8531 відвідувач онлайн

Найманці РФ обстрілюють свої ж позиції через поганий вишкіл, - ГУР

Найманці РФ обстрілюють свої ж позиції через поганий вишкіл, - ГУР

Найманці російсько-окупаційних військ через непідготовленість особового складу ведуть обстріл своїх позицій і випускають велику кількість мін, із яких 50% не детонують.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, такі дані Головного управління розвідки під час брифінгу озвучив прес-секретар Міноборони Дмитро Гуцуляк.

"19-20 лютого цього року під час спроб завдати вогневого ураження підрозділам ЗС України мінометні розрахунки противника обстріляли позиції своїх військ. Крім того, через непідготовленість особового складу у діях зі спорядження мін близько 50% вистріляних боєприпасів не детонували", - зазначив Гуцуляк.

Він додав, що вимоги проводити заходи бойової підготовки у скорочені терміни призводять до того, що на лінію зіткнення направляється непідготовлений особовий склад. Такі дії окупантів посилюють небезпеку для місцевого населення через збільшення ймовірності ураження об’єктів цивільної інфраструктури та кількості мін, що не розірвалися, на території сільськогосподарських угідь.

Топ коментарі
+25
Наемники РФ обстреливают свои же позиции из-за плохой выучки, - разведка - Цензор.НЕТ 8414
показати весь коментар
23.02.2019 09:12 Відповісти
+17
Наемники РФ обстреливают свои же позиции из-за плохой выучки, - ГУР - Цензор.НЕТ 6819
показати весь коментар
23.02.2019 09:48 Відповісти
+14
Это очень хорошая новость.
показати весь коментар
23.02.2019 09:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это очень хорошая новость.
показати весь коментар
23.02.2019 09:11 Відповісти
Ще краща була б, якби й "отвєтка" пішла...
показати весь коментар
23.02.2019 09:25 Відповісти
думаю - это и есть "отвєтка".
не могут же НАШИ нарушать перемирия всякие сами, а сепары с расиянтами - могут и нарушают, но выучка плохая....
показати весь коментар
23.02.2019 09:35 Відповісти
Вон мокши как скулят...
Найманці РФ обстрілюють свої ж позиції через поганий вишкіл, - ГУР - Цензор.НЕТ 2754
показати весь коментар
23.02.2019 10:13 Відповісти
Захєр прилєпін потайки радіє, що втік звідтіля з цілою шкурою.
показати весь коментар
23.02.2019 10:52 Відповісти
Радует...
показати весь коментар
23.02.2019 11:41 Відповісти
Да шош хорошего, 50 процентов не срабатывает, надо бы качественных им подкинуть.
показати весь коментар
23.02.2019 09:35 Відповісти
Наемники РФ обстреливают свои же позиции из-за плохой выучки, - разведка - Цензор.НЕТ 8414
показати весь коментар
23.02.2019 09:12 Відповісти
Наемники РФ обстреливают свои же позиции из-за плохой выучки, - ГУР - Цензор.НЕТ 1874
показати весь коментар
23.02.2019 09:29 Відповісти
яке мале, а вже хазяйновите
показати весь коментар
23.02.2019 09:36 Відповісти
ну вот как со всякой новостью - часть плохая а часть хорошая.
что по неумению террорюги самовыпилом занялись - прекрасно.
а что снаряды не взорвались - хлопоты в будущем саперам а в настоящем - меньше самовыпилилось.
показати весь коментар
23.02.2019 09:16 Відповісти
Они могли по синьке просто забыть взрыватели закрутить , ну или просто у кого то из орков начала совесть появляться , они ж знают куда стреляют . Есть правда и третий вариант ,Мордор самое говно со своих складов им поставляет , которое уже применять нельзя , а утилизировать дорого.
показати весь коментар
23.02.2019 10:03 Відповісти
Ну навіщо ж було видавати ворогу військову таємницю???!... Нехай козлорожі рашисти собі і далі влучно стріляють по "своїх" і не ************. Добрий кацап - здохлий кацап...😃😃😃
показати весь коментар
23.02.2019 09:20 Відповісти
молодцы кацапсины! давайте еще! в том же направлении... активнее
поздравляйте друг друга... по тем же координатам... от души... до адища
показати весь коментар
23.02.2019 09:21 Відповісти
Якщо не вибухають, то це утилізують ********** у яких вийшов термін придатності.
показати весь коментар
23.02.2019 09:24 Відповісти
Скрепы это навсегда с интернационалом воспрянет род людской шариковых
показати весь коментар
23.02.2019 09:24 Відповісти
Наемники РФ обстреливают свои же позиции из-за плохой выучки, - ГУР - Цензор.НЕТ 739
показати весь коментар
23.02.2019 09:24 Відповісти
сумна новина!
чи все таки є 200-ті серед кацапів/обдроченців?!
показати весь коментар
23.02.2019 09:28 Відповісти
Во шо Бояра жива робить)) дохлий кацап, гарний кацап!!!!
показати весь коментар
23.02.2019 09:34 Відповісти
перебухаються і одне одного перестріляють
показати весь коментар
23.02.2019 09:36 Відповісти
1 января день рождения Степана Бандеры,

23 февраля день рождения Виктора Ющенка..

Даже праздник 23 февраля мы кацапам испортили.

Кого бы на 9 мая еще родить?
показати весь коментар
23.02.2019 09:36 Відповісти
Аккурат 9 мая(год не называю) мы в НАТО вступим.Найманці РФ обстрілюють свої ж позиції через поганий вишкіл, - ГУР - Цензор.НЕТ 7283
показати весь коментар
23.02.2019 10:31 Відповісти
Наемники РФ обстреливают свои же позиции из-за плохой выучки, - ГУР - Цензор.НЕТ 6819
показати весь коментар
23.02.2019 09:48 Відповісти
Поки ще холодно, андруша смицький - перевір свій кондиціонер, якщо він у тебе є.. А то всяке може статися і з тобою, і з твоїм кондиціонером - як тільки потепліє..
показати весь коментар
23.02.2019 10:08 Відповісти
Найманці РФ обстрілюють свої ж позиції через поганий вишкіл, - ГУР - Цензор.НЕТ 3176
показати весь коментар
23.02.2019 09:53 Відповісти
Хорошая выучка!!!
показати весь коментар
23.02.2019 09:55 Відповісти
я б сказал, полезная
показати весь коментар
23.02.2019 10:13 Відповісти
главное чтоб ответку дали правильно в тех кто обстреливает, на этот раз хочется чтобы они попали в стрелявших.
показати весь коментар
23.02.2019 10:11 Відповісти
Ну так артиллерия это не пехота , хорошего артиллериста за пол года год не вырастишь .А те что реально умеют работать с артой , или сваливают в Мордор или дохнут как собаки , при контрбатарейной борьбе , наши в этом вопросе на порядок выше не только их , но и кацапской регулярки.
показати весь коментар
23.02.2019 10:12 Відповісти
Найманці РФ обстрілюють свої ж позиції через поганий вишкіл, - ГУР - Цензор.НЕТ 2108Найманці РФ обстрілюють свої ж позиції через поганий вишкіл, - ГУР - Цензор.НЕТ 9472
показати весь коментар
23.02.2019 10:30 Відповісти
ГУР - по банальності і примітиву - це вже навіть не петросян і не зеленський. Заяви ГУР про п'яних ополченців ( як неочікувано!)і обладнання поліклінік під склади озброєння і заборона "швидким допомогам" на виїзд інакше як х дозволу якихось неіснуючих чиновників може робити будь-який алкоголік, сидячи в 700 км від подій. Це як герой я.гашека,що видумував неіснуючих тварин для розміщення про них статей в своєму журналі.
показати весь коментар
23.02.2019 10:44 Відповісти
И эти дебилы с такой подготовкой собираются воевать со странами НАТО? Впред кацапье и с песней - только не забудте побольше труповозок подготовить для вывоза ваших тел в родные канавы.
показати весь коментар
23.02.2019 12:57 Відповісти
Не відповіси, чого ж тоді майже кожного дня з нашого боку втрати, невже теж самі себе обстрілюємо? Звідки таке небажання думати і таке бажання підгавкувать на кожну маячню?
показати весь коментар
24.02.2019 12:02 Відповісти