7512 відвідувачів онлайн

Курсанти з РФ здають на Донбасі заліки з бойової стрільби, - розвідка

Курсанти з РФ здають на Донбасі заліки з бойової стрільби, - розвідка

Курсанти одного з російських вищих військових навчальних закладів пройшли в районі ООС "практичні заняття" зі стрільби і здали залік.

Інформацію про це отримало Головне управління розвідки Міноборони, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт міністерства.

"Однією з причин активізації минулого тижня обстрілів противником позицій об'єднаних сил боєприпасами калібру 120/122 мм була здача заліків із бойової стрільби курсантами одного з російських вищих військових навчальних закладів, які прибули для "практичних занять" на базі з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ", - сказано в повідомленні.

За даними розвідки, російське окупаційне командування спеціально провокує ескалацію бойових дій на сході України, виконуючи замовлення російських ВНЗ і науково-дослідних установ.

Крім того, російські військові фахівці проводили випробування нового зразка БПЛА під час застосування у складі розвідувально-ударного контуру.

Топ коментарі
+59
Курсанты из РФ сдают на Донбассе зачеты по боевой стрельбе, - разведка - Цензор.НЕТ 4567
показати весь коментар
04.03.2019 17:04 Відповісти
+23
захерачити спудеїв!
показати весь коментар
04.03.2019 17:01 Відповісти
+22
Так кацапам и запишут в личном деле:"Укры отчислили их за неуспеваемость, т.к. экзаменуемые не успели себаца"
показати весь коментар
04.03.2019 17:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А эти успели съ@баться свернуться после стрельб!
показати весь коментар
04.03.2019 19:40 Відповісти
было бы хорошо всех положить на месте и навечно.
показати весь коментар
04.03.2019 20:04 Відповісти
Пусть это не нам показывают, пусть это нашим гарантам говорят!
Америке, Англии и Меркель. . . . На всякий случай.
показати весь коментар
04.03.2019 20:29 Відповісти
Шо за гонєво ?Це триденна новина,вже нібито наші дали контрбатарейну отвєтку й задвухсотили когось... Чи за Бігус-гєйтом нІколи ?
показати весь коментар
04.03.2019 20:32 Відповісти
Тю, тоже мне новость , их выпускники арт училищ каждый год на Донбассе экзамены приезжают сдавать , в прошлом году семерым как то не сложилось сдать , они получили быстрое назначение в двухсотую элитную бригаду раша идиотов. Ну и там по мелочи трошки трехотыми стали , так что велком ждем и в этом году . Наши арт экзаменаторы их ждут с нетерпением.
показати весь коментар
04.03.2019 20:47 Відповісти
Тут интернеты говорят что в Горловке российские курсанты помогают сельскому хозяйству Украины. А вы ещё говорите что не братский народ! Посевная ещё не скоро, а российские братья уже удобряют украинскую землю. Удобрение правда- говно, но это нам на руку 😎
показати весь коментар
04.03.2019 21:21 Відповісти
Це вже третій рік поспіль. Розвідка - егей!!! Більше того, вже три роки курсанти проходять навчання безпосередньо біля кордону з Україною. Наприклад, їх артилеристи давно валять по нашим територіям. "Наші" стратеги це побачили тільки зараз?! Оцих пузатих кавунів треба на місяць відправити на передок (400 метрів до окопів ворога) і через два тижні все стане на свої місця, все запрацює, все буде Україна. Можна, я на тиждень побуду маршалом Жуковим?)) Я би майже нічого не робив революційного. Став би у голові, а потім... Я би всіх цих кавунів відправив на передову замість тих, хто заслужено пішов на ротацію на пару місяців, а краще на півроку. Кавунів відправив би на "нулівку" замість тих, хто стільки років робив свою справу замість них. Я би поміняв соціалку, оклади, надбавки, відношення до звань тих, хто є ДІЙСНО на передовій. У мене б бойовий солдат мав астрономічну різницю перед середньо статистичним офісним планктоном, який немає майже ніякого значення для України. А тим, кому це є не до вподоби - вперед на "нулівку", щоб війна матір"ю рідною не здавалася.
показати весь коментар
04.03.2019 21:49 Відповісти
мясник Жуков вмів перемагати тільки заваливши ворога трупами своїх солдат
показати весь коментар
04.03.2019 22:16 Відповісти
Карвалолчик і в люлечку спатоньки.
показати весь коментар
04.03.2019 22:23 Відповісти
що по іншому заснути не можеш, перемоги Жукова не дають спокою?
показати весь коментар
05.03.2019 11:14 Відповісти
Всё это фигня, главное - У НАС БЕЗВИЗ!!! УРА!!!
Безвиз с агрессором, на минуточку.
показати весь коментар
04.03.2019 22:36 Відповісти
а що на вашу рашу хтось напав?
показати весь коментар
05.03.2019 11:15 Відповісти
Лечись.
показати весь коментар
05.03.2019 22:24 Відповісти
кацапа, ти свої болячки на інших не перекладай.
показати весь коментар
06.03.2019 16:46 Відповісти
я знову ж, в 2659-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
показати весь коментар
04.03.2019 23:16 Відповісти
Знаючи тюхтіїв з МО, немає ніяких сумнівів в тому, що кацапи діяли на свій розсуд, не беручи до уваги саме існування спротиву з української сторони.
показати весь коментар
05.03.2019 01:16 Відповісти
Буду краток: рассеяне - не люди.
показати весь коментар
05.03.2019 10:07 Відповісти
То треба було на них полювати.
Завалили би з 10, то може б рашка і задумалась
показати весь коментар
05.03.2019 11:24 Відповісти
Сторінка 2 з 2