15050 відвідувачів онлайн

Ми ініціюємо комплексний міжнародний аудит "Укроборонпрому", - Порошенко

Ми ініціюємо комплексний міжнародний аудит

Президент України Петро Порошенко заявив про те, що готовий почати комплексний міжнародний аудит "Укроборонпрому" у світлі останніх розслідувань журналістів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на твіттер Порошенка про це він заявив під час засідання РНБО.

Президент зазначив: "Почнемо незалежний міжнародний аудит "Укроборонпрому" і комплексну ревізію всіх контрактів. І українському суспільству, і міжнародним партнерами продемонструємо повну відкритість і прозорість у питанні реформування концерну".

Нагадаємо, 25 лютого команда "Bihus.info" опублікувала розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн "Укроборонпром" і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський планують подавати до суду на авторів розслідування.

Президент Петро Порошенко призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, а 4 березня - звільнив його з посади.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглося за часом із закінчення слідства ГПУ.

4 березня вийшла третя частина розслідування. За даними журналістів, схема Гладковського-Жукова принесла учасникам $300 тисяч на висотомірах для ремонту двох казахських АН-26 у 2016 році.

Топ коментарі
+59
Какой громкий пук!
показати весь коментар
06.03.2019 16:51
+50
Схема проведения аудита:

Мы инициируем комплексный международный аудит "Укроборонпрома", - Порошенко - Цензор.НЕТ 1572
показати весь коментар
06.03.2019 16:52
+45
петя! не останавливайся - проведи "международный аудит" пяти просраным тобой артиллерийских АРСЕНАЛА!!!!!!!!!!
показати весь коментар
06.03.2019 17:17
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
скажи спасибі Юльці і її замовним журнашлюшкам. Які за місяць до виборів кидають жарені факти. Щоб відвернути увагу від махінацій самої Юльки з внесками. Звідки гроші в зубожілої?
показати весь коментар
06.03.2019 17:46 Відповісти
Вся западаная пресса в акуе от коррупции в Украине и бьет тревогу, что нельзя барыгу на второй срок!!!

Ми ініціюємо комплексний міжнародний аудит "Укроборонпрому", - Порошенко - Цензор.НЕТ 7069
показати весь коментар
06.03.2019 17:17 Відповісти
порох позорит всю страну
показати весь коментар
07.03.2019 09:09 Відповісти
Собственно ЭТОТ аудит нужен Порошенко чтобы доказать ОТСУТСТВИЕ коррупции в оборонке? А пока нет аудита так вроде ( по пороху ) низзя говорить и о наличии воровства. Во даёт ! Ну прямо ещё один Гладковский - сын!
показати весь коментар
08.03.2019 00:21 Відповісти
петя! не останавливайся - проведи "международный аудит" пяти просраным тобой артиллерийских АРСЕНАЛА!!!!!!!!!!
показати весь коментар
06.03.2019 17:17 Відповісти
Лучшей реформой для этого концерна будет его ликвидация как коррупционного болота
показати весь коментар
06.03.2019 17:19 Відповісти
каламбур.так в ходе аудита на петра выйдут.. Ленкузня замазана не слабо
показати весь коментар
06.03.2019 17:28 Відповісти
Мне особенно нравится как "Ленкузня" ремонтировала "Гетман Сагайдачный". Она была главным ремнтником, а СРЗ в Черноморске субподрядчиком.
показати весь коментар
06.03.2019 20:57 Відповісти
Главное назначить правильных аудиторов..... и без пепы... пепе потом руки до шеи... секатором медленно.
показати весь коментар
06.03.2019 17:33 Відповісти
После смены шоколадной власти обязательно проведут !
показати весь коментар
06.03.2019 18:00 Відповісти
Зараз барига буде верещать, що у всьому винна Юля, тому, що крав пашинський, а пашинський прийшов з Батьківщини.
показати весь коментар
06.03.2019 18:04 Відповісти
Ну правильно, а перевіряти будуть міжнародні офшорні компанії? ...з допуском певних іноземних спостерігачів, на яких є певний вплив або вони "любі друзі" чи "любі друзі його любих друзів".
А чому не створити ТСК із опозиційних партій? Якщо все чисто, то і буде все чисто та чесно. Немає ж поросенку що приховувати... А так чистий піар пі.араса... передвиборча агітація типу "Люди я у вас чесно краду".
показати весь коментар
06.03.2019 18:05 Відповісти
Красти в Україні безкарно можуть тільки любі друзі гаранта.Це і є жити по-новому. Їм усе. Усі , хто народився не в норкових пелюшках і не куми президента отримали можливість спілкуватися з "чесними" прокурорами і СБУ. Хіба це не потужні реформи ? Прокурорсько-суддівська форма правління для олігархів в дії. Що далі ?
показати весь коментар
06.03.2019 23:18 Відповісти
Аудит..
Там чёрт ногу сломает.
Бумаги, которые им покажут.. не отображают и нн-ой доли реального.
А вот лучше бы проверили людей.. тем или иным образом причастных к принятиям решений.. начиная с президента..
показати весь коментар
06.03.2019 18:16 Відповісти
И аудит рошена за одно.А там подводных кирпичей...огого
показати весь коментар
06.03.2019 18:22 Відповісти
Войціцька: «Допоки країною керує гарант не Конституції, а корупції - нічого не зміниться».

Про справи Гладковського і оборудки в «Укроборонпромі» було відомо ще два роки тому. Про це сказав Генпрокурор, але ніхто не хоче чесного розслідування». - вважає депутат

Вона наголошує: «Допоки країну буде очолювати гарант не Конституції, а корупції, ми будемо бачити тільки натяки на те, що хтось з чимось хоче боротися. Треба докорінно змінити систему і людей, які цією системою керують».

Імітація боротьби з корупцією і контрабандою - не лише у справі Гладковського, зауважує нардеп. Контрабанда і безлад на митниці - ще одна діра в обіцянках влади.
Нам міжнародні партнери пропонували встановити сканери на пунктах перетину кордону, але нічого не зроблено. У когось немає бажання діяти, а тільки висловлювати красиві гасла перед камерами».
Комусь вигідно тримати «чорну касу», а всі ті схеми, які сьогодні існують, кришуються державною верхівкою. І це не зміниться за чинної влади: «Порядок не лише на митниці, а в усій країні ми побачимо тоді, коли до влади прийдуть люди, які розуміють, що їх завдання - це служити країні і українському народу».
показати весь коментар
06.03.2019 18:25 Відповісти
«Порядок не лише на митниці, а в усій країні ми побачимо тоді, коли до влади прийдуть люди, які розуміють, що їх завдання - це служити країні і українському народу».
https://censor.net/comments/locate/3115282/019215b8-c433-72ad-bc7c-a17d08600b0bОтветить
Так что голосуем за националистов
показати весь коментар
06.03.2019 19:35 Відповісти
6 год войны, а патронного завода и в проекте нет. Да на одних патронах украдены миллиарды, а пастор крутит свои губки, как у курицы гузно и молчит, дурчинов.
показати весь коментар
06.03.2019 18:31 Відповісти
кто МЫ ? если кроме вас там никого нет ?
показати весь коментар
06.03.2019 18:53 Відповісти
Що воно ініціювало? Ти б краще у відставку подався.
показати весь коментар
06.03.2019 19:08 Відповісти
Еще бы провели международный аудит всей украинской власти и выяснили как это циничным барыгам удалось за 27 лет довести одну из самых лучших стран мира к нищете
показати весь коментар
06.03.2019 19:32 Відповісти
Интересно кто же будет участвовать в этом международном аудите... Такие же ВОРЫ как ТЫ БАРЫГА и сколько ТЫ им капнешь...???? НЕ ВЕРЮ!
показати весь коментар
06.03.2019 19:40 Відповісти
Правильно.
И привлечь аудиторов из России...
показати весь коментар
06.03.2019 20:00 Відповісти
Это всего лишь очередная попытка отвлечь внимание от главной проблемы в стране - всепожирающей коррупции. Укроборонпром - это просто ещё один пример, может быть, наиболее циничный. Но это только следствие, а первопричина заключается в том, что первые лица государства как раз и заправляют все этим делом.
А в это время https://censor.net/news/3115197/nabu_zakrylo_delo_truhanova_izza_otmeny_ks_stati_o_nezakonnom_obogaschenii
показати весь коментар
06.03.2019 20:00 Відповісти
ПОЗДНО ВСРАЛСЯ.......
показати весь коментар
06.03.2019 20:13 Відповісти
коментар відмічено як спам
показати весь коментар
06.03.2019 20:23 Відповісти
коментар відмічено як спам
показати весь коментар
06.03.2019 20:24 Відповісти
не прошло и пяти лет. в смитнык борова.
только зеленский может попытаться навести порядок. поможем, сможет. остальные из той же банды
показати весь коментар
06.03.2019 20:33 Відповісти
за пять то лет неужели еще есть те, кто не понимают чего стоят все инициативы *********?
показати весь коментар
06.03.2019 20:33 Відповісти
А проводить будут представители Беларуси, Казахстана и Армении?
Ну а шо, тоже ведь "международный" ))
показати весь коментар
06.03.2019 20:39 Відповісти
Порошенко непревзойденный мастер , как развалить и дискредитировать работу любого антикоррупционного органа. НАБУ ,САП,НАПК ,ГБР - лучший пример имитации борьбы на словах и на бумаге.По факту работы ноль.
показати весь коментар
06.03.2019 21:16 Відповісти
На 5 році війни його потрібно не аудитувати не реформувати а ліквідувати нах.р це дітище януковоща.
показати весь коментар
06.03.2019 21:24 Відповісти
Палає срака у Петра но ми його вже давно знаємо бла бла бла дальше діло не піде
показати весь коментар
06.03.2019 22:49 Відповісти
Посадок все одно не буде,але який шорох навів Бігус! Героя України йому!Це ще ми не бачили 4 серію.
показати весь коментар
06.03.2019 23:17 Відповісти
Треба не аудит проводити, а рівізію. Аудит не виявляє фактів розкрадання чи корупції, а перевіряє лише правильність відображення операцій на балансі. Раніше Контрольно-ревізійне управління було грозою корупціонерів. Зараз злодії замінили його на Держаудит - безпорадну організацію, яка їх влаштовує. Міжнародний аудит теж не виявляє фактів розкрадання, але гроші за свої послуги бере величезні.
показати весь коментар
06.03.2019 23:19 Відповісти
Поздно пить боржоми, свинья, когда пятачок отвалился
показати весь коментар
06.03.2019 23:46 Відповісти
Если снимут гриф секретности, то мы с вами узнаем, почему горели склады с боеприпасами, допустим.
Мы с вами узнаем, сколько денег нынешняя власть заработала= на воровала на оборонном заказе. Это в принципе начало конца нашего олигархата. В частности, правящего клана это точно. Международный аудит при грифе секретности возможно проводить никто не будет.
И раз уже Йованович сказала, что надо снимать, то значит, будут настаивать на снятии. Если они полезут туда, то там, вы же понимаете, там миллиардные суммы воровства»
показати весь коментар
07.03.2019 01:56 Відповісти
НАДОЕЛ, УХОДИ
показати весь коментар
07.03.2019 02:09 Відповісти
НЕ справился, сваливай!
показати весь коментар
07.03.2019 09:42 Відповісти
Чим ближче до виборів - тим більше брехні. Все погано - все зводиться до примітиву, аналізу жодного. Кандидати, яким бракує елементарних знань, вчать країну як треба жити.
Насправді усілякі фЛяшки, Джульки, Зе і решта роблять з людей дебілів. Рівень звинувачень на рівні плінтуса.
показати весь коментар
07.03.2019 02:30 Відповісти
Уже ничего не поможет остаться
показати весь коментар
07.03.2019 04:15 Відповісти
Вы придурки сначала ИНВЕНТАРИЗАЦИЮ проведите! Что "аудировать" будете? Какие "немощные" или наглобарыжные ублюдки( не верю что на Рошене за 27 лет не проводили инвентаризацию и не знают что это НУЖНО делать ЕЖЕГОДНО,а в Украине МОЖНО НИ РАЗУ не делать,все ж "народное").
показати весь коментар
07.03.2019 06:08 Відповісти
Своим людям уже веры нет?Ворье и хамы??
показати весь коментар
07.03.2019 07:48 Відповісти
НУЖНО ПРОВЕСТИ МЕЖДУНАРОДНЫЙ АУДИТ ПО ПОРОШЕНКУ, ЗА ЕГО ПЯТЬ ЛЕТ ПРАВЛЕНИЯ: - И СПРОСИТЬ С НЕГО, ЧТО НИМ И ЕГО КОМАНДОЙ СДЕЛАЛО ПО РАССЛЕДОВАНИЮ!, ПОГИБШИХ НА МАЙДАНЕ, В ДЕБАЛЬЦЕВО, ИЛОВАЙСКОМ КОТЛУ, ПО ДОНЕЦКОМУ АЭРОПОРТУ, ПРО МИЛЛИАРДНЫЕ ПОТЕРИ НА АРТ СКЛАДАХ, ПРО СКОТСКОЕ ОТНОШЕНИЕ ДО ВОЕННОСЛУЖАЩИХ НА ПОЛИГОНАХ, И КОТОРОЕ ПРОДОЛЖАЕТСЯ И ПО НАСТОЯЩЕЕ ВРЕМЯ ( ВОЕННО СЛУЖАЩИЕ НЕ МОГУТ! НЕ ПОМЫТЬСЯ И ДАЖЕ НОРМАЛЬНО СХОДИТЬ В ТУАЛЕТ). ЗА ТО СЕЙЧАС ПОРОШЕНКО ПИАРИТЬСЯ НА ВСЁМ, ДАЖЕ НА ТОМ, К ЧЕМУ ОН НЕ ИМЕЕТ НЕ КАКОГО ЗНАЧЕНИЯ - ПОЗОРИЩЕ.
показати весь коментар
07.03.2019 08:14 Відповісти
объясните кто нить той дуре где капс отключается
показати весь коментар
07.03.2019 08:29 Відповісти
порошенко брехло и проходимец
показати весь коментар
07.03.2019 08:20 Відповісти
Позорище, сами даже проверить себя не могут. Размазываете проблему
показати весь коментар
07.03.2019 08:26 Відповісти
То бишь следы будут заметать от своих махинаций??? страна абсурда! Преступники обворовавшие УкрОборонПром, будут проводить в нем аудит. Всем понятно, как они его проведут! Подчистят все улики и всю бухгалтерию черную и т.д. И еще на белом коне выедут, какие они благородные! Такое возможно только в нашей стране! Полный П.
показати весь коментар
07.03.2019 08:49 Відповісти
Головне - не забуть включити в число міжнародних аудиторів представників ОБСЄ та Росії.
Суверенно, самостійно та незалежно...
показати весь коментар
07.03.2019 08:53 Відповісти
Я сначала прочитал "...мы инсценируем". Потом понял, что ошибся. А потом понял, что не ошибся.
показати весь коментар
07.03.2019 09:35 Відповісти
Баригу на нари!
показати весь коментар
07.03.2019 09:48 Відповісти
Нам необходимо вводить внешнее правительство, состоящее из бывших западных функционеров, заслуживающих доверия. Они и будут проводить реформы, набирать новый штат, формировать государственные институты из сотрудников, не имеющих опыт работы, а по сути не запятнанных в коррупции.
Барыга довел Украину до позора своей клептоманией и коррупцией.
показати весь коментар
07.03.2019 09:51 Відповісти
https://youtu.be/cz60lWVpyWI
показати весь коментар
07.03.2019 10:08 Відповісти
каким боком "медународные партнеры" к госкорпорации? перед народом нужно отвечать. а если сваливать все на других - зачем тогда президент правительство и ко? а так можно и Х#йла пригласить.
показати весь коментар
07.03.2019 10:37 Відповісти
Он хочет сказать- Все силовики никчемны я не виноват- Не давая опозиции по закону контроль, НАБУ прослушку и материалы по ней с ГПУ, не увольняя Холодницкого, создавая
сословие преданных барыг во главе с Кон. судом, отчайно тянет время А там куда кривая выведет Что только не пообещаешь перед неизбежным пожизненым сроком Все его действия надо рассматривать как крысу загнаную в угол а не президента