10030 відвідувачів онлайн
2 787 14

Москалькова скасувала офіційну зустріч із Денісовою в Афінах

Москалькова скасувала офіційну зустріч із Денісовою в Афінах

Офіційну зустріч уповноважених з прав людини Росії та України скасовано через заяви українського омбудсмена щодо відвідування українських моряків віце-президентом Європейського інституту омбудсменів Ніною Карпачовою.

Про це повідомляє прес-служба уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Раніше запланована на 21 лютого офіційна зустріч в Афінах з омбудсменом України не відбулася через лист, у якому Денісова звинуватила Москалькову в тому, що українських моряків відвідала Ніна Карпачова. Москалькова не вважає доцільним продовжувати обмін думками у форматі політизації питань прав людини з боку Денісової", - йдеться в повідомленні прес-служби Т.Москалькової, що надійшло в четвер.

У ньому наголошується, що Т.Москалькова та Л.Денісова неформально зустрілися на заході, присвяченому 20-річчю омбудсмена Греції, і "висловили взаємні прохання про допомогу громадянам Росії та України, які перебувають у колоніях і тюрмах".

"Москалькова також звернула увагу на необхідність припинити цькування Карпачової через її відвідування українських військових моряків у московському СІЗО "Лефортово" і спроби надання їм допомоги", - йдеться в повідомленні.

Також на сайті Т.Москалькової зазначено, що Н.Карпачова "є не тільки громадянкою України, а й представником незалежного міжнародного правозахисного співтовариства, віце-президентом Європейського інституту омбудсменів, діяльність якого довела свою ефективність і спрямована лише на просування і захист прав і свобод людини та громадянина".

Раніше затриманих відвідував консул України, а також їхній адвокат.

"Ухвалення рішення про допуск іноземних представників до громадян своїх держав перебуває в компетенції ФСВП Росії", - наводяться в повідомленні слова Т.Москалькової.

Топ коментарі
+4
Москалькова чем-то напоминает существенно постаревшую ************.
...
Москалькова отменила официальную встречу с Денисовой в Афинах - Цензор.НЕТ 3882
показати весь коментар
21.02.2019 15:16 Відповісти
+4
Может до Динисавой дойдет когда-нибудь что надо перестать ползать перед собакой изображающей в рашке правочеловечницу??!! Х у й л о только единолично решает за моряков а не кукла толстая
показати весь коментар
21.02.2019 16:07 Відповісти
+3
А что вы хотели от кацапетовских мусоров, если их воблоокий Брежнев врет через слово? Мусор он везде мусор, даже в гнилом кацапстане.
показати весь коментар
21.02.2019 15:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а ближе встретиться никак нельзя ????
показати весь коментар
21.02.2019 15:00 Відповісти
На линии разграничения?
показати весь коментар
21.02.2019 15:16 Відповісти
Не, там теплооо...
показати весь коментар
21.02.2019 16:21 Відповісти
А что вы хотели от кацапетовских мусоров, если их воблоокий Брежнев врет через слово? Мусор он везде мусор, даже в гнилом кацапстане.
показати весь коментар
21.02.2019 15:01 Відповісти
Не думаю ,что с отметками и бандитами можно договориться. Но что то делать надо.
показати весь коментар
21.02.2019 15:09 Відповісти
Москалькова чем-то напоминает существенно постаревшую ************.
...
Москалькова отменила официальную встречу с Денисовой в Афинах - Цензор.НЕТ 3882
показати весь коментар
21.02.2019 15:16 Відповісти
какие официальные встречи с пиратами 21 века
показати весь коментар
21.02.2019 15:36 Відповісти
Может до Динисавой дойдет когда-нибудь что надо перестать ползать перед собакой изображающей в рашке правочеловечницу??!! Х у й л о только единолично решает за моряков а не кукла толстая
показати весь коментар
21.02.2019 16:07 Відповісти
Какого хрена Денисова своей задницей вообще в этом деле трётся? Это дело дипломатов! Она в России никто, а зовут её никак!
показати весь коментар
21.02.2019 16:20 Відповісти
ты хотел сказать на паРаше. Палишься, козломордый Три наряда внеочереди!
показати весь коментар
21.02.2019 16:57 Відповісти
Хам і дурак! Те що ти і тобі подібні лежачи на дивані видрючуются в перекручуванні назви Росії їй від цього не холодно і не жарко! Якщо буде треба назвати Путіна х##лом, можеш не сумніватися я назву, але це має бути в свій час і своєму місці. В моєму дописі головним героєм виступає не твоя "раша", а конкретна українська тєтьоха, яка замість того щоб займатися правами людини в Україні як і її "папєрєдніці" шляється по закордонах де вона ніхто, а звуть її ніяк. Користі від її діяльності українським морякам нуль, зате гроші платників податків витрачаються на її забаганки справно!
показати весь коментар
21.02.2019 17:36 Відповісти
Не думаю, что Денисова кайфует, встречаясь с этой рашистской лошадью Пржевальского. Но что поделаешь, должность обязывает. Хотя... как это унизительно, когда тебя игнорируют на всех уровнях преступники, пираты, по которым тюрьма рыдает. А главное, заранее известен результат,- ноль.
показати весь коментар
21.02.2019 16:25 Відповісти
... встречу из Афин перенесли на Мальдивы..
показати весь коментар
21.02.2019 17:33 Відповісти
Причина отмены встречи понятна - ***** приказал.
показати весь коментар
21.02.2019 19:59 Відповісти