10163 відвідувача онлайн
4 605 17

Причетність правоохоронців до вбивства Кисельова поки не підтверджується, - ДБР

Причетність правоохоронців до вбивства Кисельова поки не підтверджується, - ДБР

Держбюро розслідувань на цей момент не має даних, які б свідчили про причетність правоохоронців до вбивства засновника ТОВ "ЮВК- Агат" Сергія Кисельова 5 березня в Києві.

Про це заявив директор відомства Роман Труба в середу в ході експертного обговорення, яке організував "Реанімаційний пакет реформ", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"ДБР розслідує кримінальні справи, коли злочин було вчинено суб'єктом, який підслідний бюро. Не було фактичних даних, які б свідчили, що вбивство вчинив працівник правоохоронного органу чи інший суб'єкт, який підслідний НАБУ. З цих підстав ми не здійснюємо досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні", - сказав він.

Труба додав, що після вчинення цього злочину було багато інформації стосовно можливої причетності до нього правоохоронців.

"Тому на місце події були скеровані працівники центрального апарату ДБР і слідчі територіального апарату у місті Києві, які у разі отримання інформації про таку причетність були б уведені до складу групи чи здійснювали огляд місця події", - зазначив директор бюро.

Топ коментарі
+5
как-то неуверенно - пока -
надо категоричнее - не подтверждается! точка.)))))
показати весь коментар
06.03.2019 13:44 Відповісти
+3
цигани сказали що цигани не крали коня )))
показати весь коментар
06.03.2019 15:20 Відповісти
+2
оця мєнтовська фуражка, яку знайшли в машині біля трупу, виявляється не належить поліцейському
показати весь коментар
06.03.2019 13:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тобто правоохоронці заявили, що вони непричетні, і тому будуть відпрацьовувати інші версії?
показати весь коментар
06.03.2019 13:43 Відповісти
как-то неуверенно - пока -
надо категоричнее - не подтверждается! точка.)))))
показати весь коментар
06.03.2019 13:44 Відповісти
так це ж тільки труба), сказав, а інші шо?
показати весь коментар
06.03.2019 13:47 Відповісти
а у кого труба - тот и трубит первым)))
а этот Труба еще и полномочный (может что-то знает...а может чисто на интуиции)))))
показати весь коментар
06.03.2019 13:52 Відповісти
оця мєнтовська фуражка, яку знайшли в машині біля трупу, виявляється не належить поліцейському
показати весь коментар
06.03.2019 13:51 Відповісти
Уліку могли підкинути. Так завжди в романах. фільмах.
показати весь коментар
06.03.2019 17:12 Відповісти
В когось ще були мотиви ?
показати весь коментар
06.03.2019 13:44 Відповісти
та отож), політична справа))) - камінці і пісок!
показати весь коментар
06.03.2019 13:45 Відповісти
Таке можна заявити тільки в тому випадку, якщо знайдено убивцю, а можливо, і замовника. В іншому випадку це, м'яко кажучи, ознака непрофесійності.
показати весь коментар
06.03.2019 13:47 Відповісти
какая то странная инфа по этому делу. свидетель, нет, пострадавший, нет...как квартет..
показати весь коментар
06.03.2019 13:54 Відповісти
Причастность правоохранителей к убийству Киселева пока не подтверждается, - ГБР.

Мабуть, самогубство...
показати весь коментар
06.03.2019 14:11 Відповісти
По делу бриллиантовых проходил ещё один человек, владелец кампании по вывозу мусора, которую корниец у него отжал и переписал , по- моему , на свою сестру. Потом сестру спрашивали журналисты, а она рассказала, что понятия не име5т, почему на неё какой- то человек переписал свой бизнес. Наверное, ее объяснение прокуратура нашла исчерпывающим (((
Так мало того, там речь шла о регулярных поборах и взятках корнийцом , у которого был миллионный кредит в банке.
Вообще это вс5 дело начиналось с дела о взятках. Потом это часть испарилась , все сконцентрировались на бриллиантах за 200 долларов мешочек(( также изначально нашли в сейфе наркоту.
И тут такое (( Убивают человека, который опознал свои бриллианты ((
Но больше всего, думаю, вся эта банда ненавидит сакварелидзе , его прокуроров и группу сбу, которые их взяли. Где все эти честные люди, которых по идее должны были наградить и повысить в должности? А нету их. Из всех помножил на ноль порошенко . А сами бриллиантовые не сидят и сидеть не будут !! Потому как система рухнет, если ее будут взрывать изнутри , а это никому ненужно (((
показати весь коментар
06.03.2019 14:24 Відповісти
так вы и хрен подтвердите, это и так всем понятно, своих не предают...
показати весь коментар
06.03.2019 14:48 Відповісти
цигани сказали що цигани не крали коня )))
показати весь коментар
06.03.2019 15:20 Відповісти