5804 відвідувача онлайн
6 323 65

Нотаріуси вийшли під Кабмін на мітинг проти перекваліфікації. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦIЯ

У Києві під Кабінетом Міністрів відбувається мітинг нотаріусів проти законопроекту, який передбачає їхню перекваліфікацію.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеотрансляцію з акції веде Нотаріальна палата України.

Як повідомив у коментарі Цензор.НЕТ учасник мітингу, голова Оціночної компанії "Дельта-Консалтинг" Роман Рябов, нотаріуси побоюються, що в них вимагатимуть гроші за перекваліфікацію.

"Зараз збираються змусити проходити так звану перекваліфікацію, складання додаткових іспитів, проходження навчання, а негласно нотаріуси кажуть, що просто так скласти ці іспити неможливо. Потрібно сплатити велику суму грошей, щоб іспити ці скласти", - зазначив Рябов.

"Ну, називають до 25 тисяч доларів. Це те, що я чув за своїми даними. Це такі негласні суми", - додав Рябов.

За його словами, нотаріуси також кажуть, що в них можуть забрати частину повноважень.

Топ коментарі
+22
акція баранів, які за хабарі закінчили юрфак
показати весь коментар
25.02.2019 11:15 Відповісти
+18
Если ты полностью в теме своей профессии , в чем проблема переквалификации ? " Тяжкий" труд бояться потерять ?
показати весь коментар
25.02.2019 11:21 Відповісти
+16
Плакатов совсем мало. Они когда пишут пакат, тут же его нотариально заверяют, а это ж дорого, шо писец!
показати весь коментар
25.02.2019 11:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
акція баранів, які за хабарі закінчили юрфак
показати весь коментар
25.02.2019 11:15 Відповісти
Ну навіщо Ви так!? Судячи з їхніх вимог вони вже народилися нотаріусами. Тому перекваліфікація - це не страшно, а дуже образливо.
показати весь коментар
25.02.2019 11:30 Відповісти
Як на мій погляд, то нотаріуси повинні бути лише державними.
Досвід показує, що приватні готові на все за гроші. А відповідальності реально не несуть ніякої за злочини. Тому швидко збираються в банди по віджиму власності.
показати весь коментар
25.02.2019 11:39 Відповісти
Як на мій погляд, то лікарі повинні бути лише державними.
Досвід показує, що приватні готові на все за гроші. А відповідальності реально не несуть ніякої за злочини. Тому швидко збираються в банди по віджиму власності.
показати весь коментар
25.02.2019 12:54 Відповісти
Лікарів вже майже немає. Всі бізнесмени. Зрозуміло, що мета у лікаря і бізнесмена суттєво відрізняється
показати весь коментар
25.02.2019 13:08 Відповісти
а що заважатиме державному нотаріусу взяти хабар? нічого, а приватний заробляє гроші і тому далеко не кожен береться за якісь сумнівні справи, бо це його робота і заробіток. Є т.з. "чорні нотаріуси", але ними можуть бути і державні, тим більш, державні розведуть корупцію, і це однозначно. Приватні повинні бути.
показати весь коментар
25.02.2019 14:56 Відповісти
Мав щастя оформляти дарування в державній конторі. Ще те задоволення: приміщення - мрак, все робиться довго, консультації показують дрімучість. Враження таке, що видавлювали хабар. Врешті решт взяли 2 сотні за якісь послуги (крім того, що повинно бути по закону).
показати весь коментар
25.02.2019 17:00 Відповісти
сколько эти ТУЧНЫЕ МАЛЬЧИКИ ежедневно срезают бабки ? там за одну печать -тариф соответствует покупки машины.ДЕЛИТЕСЬ ХОРЬКИ !!!!!!
показати весь коментар
25.02.2019 12:05 Відповісти
Так в кінцевому вони то все перекладуть на нас,підвищивши тарифи...Адже бабло з острижених нотарів не піде в бюджет...А у нас у Львові вперше цю ідею збирати данину через переатестацію втілив в життя представник славної сім"ї дисидентів Микола Горинь...Після губернаторства він пішов не де інде,а головою обласної податкової...От тоді були впроваджені переатестаціі з чітко встановленим внеском відповідно до посади...Там навіть були передбачені штрафи за запізнення передачі конверту...Знаєте,за Янека то якось припинилось,зайшло в тінь...Але тоді приходила в область рознарядка - посадити одного суддю,двох вищих податківців,одного голову РДА...і так далі...І,до речі,садили...Без всяких там двох місяців арештів і застави...
показати весь коментар
25.02.2019 12:44 Відповісти
а ти розумом своїм закінчив?
показати весь коментар
25.02.2019 14:42 Відповісти
я юрфак не закінчував, в мене вища технічна освіта, хабарів не давав і ще й отримував підвищену стирендію..... а от ваші сумніви навіюють певні думки про вас
показати весь коментар
25.02.2019 14:44 Відповісти
колись щоб стати нотаріусом достатньо було юр.освіту технікума і 6 місяців стажу, а зараз, мало не як суддею.
показати весь коментар
25.02.2019 14:53 Відповісти
Плакатов совсем мало. Они когда пишут пакат, тут же его нотариально заверяют, а это ж дорого, шо писец!
показати весь коментар
25.02.2019 11:19 Відповісти
Це тому що бланк від нотаріуса треба державний, за нього державі треба віддати 10500 грн, ціна за бланк тобі автоматично в рахунок до сплати
показати весь коментар
25.02.2019 12:57 Відповісти
с появлением крипты эта проффесия умерла.
показати весь коментар
25.02.2019 11:20 Відповісти
Умерла ? Знакомый нотариус косит по 300-700000 гривен в месяц . хорошая смерть .
показати весь коментар
25.02.2019 12:26 Відповісти
когда смертельный вирус попадает в организм смерть тоже не сразу наступает.
показати весь коментар
25.02.2019 12:27 Відповісти
Може не крипты а блокчейна?
показати весь коментар
25.02.2019 13:34 Відповісти
може.
показати весь коментар
25.02.2019 13:49 Відповісти
Если ты полностью в теме своей профессии , в чем проблема переквалификации ? " Тяжкий" труд бояться потерять ?
показати весь коментар
25.02.2019 11:21 Відповісти
Че митинговать? Вас всего лишь призывают поделиться, а то наши кормчии уже не знают кого стричь. Бляхи то закончились.
показати весь коментар
25.02.2019 11:24 Відповісти
Давай розкажи як Порох стриже бабки на нотаріусах. Не люблю придурків
показати весь коментар
25.02.2019 17:04 Відповісти
Наші натаріуси--це одна із ланок злочинного угрупування,яке в схемі бандюків по привласненні майна. А часто і просто юридично неграмотні, бо одержали диплом за хабарі.
показати весь коментар
25.02.2019 11:25 Відповісти
ви особисто давали хабар,ви особисто за когось платили на юрфаці,ви сядьте і попрацюйте нотаріусом ,а потім починайте робити висновки((((((
показати весь коментар
25.02.2019 11:28 Відповісти
всі афери з нерухомістю завдяки або нотаріусам, або суддям. або і першим і другим...
от свіжий випадок по Почаївській лаврі як прокоментуєте?
показати весь коментар
25.02.2019 12:32 Відповісти
А як поліціонерів-перевертнів прокоментуєте ?
показати весь коментар
25.02.2019 12:59 Відповісти
є так звані реєстратори.....а якщо нотаріуси не відстоять свої права то будуть щей уповноважені....оть тоді буде кіно.
показати весь коментар
25.02.2019 14:45 Відповісти
Коли я вчився в двух вузах, ми не знали , що за оцінки потрібно було платити.Відраховували за двійки дітей дипломатів, бо були такі професора, що треба було тільки знати.
показати весь коментар
25.02.2019 13:13 Відповісти
Наші натаріуси--це одна із ланок злочинного угрупування,яке в схемі бандюків по привласненні майна. А часто і просто юридично неграмотні, бо одержали диплом за хабарі.
показати весь коментар
25.02.2019 11:26 Відповісти
Бгггггг
показати весь коментар
25.02.2019 11:29 Відповісти
наразі на нотаріусах тримаєця вся корупційна бюрократична сістєма. І грабують людей вони пущє всякой мафії
показати весь коментар
25.02.2019 11:35 Відповісти
Блин, а судьи не выходили, просто самовосстановились, как терминаторы.😂
показати весь коментар
25.02.2019 11:36 Відповісти
Ну так они вроде бы каким-то боком юристы - пусть соберут доказательства вымогательства бабла и идут в прокуратуру...))
показати весь коментар
25.02.2019 11:37 Відповісти
мітінг на йєзикє - і шо тут сказать?
показати весь коментар
25.02.2019 11:39 Відповісти
соберите их и на передовую - нотариальный штурмовой батальон
показати весь коментар
25.02.2019 11:46 Відповісти
Це така шутка, від натаріусів, чи я щось не розумію. А такі бабки з нас брать за любу бумажку, це нормально?
показати весь коментар
25.02.2019 11:47 Відповісти
Не си, після переатестації ще більше заплатиш нотаріусам, бо іхня переатестація це з твого кармана, потім і до тебе дійде черга, теж підеш "на переатестацію ", бо як нотаріусів, юридично вчених, можна нагнути, то с простих блаблакерів сам Бог велів шкуру зняти
показати весь коментар
25.02.2019 13:04 Відповісти
Буде прикольно подивитись, коли прокурори вийдуть на мітинг
показати весь коментар
25.02.2019 11:48 Відповісти
Пригадалося чомусь...
Нотаріуси вийшли під Кабмін на мітинг проти перекваліфікації - Цензор.НЕТ 4045
показати весь коментар
25.02.2019 11:57 Відповісти
показати весь коментар
25.02.2019 12:41 Відповісти
Читаю коменти...... це просто жах, скільки злоби. Люди Ви хоча б трішечки попрацюйте в цій сфері, тоді про щось говоріть! На фото "тести" які здають реєстратори і нотаріуси, хто дасть правильну відповідь той "компетентний" хто ні той не може працювати з своєю вищою освітою стажом та навичками! Є люди яких блокував Мінюст 11 разів, але вони знайшли можливість і "здали" тести і будуть працювати далі "чесно"!Нотаріуси вийшли під Кабмін на мітинг проти перекваліфікації - Цензор.НЕТ 7331
показати весь коментар
25.02.2019 12:13 Відповісти
Артем тут не має перед ким розпинатися....... народ темний
показати весь коментар
25.02.2019 14:47 Відповісти
Нотаріус? почитайте відгуки і оцінки державним нотаріусам і нотаріальним конторам. Є в Гуглі. Гарних відгуків немає. Ну а приватні деруть гроші -слава богу. Кому це сподобається?
показати весь коментар
25.02.2019 17:14 Відповісти
Моряки ( командный состав ) каждые пять лет подтверждают свои дипломы, проходят курсы, сдают экзамен, платят немалые деньги ( как офциально так и не официально), и ничего, флот не бросают и не митингуют.
показати весь коментар
25.02.2019 12:26 Відповісти
Ну коли не підтвердите свої дипломи і залишитесь без роботи тоді може підете на мітинг.
показати весь коментар
25.02.2019 12:31 Відповісти
Тридцать лет подтверждал , а сейчас не смогу? Я спокоен за свои знания и свой опыт, так ,что мимо.
показати весь коментар
25.02.2019 12:32 Відповісти
ні не мімо! Ви як пишите коментар Ви хоч трішечки орієнтуєтесь чому нотаріуси вийшли на мітинг. В них теж стаж огого завжди здавали, а зараз не здають тому що зробили так, що вони тести не здадуть якщо не знайдеш "можливості". https://www.facebook.com/photo.php?fbid=170942840554238&set=gm.2309109912691284&type=3&theater&ifg=1 ось такі тести треба здати де правильної відповіді нема!
показати весь коментар
25.02.2019 12:39 Відповісти
Так если им так тяжело - пусть идут в море, там значительно легче и нет "никаких проблем". У моряков не меньше проблем , чем у нотарусов, поверьте мне на слово, но вест вопрос в том , что мы не умеем митинговать, мы можем ходить в море.
показати весь коментар
25.02.2019 12:58 Відповісти
Отож і погано, що ви плодите корупцію, плаваєте куди начальство кине ,і вважаєте це правильним
показати весь коментар
25.02.2019 13:11 Відповісти
а почему юристы должны ехать в Польшу на трускавку, а нотариусы нет?
показати весь коментар
25.02.2019 12:43 Відповісти
Не зрозумів суть Вашого запитання!
показати весь коментар
25.02.2019 12:58 Відповісти
Вам не только переквалификацию надо сделать, но и половину посажать надо в тюрьму, как пособников, бандитов, мошенников, грабителей и убийц!
показати весь коментар
25.02.2019 12:38 Відповісти
Убийц? Єто как?
показати весь коментар
25.02.2019 13:00 Відповісти
Єто вот так.
Давно пора прижать толстожопых алкоголичек.
показати весь коментар
25.02.2019 13:22 Відповісти
Евронотариусы?
показати весь коментар
25.02.2019 12:57 Відповісти
да...бачу ці "реХворматори" вже і до нотаріату добралися, тут на мою думку самого Павла Петренка потрібно переатестувати...... доречі те що він пропонує ввести так званих уповноважених то це російський варіант реєстраторів. Більше в жодній країні світу такого не має......
показати весь коментар
25.02.2019 14:41 Відповісти
наверное это почистит ряды так называемых чёрных нотариусов...

а честным боятся то нечего и есть чем платить, у них сейчас тарифы ОГО ГО как выросли.. оценка имущества уже пол года идёт ближе как к реальным цифрам, например если дом стоит 100000 уе то его так где то и оценивают около того, за сделку продажи нотариус берёт 2% а это 2000 уе что б просто напечатать договор купли продажи за пол часа.. считаю неплохо
показати весь коментар
25.02.2019 15:14 Відповісти
Самые бедные вышли митинговать. Мироеды и кровопийцы, которые за каждую точку в бумажке готовы ободрать, как липку.
показати весь коментар
25.02.2019 15:17 Відповісти
понимаю, жаба давит. вы только оплатили корочку, открыли кабинеты и начали строчить квартирки одиноких старушек новоявленным внучкам-качкам, а тут с экзаменами пристали. сволочи! вон той девочке справа, вообще папа дело подарил, плачет бедная, аж силикон с губ капает. переквалификацию пусть бюджетники сдают, а юристам надо бабосы рубить, у них дел полно.
показати весь коментар
25.02.2019 16:19 Відповісти
Проведення навчання і переатестації для нотаріусів потрібні, бо вони часто не знають законів. Сам зіштовхувався
показати весь коментар
25.02.2019 17:19 Відповісти
Для людей які нерозуміють суть броблеми! Одна з головних проблем це тихеньке введення Мінюстом російського варіанту так званих уповноважених осіб , що на пряму відкриє - можливість рейдерського захоплення земель селян після зняття мораторію на продаж сільгоспугідь!!! Після того як нотаріат висвітив цю проблему Мін'юст за сумнівних обставин та за сумнівні помилки блокує нотаріусам доступ до Державного реєстру речових прав та Єдиного реєстру юросіб та фізосіб-підприємців. Після цього нотаріус має пройти тестування для отримання сертифікату, без якого його як реєстратора не підключають до держреєстрів. При цьому, після перших же тестів у нотаріусів були масові скарги на систему тестування. Зокрема, через те, що результати іспиту висвічуються в учасника на комп'ютері, і більше результатів ніхто не бачить, а офіційні результати з'являються на сайті Мін'юсту наступного дня. Свій варіант відповідей одразу після іспиту отримати на руки неможливо.
показати весь коментар
26.02.2019 11:58 Відповісти