7837 відвідувачів онлайн
5 217 22

На Буковині прикордонники відкрили вогонь по контрабандистах: двоє поранених

На Буковині прикордонники відкрили вогонь по контрабандистах: двоє поранених

Українські прикордонники відділу "Красноїльськ" біля кордону з Румунією стріляли по контрабандистах, щоб відбити напад.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Контрабандисти намагалися перенести майже 20 ящиків сигарет, проте під час патрулювання території їх помітили прикордонники.

"Помітивши військовослужбовців, покинули близько 20 ящиків сигарет та почали тікати. Але вже за кілька хвилин, зрозумівши, що кількісно їх набагато більше, ніж прикордонників, повернулися аби застосувати силу проти наряду та відбити покинутий товар", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що через це прикордонники були змушені застосувати зброю.

На Буковині прикордонники відкрили вогонь по контрабандистах: двоє поранених 01

"У підсумку двоє осіб дістали кульові поранення нижніх кінцівок. Цих громадян уже доставлено до міської лікарні", - додають у ДПСУ.

Прикордонники поінформували про інцидент поліцію та інші правоохоронні органи.

"Спротив законним діям прикордонників під час виконання останніми обов'язків з охорони кордону є неприпустимим", - зазначили у відомстві.

Топ коментарі
+35
Наконец-то дали по зубам контре.
показати весь коментар
20.02.2019 17:09 Відповісти
+26
Яка ж гарна природа на Буковині!....... Кого кажете підстрелили?
показати весь коментар
20.02.2019 17:11 Відповісти
+10
Формула "Бухарест+" не сработала
показати весь коментар
20.02.2019 17:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наконец-то дали по зубам контре.
показати весь коментар
20.02.2019 17:09 Відповісти
Молодці, прикордонники! Таку б рішучість українським військовим в Криму у 2014 році...
показати весь коментар
20.02.2019 19:47 Відповісти
Яка ж гарна природа на Буковині!....... Кого кажете підстрелили?
показати весь коментар
20.02.2019 17:11 Відповісти
правильно.
показати весь коментар
20.02.2019 17:12 Відповісти
Формула "Бухарест+" не сработала
показати весь коментар
20.02.2019 17:15 Відповісти
Зато формула "Арест+" сработала.
показати весь коментар
20.02.2019 17:18 Відповісти
такая вот " мелодия популярэ, хмар нема, а дощ...идет"
показати весь коментар
20.02.2019 17:19 Відповісти
Тепер хвилююся за цих прикордонників.
показати весь коментар
20.02.2019 17:25 Відповісти
Не верю. Сколько было контрабандистов и погранцов, сколько оружия было у контрабандистов?Контрабандистов было двое? Пограничники были пьяные?
Конечно послед все как им надо оформят.
показати весь коментар
20.02.2019 17:27 Відповісти
В Лугандонии и Даунбасии все спокойно. Денег взяли - провели. Сервис!
показати весь коментар
20.02.2019 17:46 Відповісти
Собака красивий
показати весь коментар
20.02.2019 17:53 Відповісти
На моего похож...
показати весь коментар
20.02.2019 17:58 Відповісти
В мене такий був.
Вже нема..
показати весь коментар
20.02.2019 18:01 Відповісти
за все треба заплатити.
показати весь коментар
20.02.2019 18:49 Відповісти
допинать сапогами
показати весь коментар
20.02.2019 18:51 Відповісти
смешно читать стреляли... информировали...скоро будут разрешение просить...сравнить с погранвойсками того же совка это дет сад......да и где то снег есть./?..
показати весь коментар
20.02.2019 18:53 Відповісти
А теперь погранцов посодють! Стрелять по людЯм низзя!
показати весь коментар
20.02.2019 19:05 Відповісти
Особенно если эти "люди" сепары или контрабандисты...
показати весь коментар
20.02.2019 19:53 Відповісти
НАКОНЕЦ ТО !!!
показати весь коментар
20.02.2019 21:48 Відповісти
Шо то мало підстрілили . Решта шо , здались ?
показати весь коментар
21.02.2019 00:07 Відповісти