12242 відвідувача онлайн

Запас міцності дозволяє Росії триматися на плаву, попри санкції Заходу, - Кравчук

Запас міцності дозволяє Росії триматися на плаву, попри санкції Заходу, - Кравчук

Перший президент України вважає, що міжнародна спільнота застосовує до Росії всі можливі важелі впливу. Але домовитися з нею можна буде, тільки коли Москва сама почне дотримуватися міжнародних норм.

Про це на брифінгу заявив перший президент України Леонід Кравчук, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "ГОРДОН".

Кравчук нагадав про те, що президент США відмовився зустрічатися з Путіним доти, поки не будуть звільнені всі захоплені в Керченській протоці моряки.

Він також згадав про фінансові важелі впливу, які використовує проти РФ Захід - санкції.

"Але я хочу вам нагадати слова кайзера, який сказав:"Росія відрізняється від інших тим, що у неї такий запас міцності, якого вистачить на всіх ". Ось вона цю міцність і буде використовувати. Поки Росія не погодиться на цивілізовані форми життя і не буде виконувати міжнародні правові норми, про якісь серйозні можливості говорити буде важко", - підкреслив Кравчук.

Нагадаємо, 18 лютого Росія опублікувала дані про економічний збиток, заподіяний санкціями. Згідно з офіційними даними, через обмежувальні заходи економіка РФ не отримала $6,3 млрд.

Незалежні підрахунки показують, що ці цифри сильно занижені. Реальні збитки становить десятки мільярдів доларів, вважають експерти.

ты.

Топ коментарі
+22
ну да, гавно не тонет?
показати весь коментар
21.02.2019 16:40 Відповісти
+14
Росія існує винятково завдяки мутній політиці Заходу. При бажанні завалити її без війни можливо за 5-6 місяців.
показати весь коментар
21.02.2019 16:49 Відповісти
+8
опередил)
показати весь коментар
21.02.2019 16:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну да, гавно не тонет?
показати весь коментар
21.02.2019 16:40 Відповісти
опередил)
показати весь коментар
21.02.2019 16:42 Відповісти
Да и нарассеяне в последнее время тоже не тонут.
показати весь коментар
21.02.2019 16:49 Відповісти
дедушка уже бурчит невпопад. у него запас прочности близок к нулю.
показати весь коментар
21.02.2019 16:49 Відповісти
Росія існує винятково завдяки мутній політиці Заходу. При бажанні завалити її без війни можливо за 5-6 місяців.
показати весь коментар
21.02.2019 16:49 Відповісти
далеко не так все просто
показати весь коментар
21.02.2019 16:54 Відповісти
Але і не настільки складно, звісно я дещо спростив, але загальна канва така.
показати весь коментар
21.02.2019 17:26 Відповісти
Как бы она перед финишем не обосралась. На старте все хороши.
показати весь коментар
21.02.2019 20:39 Відповісти
Був запас, коли українці управляли цією імперією. А зараз кавказці рулять , обдеруть як липку і запасу не залишиться, самі галоші гумові.
Україна по густині населення має 42 місце (70 осіб на кв км.) в світі а Ерефія 225 - 8,32 особи на кв км..
Всього країн 244.
Ну і кого доїти будуть???????????
показати весь коментар
21.02.2019 16:50 Відповісти
Не все визначається густотою населення, важливі і інші фактори. Кацапи звикли жити "скромно", а меленькому шару богатих завжди найдеться шар ікорочки на сухарику.
показати весь коментар
21.02.2019 16:57 Відповісти
Буде дуже проблематично утримати таку територію
В СРСР https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F Населення - 1991293 047 571 осіб
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%83%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%B0_%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F Густота 13,1 осіб/км²
показати весь коментар
21.02.2019 17:08 Відповісти
Враховуючи що, більша частина то мерзлота і болота то, важко знайти претиндентів. Порівнюючи з Україною то, більшість населення там проросійські налаштовано, а це важливо.
показати весь коментар
21.02.2019 17:15 Відповісти
Еще далеко не все.
показати весь коментар
21.02.2019 16:51 Відповісти
Кравчук рука Кремля?
показати весь коментар
21.02.2019 16:55 Відповісти
Я точно знаю, что кравчуку помогает держаться на плаву - говно не тонет.
показати весь коментар
21.02.2019 16:56 Відповісти
Они ещё третьим странам миллиарды выделяют, так что надеяться на их скорое истощение не стоит. Тем более товарооборот растёт.😶
показати весь коментар
21.02.2019 16:56 Відповісти
І Україна їм у цьому активно допомагає скуповуючи кацапські товари і утримуючи кацапські торговельні мережі, мобільних операторів та інш. Випиваючи чашку кави чи чаю ми кожного дня підтримуємо кацапський реекспорт в Україну.
показати весь коментар
21.02.2019 16:59 Відповісти
Все что кацапские шишки теряют в результате санкций, они восполняют за счет рядовых кацапов.
показати весь коментар
21.02.2019 16:57 Відповісти
держатьль заводов газет пароходов відізвався ..."гарант" йо...й
показати весь коментар
21.02.2019 16:58 Відповісти
/""Россия отличается от других тем, что у нее такой запас прочности, которого хватит на всех"/"

Российские пенсионеры многое выдержат......
показати весь коментар
21.02.2019 16:58 Відповісти
Что-то не хватило этого " запаса прочности " у совка , а он куда мощнее был расеи. Просто какие " санкции" , на столько и " запаса" хватает . Хватит прикидываться . Все санкции хоронят такие проекты , как СП 2 !
Ну , а деда скорее всего опять качнуло в сторону любимого объединения с медведчуком , шуфричем, и т д .
показати весь коментар
21.02.2019 17:00 Відповісти
на РСФСР всякие прилипалы типа прибалтики висели в числе 14 штук, то то после распада все, кого не взял на содержание ЕС, (а дотации из ес составляют до 20% бюджета прибалтики), теперь находятся в глубокой экономической жопе, а РФ и под санкциями живет лучше их
показати весь коментар
21.02.2019 19:29 Відповісти
Маладец , вязанку хвороста патриоту , блинов лопату и на якутском танке прокатить !
показати весь коментар
22.02.2019 02:20 Відповісти
plius biudce olivje jageljnogo... tfu, mlia
показати весь коментар
23.02.2019 01:25 Відповісти
Кравчук - совковое дерьмо и чмо
показати весь коментар
21.02.2019 17:00 Відповісти
....на старости лет ПРОЗРЕЛА ....ка , чего тогда их брал в ГАРАНТЫ ????!!
показати весь коментар
21.02.2019 17:02 Відповісти
Україна кожного року закупає на московії продовольчих товарів, товарів широкого вжитку та побутової техніки на суми більше ніж вуглеводів. То, чого їм не триматися?
показати весь коментар
21.02.2019 17:02 Відповісти
Я припоминаю що Кравчук в 2009 році був за Януковича, та вітав його з "вдалими" дебатами з Ющенком.
показати весь коментар
21.02.2019 17:06 Відповісти
"Запас прочности позволяет России держаться на плаву, не смотря на санкции Запада, - Кравчук" - тут не столько запас прочности держит Кацапстан на плаву, сколько проведённая работа в "воспитании" и создании совковой биомассы, которой кастрировали левое полушарие, им ничего не надо, кроме вяличия любой ценой, вспомните, как они радовались бандитской оккупации Крыма, захват чужого, воровство, убийство - основные ценности орды уже столетия, это у них в генах.
показати весь коментар
21.02.2019 17:12 Відповісти
о каких санкциях может идти речь, если в России по тв реклама от женских прокладок до последних гаджетов?
показати весь коментар
21.02.2019 17:14 Відповісти
Запас прочности позволяет России держаться на плаву, не смотря на санкции Запада, - Кравчук
СССР тоже держался, пока в один момент не рухнул, а россия слабее СССР будет.
показати весь коментар
21.02.2019 17:14 Відповісти
В СРСР входили країни Прибалтики, Україна, республіки Кавказу та Середньої Азії. Тому йому було важче втриматися.
показати весь коментар
21.02.2019 17:18 Відповісти
Ну это страшные санкции: отказались от встречи с )(уйлом. Наверно завтра раша развалится?
показати весь коментар
21.02.2019 17:16 Відповісти
Ничего, у ссср запас прочности побольше был, и где теперь ссср?
показати весь коментар
21.02.2019 17:18 Відповісти
А куди він дівся, подивися на представників української влади. Всі тут.
показати весь коментар
21.02.2019 17:19 Відповісти
"Запас прочности". Кравчук давно не читав коментарів росіян, наприклад в "Комсомольській правді". Москалі плюються, скоро закиплять. Міцність є внутрішня і є зовнішня. Котел може рознести вщент. Таке відчуття, що це буде зовсім незабаром.
показати весь коментар
21.02.2019 17:20 Відповісти
Зашейте Кравчуку рот.
Он сегодня распи*делся непадецки. И несёт только такую пургу, которая выгодна Ху*лу и Юльке.
показати весь коментар
21.02.2019 17:24 Відповісти
Так он не ртом говорит.
показати весь коментар
22.02.2019 02:30 Відповісти
С обратной стороны тоже нужно зашить во избежание подобных высеров.
показати весь коментар
22.02.2019 07:33 Відповісти
У СССР тоже был запас прочности.Хватило его на целых 10 лет.
показати весь коментар
21.02.2019 17:24 Відповісти
Боюсь, за 10 лет, от нас пшик останется... "Доки огрядний стухне, худий здохне"... А с бескорыстной помощью МВФ ещё быстрее...
показати весь коментар
21.02.2019 17:34 Відповісти
Огрядный стухне?Гугл переводчик опять тебе подвел,ольгинский
показати весь коментар
21.02.2019 18:01 Відповісти
Давить СССР санкциями по серьезному Запад начал только в 80-х-при Рейгане и Картере
показати весь коментар
21.02.2019 22:58 Відповісти
Геть Масола й Кравчука!!!
показати весь коментар
21.02.2019 17:30 Відповісти
Да хрен они ложили на на все эти "санкции". Газ покупаем, нефть покупаем, "санкчии" накладываем. Клоуны. И ждем - вот вот "развалится".
показати весь коментар
21.02.2019 17:31 Відповісти
кравчук имел про запас прочности не россиян,
а их сцарей с ****** воГлаве
показати весь коментар
21.02.2019 17:33 Відповісти
боюсь, следующий их царь может показать нам, что ***** был цацей
показати весь коментар
21.02.2019 18:59 Відповісти
Плавать - надолго хватит. А вот заниматься во всём мире бандитизмом - и на три года не хватит, если Украина правильно завяжет на Лишнехромосомии смирительную рубащку
показати весь коментар
21.02.2019 17:38 Відповісти
Роися может держаться на плаву потому, что населена не совсем людьми.
показати весь коментар
21.02.2019 17:38 Відповісти
Эта тройка от Медведчука пришла ? К России не применили и половины возможных санкций. Запад не заинтересован ( да и нам не надо) что б Россия рухнула. Второй в мире ядерный потенциал может стать плохо контролированный Когда СССР рухнул запад сильно именно по этому поводу переживал. Санкции должны корректировать политику России но не развалить её.
показати весь коментар
21.02.2019 17:39 Відповісти
Коли не завалити Росію, вона "завалить" весь світ, а першими - нас. Скоригувати політику Росії можуть лише санкції, які зметуть путінську владу. Одна справа погано контрольований ядерний потенціал, а інша - цілком контрольовані ракети направлені в випущені по своїх цілях. Отака от альтернатива.
показати весь коментар
21.02.2019 17:47 Відповісти
https://censor.net/user/426020, Да никто в рашке не будет использовать ЯО, они же понимают, что ракета может традиционно звездануть прямо на старте или не долететь до цели и взорваться над территорией своей же дебильной страны.
показати весь коментар
21.02.2019 18:07 Відповісти
Отправили бы его послом куда-нибудь на Соломоновы острова....
показати весь коментар
21.02.2019 17:39 Відповісти
Все це фігня. Я говорив і говорю - поверніть Росію в 90-ті з пустими полицями і ви не пізнаєте той "довготерплячий" народ, якому нібито нічого окрім "вялічія" не треба. Раніше, за совка, коли більшість населення складали або селяни або вихідці з села, які звикли жити у багні, носити все життя діряві куфайки , їсти хрін з сіллю, то дійсно запас міцності був, але він був у СРСР і той завалився. Але зараз, коли в росії виросло ціле покоління, для якого не тільки хліб уже не видовище, але може собі дозволити навіть Туреччину з Єгиптом влітку, і раптом їх залишити один на один з пустими полицями у магазинах.... Ніхто мене не переконає, що і у цьому разі вони і дали терпітимуть. Он їм трохи пенсійний вік підняли та вони вже бурчать. Так що просто треба справжні санкції вводити, а не переозброювати армію Росії за архунок західних грошей і технологій. Якось так.
показати весь коментар
21.02.2019 17:40 Відповісти
Хай пан президент не забуває, шо сталося з сересер, у якого запас міцності був нааааааааабагато більший та і союзників теж.
показати весь коментар
21.02.2019 17:50 Відповісти
Должны закончиться нефть и газ. Или покупатели. Вы готовы отказаться от "европейского" газа или "белорусской" солярки? Или 40% рынка ДТ перекрыть Медведчуку? Или завтра ТВЭЛы перестанем покупать? Сами и содержим экономику агрессора... Хотя, по товарообороту - Кто агрессор, где??
показати весь коментар
21.02.2019 19:04 Відповісти
А я о чьем? Читай внимательно, вдумчиво.
показати весь коментар
21.02.2019 19:13 Відповісти
А какой классный запас прочности был у Советского Союза, до сих пор держится.
показати весь коментар
21.02.2019 18:01 Відповісти
И это говорит президент который оставил весь запас прочности не известно кому..просрал свои выборы и известно кому отдал власть...Куче олигархов которых создал Кучма и который со с своим другом Путин-Медвечук до сих пор не могут разойтись..дела старые деребаны и деньги в политике
показати весь коментар
21.02.2019 18:28 Відповісти
От послухав сьогодні як ця трійця ( кравчук, кучма і ющенко) розповідали як можна закінчити війну -- "треба домовлятися з ху№лом" !!! Мені так кажеться, що ці "домовлянти" хочуть в растов до овоща !!! І чому ми їх до сих пір терпимо ?..
показати весь коментар
21.02.2019 18:29 Відповісти
Так давай будем наступать!!! Бросай клаву и в военкомат! После завтра в атаку побежишь. Побеждать...
показати весь коментар
21.02.2019 19:07 Відповісти
тех идиотов, что орут на каждом углу, что раша погибнет от санкций надо гнать метлой с ТВ и т.д.
сидят перед такими идиотами, и думают, а зачем воевать, санкции их же погубят.
показати весь коментар
21.02.2019 18:44 Відповісти
конечно же не от санкций погибнет
"престолы утверждаются правдой" - утверждает Библия
россия обречена
показати весь коментар
21.02.2019 21:28 Відповісти
Прежде чем писать посчитвй сколько Россия экспортирует газа умнож на среднюю стоимость
ираздели на чисельность населения, добавь к этому нефть ,лес и кое что другое
И увидишь доход на душу гораздо выше нашей с/з
Потом пиши и исходи желчью
Я не за Россию просто смотри на мир с хоть маленьким умом
Санкции для России укол иголки нам лом в одно место

,
показати весь коментар
21.02.2019 18:58 Відповісти
А как же методичка у патриётов?
показати весь коментар
21.02.2019 19:08 Відповісти
Прочности или советской вонючести?
показати весь коментар
21.02.2019 19:12 Відповісти
интересно, какой запас прочности у это полудурка, который просрал весь ядерный потенциал (3-й в мире) Украины???
почему оно еще топчет земной шарик???
показати весь коментар
21.02.2019 20:25 Відповісти
Медведчуківська клізма ніяк не заспокоїться. Можна подумати, що він особисто рахував статки Бензоколонки.
показати весь коментар
21.02.2019 21:15 Відповісти
Запас міцності царської казни недоімперії напряму залежить від пенсійного віку холопів.
показати весь коментар
21.02.2019 21:17 Відповісти
Мда, запас прочности....А в чем он состоит? Не в том что какая то часть населения при падении уровня жизни безмолвно готова рыться в помойках? Не в том что несмотря на совершенно дебильные указы президента его будет поддерживать значительная часть общества? Пока санкции не затронут самого путина и его окружение ,а этого пожалуй НИКОГДА не случится, мацква не пойдёт на уступки...
показати весь коментар
22.02.2019 00:18 Відповісти
Забыли этого гандона спросить какой запас прочности был у совка он же при нем секретарем был .
показати весь коментар
22.02.2019 02:26 Відповісти
отключите этим тварям СВИФТ и мы посмотрим на этот запас прочности.......
показати весь коментар
22.02.2019 13:14 Відповісти
Аналог СВИФТ в РФ уже испытан. Если при отключении кто то захочет с РФ торговать (а цена вопроса - сотни миллиардов $) - у него не будет выбора кроме как к нему подключаться.
показати весь коментар
23.02.2019 01:33 Відповісти