10865 відвідувачів онлайн
8 760 92

Телеканал "Україна" заявляє, що йому глушать сигнал

Про це повідомляє прес-служба телеканалу "Україна", інформує Цензор.НЕТ.

"Відбулись два впливи. З 21:01 до 21:07, а також із 21:15 і до 21:28 у мільйонів абонентів супутникового і кабельного типу прийому сигналу була відсутня можливість перегляду програм телеканалу", - заявив директор департаменту розвитку мережі мовлення каналу "Україна" Богдан Жданов.

"Ми справді звертаємося і до Президента України, і до уряду, і до правоохоронних органів, і особливо в міжнародні інститути, щоб вони звернули увагу на всі ці інциденти і допомогли нам відновити нормальну, стандартну роботу засобів масової інформації, як у будь-якій цивілізованій країні", - заявила директорка телеканалу Вікторія Корогод.

"За останні місяці це третій випадок. Загалом їх було близько півсотні", - повідомляє прес-служба каналу "Україна".

На ситуацію відреагувала глава комітету Верховної Ради з питань свободи слова Вікторія Сюмар. На своїй сторінці у Facebook вона закликала розслідувати факти втручання в роботу каналу. "Жодні незаконні втручання держави чи будь-кого іншого, у форматі перевірок чи, точно так само, технологічних впливів, є неприпустимими і мають бути максимально оперативно розслідувані СБУ та іншими правоохоронними структурами", - написала Сюмар.

Вона також зазначила, що в Україні є технічні засоби для глушіння телесигналу як аналогового, так і цифрового.

"Застосовуємо їх у зоні розмежування на сході України для глушіння російських каналів у містах. Частина з них пересувні. Відповідні служби мають здійснити перевірки щодо того, звідки працювали глушилки, і оперативно надати публічні відповіді. Щоб не було бажання повторювати", - підсумувала Сюмар.

Топ коментарі
+32
я в своєму тілівізорі цей телеАнал теж заглушив
показати весь коментар
03.03.2019 23:51 Відповісти
+25
Рупор олігарха ахмєтова звертається до олігарха-пҐизидента з плачем у слинявчик. Що, бидломаси залишились на кілька хвилин без вкрадливого голосу, що з екранів розповідає, як благодійник рінатліанідич памаґаєт абєздолєннаму нароту Дамбаза
показати весь коментар
03.03.2019 23:48 Відповісти
+16
Сепарський канал взагалі потрібно вимкнути. Тільки і роблять що прославляють Аметку: спасіба Ренату Леонідовичу...
показати весь коментар
04.03.2019 00:01 Відповісти

Завантаження...