4601 відвідувач онлайн

РФ слідом за США вийшла з договору про ракети

Росія вслід за Сполученими Штатами призупинила виконання Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

Відповідний указ, підписаний президентом РФ Володимиром Путіним, опубліковано на сайті Кремля, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Призупинити виконання Договору між Союзом Радянських Соціалістичних Республік і Сполученими Штатами Америки про ліквідацію їхніх ракет середньої дальності і меншої дальності від 8 грудня 1987 р до усунення Сполученими Штатами Америки допущених ними порушень зобов'язань за названою Угодою або до припинення його дії", - свідчить текст указу.

Указ набирає чинності з дня його підписання.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 1 лютого держсекретар США Майкл Помпео оголосив, що з 2 лютого його країна припиняє дію договору 1987 з СРСР про відмову від розміщення ракет малої і середньої дальності. Рішення США пов'язано з тим, що Росія істотно порушує умови договору.

У жовтні минулого року президент Дональд Трамп повідомив, що планує відмовитися від угоди, пославшись на невиконання Росією своїх зобов'язань. Договір був підписаний в 1987 році президентом США Рональдом Рейганом і лідером Радянського Союзу Михайлом Горбачовим.

Вашингтон стверджує, що Москва порушила договір РСМД, створивши і розгорнувши ракетну систему 9М729. За словами джерела в Державному департаменті, США недавно повідомили своїм західним союзникам, що Росія вже розгорнула чотири дивізіони, озброєних крилатою ракетою 9М729. Зараз Росія має в своєму розпорядженні 100 таких ракет.

Топ коментарі
+28
Интересно ,у кого быстрее кончатся баксы на стрелялки , у Раши продавая нефть и газ ,или у США которая их печатает
показати весь коментар
04.03.2019 16:39 Відповісти
+19
Украина тоже выходит...😜
показати весь коментар
04.03.2019 16:37 Відповісти
+15
РФ вслед за США вышла из договора о ракетах - Цензор.НЕТ 1780
показати весь коментар
04.03.2019 16:42 Відповісти

Завантаження...