9057 відвідувачів онлайн
2 758 17

Мінфін просить ВР підтримати вісім законопроектів, необхідних для "збереження макрофінансової стабільності України". ПЕРЕЛІК

Мінфін просить ВР підтримати вісім законопроектів, необхідних для "збереження макрофінансової стабільності України". ПЕРЕЛІК

Міністерство фінансів закликає народних депутатів ухвалити низку законопроектів, щоб "розширити можливості для економічного зростання в Україні".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку Мінфіну.

"Вже цього тижня Верховна Рада матиме можливість ухвалити пакет законопроектів, які дозволять створити в Україні сучасну європейську митницю, ефективніше протидіяти відмиванню доходів та запобігати ухиленню від оподаткування, захистити інвесторів від зловживань на ринках капіталу, реформувати небанківський фінансовий сектор та забезпечити автоматичний доступ Національного агентства з питань запобігання корупції до реєстрів, необхідних для ефективної реалізації його повноважень", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві впевнені, що ухвалення цих законопроектів стане суттєвим кроком України на шляху євроінтеграції, відкриє доступ до подальшої макрофінансової допомоги Європейського Союзу, дозволить продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом, уможливить фінансове партнерство з Державою Катар, слугуватиме потужним сигналом для інших потенційних інвесторів та, як наслідок, сприятиме збереженню макроекономічної стабільності в Україні.

Закликаємо народних депутатів ухвалити ці проекти законів та, як результат, розширити можливості для економічного зростання в Україні.

Мінфін просить ВР підтримати вісім законопроектів, необхідних для збереження макрофінансової стабільності України 01


Мінфін просить ВР підтримати вісім законопроектів, необхідних для збереження макрофінансової стабільності України 02

Топ коментарі
+9
В кратце - ДАЙТЕ НАМ КРАСТИ ЩЕ!
показати весь коментар
26.02.2019 22:17 Відповісти
+8
от не нравиться мне слово - пакетами-
хрен вас, лукавых-картавых знает,что вы там запакетили, чтоб не впихнули под шумок невпих*емое...
(успеть за 30 дней... ой, много ж надо успеть..., да?)
показати весь коментар
26.02.2019 22:21 Відповісти
+5
соевые объясните, как ваш шыкаладный глаз пять лет жил без закона о защите инвесторов, а сейчас он ему очень понадобился? Или было еще не время и нужно было немного потерпеть?
показати весь коментар
26.02.2019 22:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В кратце - ДАЙТЕ НАМ КРАСТИ ЩЕ!
показати весь коментар
26.02.2019 22:17 Відповісти
Не умеете работать тогда "заклыкайте"
показати весь коментар
26.02.2019 22:17 Відповісти
Как говорит Скрипін - Їх_треба_дебади!
показати весь коментар
26.02.2019 22:18 Відповісти
соевые объясните, как ваш шыкаладный глаз пять лет жил без закона о защите инвесторов, а сейчас он ему очень понадобился? Или было еще не время и нужно было немного потерпеть?
показати весь коментар
26.02.2019 22:19 Відповісти
от не нравиться мне слово - пакетами-
хрен вас, лукавых-картавых знает,что вы там запакетили, чтоб не впихнули под шумок невпих*емое...
(успеть за 30 дней... ой, много ж надо успеть..., да?)
показати весь коментар
26.02.2019 22:21 Відповісти
Сегодня Конституционный суд оправдал всех подозреваемых в незаконном обогащении чиновников.....
показати весь коментар
26.02.2019 22:24 Відповісти
ЧИМ БЛИЖЧЕ ВИБОРИ, ТИМ ДАЛІ В ЛІС. ДАЛІ. ЩЕ ДАЛІ.
--------------

Климкин заявил, что Украине необходимо разрешить двойное гражданство
Сьогодні о 21:06•Гордон

Благодаря двойному гражданству в Украину могли бы приехать профессионалы из-за рубежа, чтобы помочь с реформами, отметил министр иностранных дел Украины Павел Климкин.В Украине следует разрешить двойное гражданство, заявил 26 февраля на брифинге в Одессе министр иностранных дел Украины Павел Климкин. Об этом сообщает УНИАН.

"Я считаю необходимым разрешить двойное гражданство… Да, оно нам нужно..."
показати весь коментар
26.02.2019 22:26 Відповісти
блок панамских пацанофф решил легализоваться.
показати весь коментар
26.02.2019 22:38 Відповісти
Так ото ж...
показати весь коментар
26.02.2019 22:41 Відповісти
мишу выгнали , можно и двойное?
показати весь коментар
26.02.2019 22:40 Відповісти
Сегодня Конституционный суд оправдал всех подозреваемых в незаконном обогащении чиновников. И какой дурак теперь вложит в Украину хоть 1$ ???
показати весь коментар
26.02.2019 22:27 Відповісти
вопрос на засыпку. А что за всю историю Украины ктото вложил хоть один доллар?
показати весь коментар
26.02.2019 22:56 Відповісти
В Україні погіршився один з ключових економічних показників
Промислове виробництво в Україні в січні 2019 року скоротилося на 3,3% в порівнянні з відповідним періодом минулого року.
Про це http://www.ukrstat.gov.ua/ свідчать дані Державної служби статистики.
Згідно з повідомленням, у січні 2019 року порівняно з груднем 2018 року промислове виробництво скоротилося на 0,5% (з урахуванням сезонного фактору).
Крім того, у січні 2019 року порівняно з січнем 2018 року цей показник (скоригований на ефект календарних днів - ЕП) знизився на 2,9%.

все що потрбно знати про чергові досягнення будкобудівників.
показати весь коментар
26.02.2019 22:36 Відповісти
это ни о чем. потому что нету в природе никакого промыслового выробныцтва и тем более оно никак не связано с жизнью народа Украины. Это терминология лиц щироукраинской реформаторской национальности. Так же к стати как и ввп.
показати весь коментар
26.02.2019 22:59 Відповісти
Нове обличя нашого промислового виробництва і економіки....
Минфин просит ВР поддержать восемь законопроектов, необходимых для "сохранения макрофинансовой стабильности Украины" - Цензор.НЕТ 2433
показати весь коментар
26.02.2019 23:14 Відповісти
Самые главные из них:
Поднять зарплату Коболеву:
Увеличить цены на газ( "реформа газового рынка")
Увеличить цены нв электроэнергию(" реформа энергетики")
Увеличить налоги с "малого бизнеса".
Увеличить налоги с заробитяан
Брать налоги с посылок из-за границы.
Исключить из УК статью за незаконное обогащение!!!!!
Все ж логично правда? Собрать деньги,украсть деньги и исключить даже возможность за это нести ответственность. "Обезьянки" из рады -Вы не против?
показати весь коментар
27.02.2019 07:03 Відповісти