8820 відвідувачів онлайн
3 376 12

На Харківщині, провалившись під лід, загинула 6-річна дитина, - Нацполіція

На Харківщині, провалившись під лід, загинула 6-річна дитина, - Нацполіція

У селі Студенок Ізюмського району Харківської області, провалившись під лід, загинув 6-річний хлопчик.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

"Попередньо встановлено, що 6-річний хлопчик і його 4-річна сестра пішли гуляти замерзлим ставком. Вони вийшли на тонку кригу. Лід тріснув - і хлопчик провалився. Дівчинка побігла кликати на допомогу, однак, коли дитину витягли з води, було вже пізно", - йдеться в повідомленні.

У поліції зазначають, що сім'я на обліку в соціальних службах як неблагополучна не перебуває.

За фактом загибелі дитини відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з приміткою "нещасний випадок".

Топ коментарі
+8
Всякое бывает, но тут вы правы - моему 5 с небольшим - я даже и мысли отпускать его гулять одного не допускаю.
показати весь коментар
24.02.2019 15:01 Відповісти
+7
Родители,родители....
показати весь коментар
24.02.2019 14:59 Відповісти
+5
Беда
показати весь коментар
24.02.2019 15:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Родители,родители....
показати весь коментар
24.02.2019 14:59 Відповісти
Всякое бывает, но тут вы правы - моему 5 с небольшим - я даже и мысли отпускать его гулять одного не допускаю.
показати весь коментар
24.02.2019 15:01 Відповісти
Дурна смерть. Упокой господи душу дитини.
показати весь коментар
24.02.2019 15:02 Відповісти
Ну разве можно было отпускать таких маленьких на лёд, чем вы думали, горе-родители?
показати весь коментар
24.02.2019 15:03 Відповісти
Та ніхто ж їх на той лід не відпускав.
Це ж малюки, ось хвилину тому гралися біля дому, а тут вже якийсь дядько, веде їх до вас: «Ваші? А то ледьве піймав, коли дорогу перебігали»...А шоссе, метрів за 100...
показати весь коментар
24.02.2019 15:35 Відповісти
Беда
показати весь коментар
24.02.2019 15:04 Відповісти
Шкода дитинку(((
показати весь коментар
24.02.2019 15:15 Відповісти
Радио-забор для котов детей грех конечно, но некоторых детей может спасти...
показати весь коментар
24.02.2019 15:39 Відповісти
Какой ужас. Так и останется в памяти своей младшей сестрички 6-ти летним мальчиком. Какое горе для родителей, какой шок для сестры. Земля пухом ребеночку.
показати весь коментар
24.02.2019 16:15 Відповісти
не родю никаво никто непотонет