши наши Гаранты. Один послал наших моряков на задание и ничего не делает для их освобождения! Другие забрали 3й в мире ядерный потенциал и тоже ничего не делают.
Уважайте международные обязательства после этого!
Надо чтобы следующий Президент Украины заставил работать Будапештский меморандум! Только в этом может быть успех возврата наших территорий и усмирение рашистов.
показати весь коментар
20.02.2019 16:31 Відповісти