4107 відвідувачів онлайн
3 104 18

Помер письменник і сценарист фільмів про УПА Василь Портяк

Помер письменник і сценарист фільмів про УПА Василь Портяк

У суботу, 2 березня 2019 року, пішов із життя відомий український письменник, сценарист і прозаїк Василь Васильович Портяк. 31 березня йому б виповнилося 67 років.

Про це його друзі повідомили в соцмережах, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні вночі внаслідок короткої, але важкої хвороби, не стало прекрасної людини Василя Портяка - відомого прозаїка, автора сценаріїв кількох фільмів, зокрема про УПА "Вишневі ночі ","Нескорений","Залізна сотня". Як син кулеметника УПА Василя Білінчука (Сибіряк) і племінник райпроводніка Дмитра Білінчука (Хмара) він тонко відчував історію боротьби, у його планах було ще багато зробити для вшанування стрийка  Дмитра Білінчука, розстріляного в Лук'янівській в'язниці в Києві, проте не судилося ...

31 березня Василю мало виповнитися 67, у нього залишилася дружина Леся, донька Аліса і син Орест, а також незчисленна кількість друзів, знайомих, соратників", - написав, зокрема, Андрій Мацьків.

Помер письменник і сценарист фільмів про УПА Василь Портяк 01

Топ коментарі
+23
Спочивай з Богом, достойний сину України. Твої справді чудові і надзвичайно корисні фільми ще не допускаються масово до широкого екрану. Тому і не отримав достойної оцінки у держави Україна, як Жванецький у Путіна. Але час розставить все по місцях. Прийми вдячність від людей, знайомих з твоєю творчістю.
показати весь коментар
02.03.2019 13:16 Відповісти
+17
сочувствую - как боец на фронте
показати весь коментар
02.03.2019 13:16 Відповісти
+11
Царство Небесне, вічний спокій і нехай рідна земля буде йому пухом.

Слава Україні !
показати весь коментар
02.03.2019 13:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
сочувствую - как боец на фронте
показати весь коментар
02.03.2019 13:16 Відповісти
Спочивай з Богом, достойний сину України. Твої справді чудові і надзвичайно корисні фільми ще не допускаються масово до широкого екрану. Тому і не отримав достойної оцінки у держави Україна, як Жванецький у Путіна. Але час розставить все по місцях. Прийми вдячність від людей, знайомих з твоєю творчістю.
показати весь коментар
02.03.2019 13:16 Відповісти
/райпроводника Дмитрия Билинчука (Облако)/ (с) Яке ще "облако" ??? Хмара !!!
На Цензорі автоперекладач ?
Источник:https://censor.net/n3114592
показати весь коментар
02.03.2019 13:17 Відповісти
"Підлога країни" трапляється в усіх напрямках ґавтоматичного перекладу, навіть з англійською буває floor of the country - наприклад, "плачу наличными" якось переклали "I am crying by cash".

Втім вже виправили на Хмара.
показати весь коментар
02.03.2019 14:19 Відповісти
Хай з Богом спочиває.
показати весь коментар
02.03.2019 13:17 Відповісти
Царство Небесне, вічний спокій і нехай рідна земля буде йому пухом.

Слава Україні !
показати весь коментар
02.03.2019 13:26 Відповісти
Как житель Донецка выражаю глубокое спивчуття людини та патриоту.
показати весь коментар
02.03.2019 13:30 Відповісти
Земля пухом та вічний спокій.
показати весь коментар
02.03.2019 13:36 Відповісти
Білінчук (Хмара) другий зліва.
Умер писатель и сценарист фильмов об УПА Василий Портяк - Цензор.НЕТ 8620
показати весь коментар
02.03.2019 13:46 Відповісти
Когда создаёшь такие фильмы, к официальной медицине обращаться нельзя - залечат
быстро и с гарантией.
показати весь коментар
02.03.2019 13:50 Відповісти
Ми сьогодні сюди не запрошені, не чекали на тут
Машингвери свої запорошені ми не випустим з рук...

Помер письменник і сценарист фільмів про УПА Василь Портяк - Цензор.НЕТ 6930
показати весь коментар
02.03.2019 14:02 Відповісти
Земля пухом ! Царство Небесне цій сміливій людині ! Співчуття рідним .
показати весь коментар
02.03.2019 14:04 Відповісти
Вічна Пам'ять і Вічна Слава.
Нехай Альфадр запросить його до дубового столу в Залі Бронзових Щитів - бо його мистецтво теж було Шляхом Боротьби.
показати весь коментар
02.03.2019 14:17 Відповісти
Он брался за сложные темы, переживал, наверное, сильно. Бог ему судья, земля пухом.
показати весь коментар
02.03.2019 17:03 Відповісти
Чому наш укра1нський народ не живе у своему життевому простор1? Тому, що його не хочуть створювати наш1 ЗМ1, ТВ, 1нетсайти,кер1вники вс1х р1вн1в,м1ст,район1в з просто1 причини........просто 1м ус1м "до лампади" наша державн1сть, геро1зм 1 пропов1дники 11. Ось сьогодн1 померла людина, яка працювала над цим укра1нським простором,в1дновлювала його,повертала до памяти,нагадувала про ту Укра1ну, за яку загинули найкращ1 11 сини... 1 яких зараз,нав1ть зараз, не хотять вивчати, приймати до св1домост1,памятати в наших (,чи не наших,) школах та ун1верах. Вс1 "наш1" ЗМ1 мутузять питання про скандальне жур1 Евробачення. Бо воно винувате, що запросили до участ1 "певуний" ,як1 не те що не думають укра1нською, а нав1ть завивають чужою мовою. Ось так, Василю, ми живемо. Воюемо за Укра1ну, а в головах ,таких ось "певуний", московська прописка та " крутой прикид в экране" музикант1в задрипаних. У важку хвилину для Укра1ни ти п1шов у в1чн1сть. Твоя справа не повинна згаснути...
показати весь коментар
02.03.2019 18:25 Відповісти
Televizor z srus'kim skavchannjam prodovźuje robyty dybiliv.
показати весь коментар
02.03.2019 22:56 Відповісти
Син України,патріот.Земля пухом
показати весь коментар
02.03.2019 23:21 Відповісти
Юдине діло - смерть Портяка. Як і всіх інших тисяч партіотів в тилу.
показати весь коментар
03.03.2019 10:46 Відповісти