Телеканал "Україна" заявляє, що йому глушать сигнал

Про це повідомляє прес-служба телеканалу "Україна", інформує Цензор.НЕТ.
"Відбулись два впливи. З 21:01 до 21:07, а також із 21:15 і до 21:28 у мільйонів абонентів супутникового і кабельного типу прийому сигналу була відсутня можливість перегляду програм телеканалу", - заявив директор департаменту розвитку мережі мовлення каналу "Україна" Богдан Жданов.
"Ми справді звертаємося і до Президента України, і до уряду, і до правоохоронних органів, і особливо в міжнародні інститути, щоб вони звернули увагу на всі ці інциденти і допомогли нам відновити нормальну, стандартну роботу засобів масової інформації, як у будь-якій цивілізованій країні", - заявила директорка телеканалу Вікторія Корогод.
"За останні місяці це третій випадок. Загалом їх було близько півсотні", - повідомляє прес-служба каналу "Україна".
На ситуацію відреагувала глава комітету Верховної Ради з питань свободи слова Вікторія Сюмар. На своїй сторінці у Facebook вона закликала розслідувати факти втручання в роботу каналу. "Жодні незаконні втручання держави чи будь-кого іншого, у форматі перевірок чи, точно так само, технологічних впливів, є неприпустимими і мають бути максимально оперативно розслідувані СБУ та іншими правоохоронними структурами", - написала Сюмар.
Вона також зазначила, що в Україні є технічні засоби для глушіння телесигналу як аналогового, так і цифрового.
"Застосовуємо їх у зоні розмежування на сході України для глушіння російських каналів у містах. Частина з них пересувні. Відповідні служби мають здійснити перевірки щодо того, звідки працювали глушилки, і оперативно надати публічні відповіді. Щоб не було бажання повторювати", - підсумувала Сюмар.