8351 відвідувач онлайн
3 291 40

Заарештовані ЖК скандального забудовника Войцеховського продовжують продаж квартир і заявляють про "чорний піар конкурентів"

Заарештовані ЖК скандального забудовника Войцеховського продовжують продаж квартир і заявляють про

У заарештованих "будинках Войцеховського" продовжують продавати квартири, а представники деяких заарештованих ЖК впевнені, що рішення суду - це насправді чорний піар конкурентів.

Про це з посиланням на "Вести" інформує Цензор.НЕТ.

"Ніхто не заарештовував наші об'єкти, це якась антиреклама. Були статті про те, що нас зносити будуть. Але, як бачите, нічого страшного, ми функціонуємо. Чотири будинки вже здано, ще два будуються", - повідомив виданню менеджер з продажу одного із ЖК.

Представник другого ЖК, побудованого Войцеховським, повідомив, що юристи готують позов через недостовірність інформації.

"Дуже велика конкуренція на ринку новобудов, тому замовляють такі статті. У нас на цей момент уже побудовано шість будинків, п'ять з яких уведені в експлуатацію. Там є всі комунікації: вода, електрика, опалення", - кажуть у відділі продажів ЖК "Деміївський квартал".

Тим часом у КМДА заявляють, що житлові комплекси на Харківському шосе знову на межі відключення через борги за комуналку.

Нагадаємо, Печерський суд Києва заарештував 14 будівель, що належать компанії "Укогруп". Саме її постійно пов'язують зі скандальним забудовником Анатолієм Войцеховським.

Нагадаємо, Анатолій Войцеховський працював на київському ринку нерухомості з 2004 року. Він є з’єднувальною ланкою 63 компаній, що входять до так званої "Укогрупи". Вони будують у столиці близько 40 житлових комплексів, як правило, без повного пакету документів - прав на земельну ділянку, дозволу на будівництво. Будинки вводилися в експлуатацію за рішенням суду.

Топ коментарі
+4
жулин порядок? - звучит как угроза...
никогда не пробовали обезьяну в хате одну оставить на час, а на 100 дней?
показати весь коментар
20.02.2019 15:41 Відповісти
+3
Тих, кого ви перерахували повно. Друга частина вашого коментаря не відповідає дійсності, бо цн лохотрат вашої ботоксної бохіні.
показати весь коментар
20.02.2019 15:30 Відповісти
+3
А юля гобсеківна?
показати весь коментар
20.02.2019 15:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.youtube.com/watch?v=pjSFIkCFEJQ Домик Тыквы подлежит уничтожению
показати весь коментар
20.02.2019 15:23 Відповісти
Тих, кого ви перерахували повно. Друга частина вашого коментаря не відповідає дійсності, бо цн лохотрат вашої ботоксної бохіні.
показати весь коментар
20.02.2019 15:30 Відповісти
Звичайно, що ви не знали цього. Звідки вам на росії це знати, якщо ви живете у дурдомі
показати весь коментар
20.02.2019 15:36 Відповісти
За ваше м'ясо не дам навіть копійки, бо буде смердіти зрадоботством.
показати весь коментар
20.02.2019 15:54 Відповісти
просто е і н поряд на клавіатурі, а в телефоні вони ще ближчі, а кнопочки менші
не шукай "зради" там де її немає.
показати весь коментар
20.02.2019 15:55 Відповісти
Дійсно, що я не туди натиснув , але була цікава реакція прокурора-зрадобота. Уявляю який вони готують реванш
показати весь коментар
20.02.2019 16:01 Відповісти
Посидь у спамі, кацапчику.
показати весь коментар
20.02.2019 15:59 Відповісти
сносить построенные дома право глупо, инвесторы страдают, а не такие вот застройщики, Решение искать надо как наказывать таких вот горе застройщиков.
показати весь коментар
20.02.2019 15:22 Відповісти
Насправді нам невідомо, що з такими робити. З одного боку бідність не дозволяє знести ці будівлі, а з другого боку вони порушили усі закони
показати весь коментар
20.02.2019 15:32 Відповісти
Порушила закон коміссія, котра повинная контролювати ринок нерухомості - хай їх усіх садять за грати. А люди та дома тут ні до чого.
показати весь коментар
20.02.2019 15:38 Відповісти
У Войцеховского интересные схемы - он не получает разрешений на строительство - он строит и потом по факту через взятки в судах его легализует - говорит, что так дешевле.
показати весь коментар
20.02.2019 15:40 Відповісти
Это все, наверное, в прошедшем времени...хотя...
показати весь коментар
20.02.2019 15:42 Відповісти
странно, а как можно продать квартиру в таком доме? Читать надо все от разрешений, аренды, высотности, типа....много чего. Кстати, а почему они строят без разрешения и никому до этого нет дела?
показати весь коментар
20.02.2019 15:45 Відповісти
Не цікавить тих, кому заплатили.
показати весь коментар
20.02.2019 15:49 Відповісти
Меня в свое время все это и отпугнуло - и слава Богу. А то чуть не влип в "Молодiжну инiцiативу" - хорошие планировки, хорошие цены, убедительно врут, показывают рядом сданные дома...
показати весь коментар
20.02.2019 16:09 Відповісти
А чего же не продать если лохи бегут с сумками денег не узнавая какую квартиру они собрались купить, есть ли у нее проблемы...бегут и суют вам деньги...вы б таким отказались продать??
показати весь коментар
20.02.2019 16:21 Відповісти
Спочатку ви доведіть, що порушила ця комісія. Ви не читали документи цієї комісії, не маєте висновків суду... Тому не приймайте рішення, які приймають керівники міста та держави.
показати весь коментар
20.02.2019 15:42 Відповісти
Согласна, сейчас купить нормальное жилье можно в новостройках, но проблема с подключением коммуникаций, а депутаты этим шантажируют инвесторов. Простые не виноваты, дома уже готовые-тоже, а вот застройщиков надо не в суд, а передавать права другим.
показати весь коментар
20.02.2019 15:42 Відповісти
А якщо вони порушили низку законів про норми будівництва та побудували в історичній зоні?
показати весь коментар
20.02.2019 15:46 Відповісти
вот поэтому и написал вверху, что должны следить и контролировать. Никто без разрешения не может начать строить. Это такой процесс....Кстати в Германии строительство идет долго, сначала все коммуникации утверждают, а потом и краны пригонят. В Украине же все наоборот. Заработает пацан 13 тыс вот бы и квартиру купить, а нет, дом стоит, а мэр против его подключения. Кто виноват? Пацан или тот кто не заметил строящегося дома?
показати весь коментар
20.02.2019 15:52 Відповісти
Мені жаль, що Ви забули наші реалії.
показати весь коментар
20.02.2019 15:57 Відповісти
Али, мои реалии это квартира в замороженном Форесте, потом достроенная, но без подключения из за депутатов Второй Парковый и слава Богу Перлына Днипра не имеет проблем. Я на этом такой опыт заработала....И скажу, что квартиры новостроек -это хороший вариант для молодых, да и квартиры классные. Моя коллега купила в Хорватии , то уступает моей на много.
показати весь коментар
20.02.2019 16:03 Відповісти
некому в стране навести порядок
показати весь коментар
20.02.2019 15:31 Відповісти
А юля гобсеківна?
показати весь коментар
20.02.2019 15:33 Відповісти
жулин порядок? - звучит как угроза...
никогда не пробовали обезьяну в хате одну оставить на час, а на 100 дней?
показати весь коментар
20.02.2019 15:41 Відповісти
Не було такого, бо у мене були лише птахи та кіт
показати весь коментар
20.02.2019 15:44 Відповісти
Ооо, коли я вчився у школі, наш вчитель фізкультури купив мавпу. Я бачив інтер'єр його квартири...
показати весь коментар
20.02.2019 15:49 Відповісти
показати весь коментар
20.02.2019 15:50 Відповісти
Мавпа вд зрадоботів відрізняється чесністю.
показати весь коментар
20.02.2019 15:50 Відповісти
Надо наказывать Мера города и комиссию, которая следит за такими постройками. Их всех садить за решётку за халатность. А люди и дома тут не при чём.
показати весь коментар
20.02.2019 15:37 Відповісти
Хрущов теж обіцяв побудувати комунізм.
показати весь коментар
20.02.2019 15:38 Відповісти
Войцеховский в своём последнем интервью, сказал что всё объекты у него отжали депутаты киеврады. Вот вам ответ почему эти дома не сносят, а наоборот активно продают. Суды это показуха "борьбы". В последствии они все будут киеврадой проиграны.
показати весь коментар
20.02.2019 15:39 Відповісти
Войцеховскому верить может только идиот.
показати весь коментар
20.02.2019 15:41 Відповісти
Тогда почему он не сидит ? А квартиры продаются ? Украинцы очень доверчивые люди, если всех тех кто повелись на обещания называть идиотами, то получится что Украина страна идиотов, и тот идиот кто живёт в такой стране ! 😁
показати весь коментар
20.02.2019 15:52 Відповісти
а комуу можно верить? например
показати весь коментар
20.02.2019 16:12 Відповісти
Не знаю, но уж точно не пожженому аферисту, при том, что вы точно знаете, что он аферист.
показати весь коментар
20.02.2019 16:19 Відповісти