5823 відвідувача онлайн
4 944 19

Рада вирішила не забороняти офіси та хостели у квартирах

Верховна Рада відхилила основний і альтернативний законопроекти "Про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР та інших законодавчих актів України щодо забезпечення прав власників (користувачів) приміщень житлового будинку", які забороняють офіси і хостели у квартирах.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Законопроект 10006 набрав 188 голосів парламентаріїв, альтернативний проект закону 10006-1 підтримали 149 народних депутатів за мінімально необхідних 226.

Народні обранці також не знайшли достатньо голосів, щоб відправити документ на доопрацювання в профільний комітет або суб'єкту законодавчої ініціативи.

Зазначається, що законопроекти мали на меті визначити на законодавчому рівні обмеження щодо використання квартир в багатоквартирних житлових будинках не за призначенням, зокрема як офісів, готелів та інших закладів тимчасового проживання та посилення відповідальності за порушення законодавства в цій сфері.

Топ коментарі
+8
Может в целом украинцам хостелы в соседних квартирах мешают в меньшей степени, чем тотальная коррупция и война. Но я почему-то убежден, что если бы в соседней с вашей квартирой открыли бы дешевый хостел по 10 грн за койкоместо, то это вам мешало бы жить больше, чем коррупция или война.
показати весь коментар
26.02.2019 13:37 Відповісти
+5
всё, решено, открываю бордель! оформлю, как офис-хостел и пох мне на соседей
показати весь коментар
26.02.2019 13:31 Відповісти
+4
Низкий вам поклон за это, дорогие наши избранники!
показати весь коментар
26.02.2019 13:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ни что так украинцам не мешает жить как хостелы и офисы в квартирах. Ни тотальная корупция, не война, не кум путлера который в десна лупится с презиком педро, а офисы и хостелы это да, зло во плоти.
показати весь коментар
26.02.2019 13:31 Відповісти
ну, это смотря какие офисы и хостелы
показати весь коментар
26.02.2019 13:32 Відповісти
Ну не бардаки же порошенковские.
показати весь коментар
26.02.2019 13:47 Відповісти
Может в целом украинцам хостелы в соседних квартирах мешают в меньшей степени, чем тотальная коррупция и война. Но я почему-то убежден, что если бы в соседней с вашей квартирой открыли бы дешевый хостел по 10 грн за койкоместо, то это вам мешало бы жить больше, чем коррупция или война.
показати весь коментар
26.02.2019 13:37 Відповісти
та отож вибори!
показати весь коментар
26.02.2019 13:31 Відповісти
всё, решено, открываю бордель! оформлю, как офис-хостел и пох мне на соседей
показати весь коментар
26.02.2019 13:31 Відповісти
Правильно.И комуналку соседи оплатят!
показати весь коментар
26.02.2019 13:55 Відповісти
Низкий вам поклон за это, дорогие наши избранники!
показати весь коментар
26.02.2019 13:34 Відповісти
я не пойму - а шо юли не поверили - где импичмент - народ вот так и могло бы быть - ну если бы ее выбрали бы - два года не принятия законов,доллар по 50 и безвластие в стране - как при Юще - к стати я уже за зеленского молчу - у него вообще не кого в парламенте нет)))))))))
показати весь коментар
26.02.2019 13:37 Відповісти
народных депутатов\\\\\\\\\

Саме визначення, просить.... машингвера.
Депутат!, он як.... Ми вже знаємо що таке прокурор, недавно новина була, слава журналістам, а "депутат" - це "20 прокурорів", саме тому, коли пишуть що "депутату кинули гранату під двері" - хочеться "кидунам" перечислити грошей на нормальну пускову, багаторазову установку залпового вогню. Та виступити свідками - ні, він просто пиво пив, а хтось все це приніс і зробив залп, а голови депутатам, чи там прокуорам, відрізав теж хтось, наприклад Чмо-Гевара.
Настільки не ******* людей що ащ смішно звідки їх завозить Ілон Маск - з Марсу, от!
показати весь коментар
26.02.2019 13:37 Відповісти
Справа не в хостелах. А в тому що в кожному домі фірми, магазини, наливайки, алкопритони яки належать депутанам всіх рівнів. Борделі також.
показати весь коментар
26.02.2019 13:48 Відповісти
Какие хостелы? Выборы на носу а презику срок светит.
показати весь коментар
26.02.2019 13:48 Відповісти
так же ж немає кому голосувати ...деаутатів немає в залі...
показати весь коментар
26.02.2019 14:09 Відповісти
просто оккительно - заиметь в соседней хате маленький Точикистан...
показати весь коментар
26.02.2019 14:13 Відповісти
И коммуналку не забувай оплачівать за сосєдєй.Счєтчік то общій.Твій не канає.То для тебе.
показати весь коментар
26.02.2019 15:12 Відповісти
Ха! Таке прийняти перед виборами! Куди подіти "карусельників"? Хіба Сонцеликий схожий на цигана, що пиляє гіляку, на якій сам і сидить?
показати весь коментар
26.02.2019 16:37 Відповісти
Что пустуют понастроенные нашими депами офисные центры , и гостиницы?
показати весь коментар
26.02.2019 16:46 Відповісти
Этих бы питарасов поселить рядом с такими квартирами...