9935 відвідувачів онлайн

В українській армії з'явиться перший штатний підрозділ, озброєний ракетним комплексом "Вільха"

На Шепетівському ремонтному заводі розгорнуто серійне виробництво новітнього українського ракетного комплексу "Вільха".

Про це Цензор.НЕТ повідомив директор Шепетівського ремонтного заводу (ШРЗ) Олег Туринський. Це підприємство входить до складу державного концерну "Укроборонпром".

"Реалізація програми "Вільха" триває дуже активно. Виділено відповідні кошти", - підкреслив Олег Туринський.

За його словами, частина пускових установок була виготовлена минулого року, а наступна частина буде випущена в 2019 році. Поточного року в українській армії планується сформувати перший штатний підрозділ, озброєний новітнім українським ракетним комплексом "Вільха".

Розробником високоточного ракетного комплексу "Вільха" є київське КБ "Луч". Як повідомив в інтерв'ю Цензор.НЕТ генеральний конструктор - генеральний директор КБ "Луч" Олег Коростельов, комплекс являє собою альтернативу радянсько-російської 300-мм реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) "Смерч" і повністю зібраний з українських комплектуючих.

Олег Коростельов підкреслив, що КБ "Луч" не просто повторило РСЗВ "Смерч", а провело масштабні роботи зі створення фактично нової ракети і всього ракетного комплексу. Завдяки цьому, одна пускова установка отримала можливість завдати високоточний удар по 12 різних об'єктах противника.

Зараз на ШРЗ відбувається повне переобладнання пускових установок РСЗВ "Смерч" під вимоги ракетного комплексу "Вільха".

Як уже повідомляв Цензор.НЕТ, Шепетівський ремонтний завод спеціалізується на ремонті ракетно-артилерійського озброєння для ЗСУ. У 2019 на ШРЗ також буде розгорнуто виробництво українського варіанту модернізації радянської 122-мм РСЗВ "Град" під назвою "Верба".

Нагадаємо також, що моделі ракетних комплексів "Вільха" і "Нептун", були представлені на виставці IDEX-2019 в ОАЕ.

Топ коментарі
+32
З довбанутим сусідом поруч нам потрібна надпотужна армія.
показати весь коментар
20.02.2019 14:05 Відповісти
+11
Ну, имея всего 6 пусковых рано растопыривать пальцы. Не стоит разводить шапкозакидательство, это удел кацапов. Нужно быть готовым мочить кацев в соотношении 1 к 5. Учитывая сильнейшее превосходство в воздухе и ракетно-артилерийском вооружении. К тому же, в их армии нет проукраинского командования, а вот в Украине готовые угодить кацапам найдутся, вспомните Зеленополье, Иловайск и Дебальцево. И никогда не забывайте этого.
показати весь коментар
20.02.2019 14:29 Відповісти
+7
Вы точно знаете где Шепетовка?
показати весь коментар
20.02.2019 14:16 Відповісти

Завантаження...