9529 відвідувачів онлайн
1 980 19

Тимчасовим керівником апарату Вищого антикорупційного суду став Олексій Жуков

Тимчасовим керівником апарату Вищого антикорупційного суду став Олексій Жуков

Державна судова адміністрація призначила тимчасового виконувача обов'язків керівника апарату Вищого антикорупційного суду.

Як повідомляє ДСА України, ним став Олексій Жуков, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Жуков з 28 березня 2018 року обіймає посаду заступника начальника управління з питань об’єктів державної власності – начальника відділу адміністрування нерухомим майном Державної судової адміністрації України.

Рішення про призначення т.в.о. керівника апарату ВАС прийнято на виконання вимог закону "Про судоустрій і статус суддів" до призначення керівника апарату цього суду відповідно до процедур, визначених законодавством.

Тимчасовий виконувач обов'язків керівника апарату суду здійснюватиме:

реєстрацію новоствореного суду як юридичної особи;

забезпечення необхідних дій для належного початку його роботи;

представництво такого суду як органу державної влади у відносинах з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами.

Топ коментарі
+11
Його ручки точно теж нічого не....брали??
🤔
показати весь коментар
20.02.2019 15:19 Відповісти
+6
майбуть не про його ...
...Часто в государственных органах работают целыми кланами, прокуратура - не исключение. Мы решили присмотреться ближе к родственным связям в Генеральной прокуратуре и тому, как эти связи влияют на продвижение по карьерной лестнице.Знакомьтесь, начальник отдела организации научно-методической работы управления организационного обеспечения ГПУ - Елена Станиславовна Жукова.На этой должности Елена Жукова находится, по меньшей мере, с 2013 года, что мы можем видеть по ее декларации. На самом деле, строить карьеру в органах прокуратуры Елена Станиславовна начала гораздо раньше, непосредственно в Генеральной прокуратуре г-ка Жукова работает с 2003 года.
По следам матери пошел и сын Елены Станиславовны - Алексей Жуков, сейчас он работает начальником второго отдела управления процессуального руководства по уголовным производствам следователей региональной прокуратуры Киевской области. До августа 2014 года Алексей Жуков работал в прокуратуре Днепровского района Киева, также принимал участие и в конкурсе в местные прокуратуры, тогда он боролся за пост прокурора Днепровского района и удивительным образом перескочил с 14-го на 1-е место конкурса. Об этом факте сообщила экс-пресс-секретаря прокурора Киева Елена Яхно, она связала это именно со связями матери прокурора...http://argumentua.com/stati/elena-zhukova-i-aleksei-zhukov-rukovodyashchie-rabotniki-prokuratury-pora-na-doprosy
...
показати весь коментар
20.02.2019 15:26 Відповісти
+6
Вже. "В декабре 2015 года предприниматели Днепровского района Киева проводили акции протеста против назначения Жукова прокурором района. В частности, они обвиняли его в коррупции, рейдерстве и незаконном обогащении."(с)
показати весь коментар
20.02.2019 16:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Його ручки точно теж нічого не....брали??
🤔
показати весь коментар
20.02.2019 15:19 Відповісти
глядя на его харю, можна и про ручки кое-что предположить
показати весь коментар
20.02.2019 15:33 Відповісти
Козак з діда--прапрадіда.Як і Авак-ага,Насирь-ага,Шьокєн та море інших.
показати весь коментар
20.02.2019 15:35 Відповісти
Насырь он Оглы) а Авак он Джан) ну а Шокин.... я вас умоляю козак)
показати весь коментар
20.02.2019 15:46 Відповісти
Наскільки пам"ятаю з часів війська,"джанами" люб"язно кликались поштиві мусульмани.Ну Ви міня пойнєлє,карочі.
показати весь коментар
20.02.2019 16:04 Відповісти
"Огли"--це наче по-батьїшькі.Та не мусимо ми їх тут досліджувати.Вони мають служити Україні.
показати весь коментар
20.02.2019 16:06 Відповісти
Не, не. Приставка "джан" у армян означає "дорогой". А "оглы" у айзеров - син.
показати весь коментар
20.02.2019 17:30 Відповісти
Є ще "_заде"-це,либонь у таджиків.Нє.Погуглив.Ще й "кизи" здибав.Та пес їх там знає.Але чому пес має їх знати тут?Далебі не кожен з таких за верстатом чесно баблище гребе.
показати весь коментар
20.02.2019 21:09 Відповісти
Заде чі огли, один хрін. Перше від персів друге від турків до них прийшло. Кизи це дочка. У мене в підрозділі 54 айзери були і 560 узбеків. Вмію лаятись на 5 мовах.
показати весь коментар
20.02.2019 22:28 Відповісти
Щиро Вам заздрю.Бо я вже ледь не все забув.Колись у війську питаю тюрків(ЛИБОНЬ СЕ БУЛИ УЗБЕКИ):"Джигітар,гугурт борме?"Себто чи маєте сірники.А вони давай прикидати,хто я є.І вирішили,що я азер та не повірили,що українець.Хоч риси у мене правильні,наші.
показати весь коментар
20.02.2019 22:47 Відповісти
Був в мене товариш в армії Діма Турянчик з Ченадієво, так він чорнявий такий і ніс як у орла, вивчив пару фраз на вірменській і розводив по першому знайомству новоприбулих армян. Вони теж не вірили що він з України. Весело було. Айзарів до нас завозили диких. Іх десь ловили і потім ще російській мові вчили на "курсі маладого байца". Доречі дуже красиві дівчата таджики вони як не з тих країв. Узбечкі не такі зовсім і туркменки і афганки, а таджички дуже красиві.
показати весь коментар
21.02.2019 11:36 Відповісти
Высшим аппаратным руководителем временно антикорупционного суда...
показати весь коментар
20.02.2019 15:24 Відповісти
Временно исполняющий обязанности руководитель аппарата..Это что Ведмедчук был начальником канцелярии Ккучмы
показати весь коментар
20.02.2019 15:26 Відповісти
майбуть не про його ...
...Часто в государственных органах работают целыми кланами, прокуратура - не исключение. Мы решили присмотреться ближе к родственным связям в Генеральной прокуратуре и тому, как эти связи влияют на продвижение по карьерной лестнице.Знакомьтесь, начальник отдела организации научно-методической работы управления организационного обеспечения ГПУ - Елена Станиславовна Жукова.На этой должности Елена Жукова находится, по меньшей мере, с 2013 года, что мы можем видеть по ее декларации. На самом деле, строить карьеру в органах прокуратуры Елена Станиславовна начала гораздо раньше, непосредственно в Генеральной прокуратуре г-ка Жукова работает с 2003 года.
По следам матери пошел и сын Елены Станиславовны - Алексей Жуков, сейчас он работает начальником второго отдела управления процессуального руководства по уголовным производствам следователей региональной прокуратуры Киевской области. До августа 2014 года Алексей Жуков работал в прокуратуре Днепровского района Киева, также принимал участие и в конкурсе в местные прокуратуры, тогда он боролся за пост прокурора Днепровского района и удивительным образом перескочил с 14-го на 1-е место конкурса. Об этом факте сообщила экс-пресс-секретаря прокурора Киева Елена Яхно, она связала это именно со связями матери прокурора...http://argumentua.com/stati/elena-zhukova-i-aleksei-zhukov-rukovodyashchie-rabotniki-prokuratury-pora-na-doprosy
...
показати весь коментар
20.02.2019 15:26 Відповісти
почитайте повноваження цієї кантори, оцініть стан судової системи країни і робіть висновки.... .заодно можете поцікавитись датою похорон Антикорупційного суду, в майбутньому можете не шукати.
показати весь коментар
20.02.2019 15:43 Відповісти
Вже. "В декабре 2015 года предприниматели Днепровского района Киева проводили акции протеста против назначения Жукова прокурором района. В частности, они обвиняли его в коррупции, рейдерстве и незаконном обогащении."(с)
показати весь коментар
20.02.2019 16:23 Відповісти
Как-то тихо и незаметно эта новость подана, без фанфар, дифирамбов и прочего.
Ещё один временный...Международная комиссия задолбалась искать честных судей в Украине.
показати весь коментар
20.02.2019 18:16 Відповісти
Вот тебе бабушка и Юрьев день! Мечтали об Антикоррупциом суде,а здесь раз и нарисовался во главе этого суда очередной "товарищ Жюков" с этой самой коррупционной рожей. Это не судейский корпус - это сплошная уголовная циничная банда,для которых кроме денег ничего на этом свете нет!
показати весь коментар
21.02.2019 17:02 Відповісти