9341 відвідувач онлайн

Зеленський - це не протест, а новий глобальний анархізм, - Яценюк

Зеленський - це не протест, а новий глобальний анархізм, - Яценюк

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк пояснив високий рейтинг кандидата в президенти Володимира Зеленського терміном "новий глобальний анархізм" і втомою людей від політиків.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"І тут приходить newcomer (нове обличчя. - Ред.), який - чисто антиістеблішмент. Це не протестний електорат, це електорат проти політичного класу. Я на Київському молодіжному форумі з безпеки назвав - це новий глобальний анархізм", - сказав Яценюк.

До того ж, він переконаний у тому, що політик - це професія, і до неї потрібно ставитися серйозно.

"Лікар, вчитель, інженер, архітектор, військовий - це професія. Чому більшість стали вважати, що політика - це хобі? Чому більшість стали вважати, що політика може бути просто розвагою?" - зазначив лідер НФ.

Також, на його думку, на цей момент всі три лідери президентських перегонів мають рівні шанси на перемогу.

Повний текст інтерв'ю з Арсенієм Яценюком читайте тут.

Топ коментарі
+35
Зеленский - новый идиотизм....
показати весь коментар
01.03.2019 15:30 Відповісти
+23
Зеленскому удалось собрать вокруг себя всех самых слабоумных в Украине, раньше они были раздроблены, а теперь они нашли своего лидера
показати весь коментар
01.03.2019 15:33 Відповісти
+21
Зеленский - это не протест, а новый глобальный анархизм, - Яценюк - Цензор.НЕТ 6691
показати весь коментар
01.03.2019 15:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
В УКРАЇНІ У ЛІДЕРИ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ПЕРЕГОНІВ ВИРВАВСЯ ІГОР СТРЄЛКОВ.
показати весь коментар
01.03.2019 17:39 Відповісти
У зрадоботов цель одна - любой ценой поменять непокорного карлику Пороха на любого , хоть на чёрта лысого , но чтобы этот президент приехал на поклон к карлику
показати весь коментар
01.03.2019 17:40 Відповісти
уж лучше сеня чем презерватив коломойского...
показати весь коментар
01.03.2019 18:02 Відповісти
Кроль на весну активизировался-перезимовал благополучно.В АргентинеЗеленський - це не протест, а новий глобальний анархізм, - Яценюк - Цензор.НЕТ 5529
показати весь коментар
01.03.2019 18:03 Відповісти
Яценюку обидно что комик "декласирует" его и весь окружающий политический клас Украины. Ребята, если бы вы воровали хотя бы на половину меньше никто бы вас не декласировал.
Сеня, это не декласирование, это полное политическое БАНКРОТСТВО "элиты" Украины. А банкротов никто не любит. Вы сами превратились в анархизм и народ туда же тянете - на дно. Где ваша ответственность, где ваше единство? Почему не агитируешь за Юлю или Гриценка ? Почему тянешь за старое шоколадное говно? Пойми, если нету настоящих лидеров то спасения ищут в анархизме.
показати весь коментар
01.03.2019 18:26 Відповісти
ну почему кандидаты не сдают айкю-тест???
это большой баг
показати весь коментар
01.03.2019 19:50 Відповісти
" политик - это профессия, и к ней нужно относиться серьезно"

Всех депутатов, у кого есть родственники в ВР, выгонять, это не политики, а жулики.
Кто 2 срока там пробыл, тоже набрал грехов на душу.
Если политик это профессия, то "подработка", т.е. участие в бизнесе депутатам должно быть запрещено.
показати весь коментар
01.03.2019 21:12 Відповісти
Бувші комуняки, комсомольці, лайно а не політики і бізнесмени, ну розікрали Україну, розвалили господарство, що далі, інтелекту, культури, освіти , ноль, скоро будете на звалищі, ще й виродили блазня недоумка, якого всі зневажають, і рейтинги його брехливі, геть колорадські жуки з України.
показати весь коментар
01.03.2019 21:42 Відповісти
А ты - новый глобальный импотент!
показати весь коментар
01.03.2019 22:43 Відповісти
Клептократия, анархия. Хрен редьки не слаще.
показати весь коментар
01.03.2019 23:09 Відповісти
Зеленський - це не протест, а новий глобальний анархізм, - Яценюк - Цензор.НЕТ 8760
показати весь коментар
02.03.2019 00:58 Відповісти
Зеленський - це не протест, а новий глобальний анархізм, - Яценюк - Цензор.НЕТ 4613
показати весь коментар
02.03.2019 00:59 Відповісти
Закінчились на глобусі люди типу Де Голя і Черчіля. Пішли макрони, трампи і зеленські.
показати весь коментар
02.03.2019 08:04 Відповісти
Опять, Сеня, соврамши? Ты в каком домике живешь, и кто тебе его подарил?
Сможешь ответить и не соврать?
показати весь коментар
02.03.2019 08:39 Відповісти
Сторінка 3 з 3