8890 відвідувачів онлайн

"Крим - це Україна", - Столтенберг на зустрічі комісії Україна-НАТО

У штаб-квартирі НАТО в Брюсселі 6 березня відбулася зустріч представників комісії Україна-НАТО з обговорення поточної ситуації в анексованому Криму, у п’яту річницю його окупації РФ.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Крим – це Україна. Через п’ять років союзники по НАТО не визнали і не визнають незаконну анексію Росії. Ми продовжуємо підтримувати Україну політично та практично. Ми не забули про високу ціну, яку український народ продовжує платити за своє бажання вирішити своє майбутнє без втручання ззовні", – заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ.

Згідно з повідомленням, у НАТО висловили стурбованість щодо порушень прав людини в анексованому Криму, зокрема щодо кримських татар та інших етнічних, політичних і релігійних груп.

Повідомляється, що у зустрічі від України взяли участь політичний директор МЗС Олексій Макеєв та керівник Кримськотатарського ресурсного центру, член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

"НАТО продовжує закликати Росію негайно звільнити українських моряків і кораблі, які вона захопила в листопаді в районі Керченської протоки", – повідомили в альянсі.

Топ коментарі
+5
НАТО должно объявить ГУГЛу войну !
показати весь коментар
06.03.2019 21:39 Відповісти
+3
Незабаром вибори, а 20 з гаком % виборців обиратимуть кота в мішку, який не дав жодного інтерв'ю і не представив свою команду.
показати весь коментар
06.03.2019 21:55 Відповісти
+3
Цей кіт весь час стає на коліна і має неприємний зелений колір🙄
показати весь коментар
06.03.2019 21:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
НАТО должно объявить ГУГЛу войну !
показати весь коментар
06.03.2019 21:39 Відповісти
а что "глубокой озабоченности" разве мало?)
показати весь коментар
06.03.2019 21:52 Відповісти
и шо? на даный момент в крыму кацапы и крым пока что это кацапия.
а амеры и европа слабаки
показати весь коментар
06.03.2019 21:40 Відповісти
Мысль интересная...
показати весь коментар
06.03.2019 21:40 Відповісти
А Путин кто? Ну что, Столтенберг, слабо озвучить?
показати весь коментар
06.03.2019 21:42 Відповісти
Давай я за него отвечу...*****...
показати весь коментар
06.03.2019 21:46 Відповісти
Садись, Антон, 5.
показати весь коментар
06.03.2019 21:47 Відповісти
Это как а не 12?
показати весь коментар
06.03.2019 21:48 Відповісти
На 12 треба заспівати пісню😊
показати весь коментар
06.03.2019 21:56 Відповісти
Яку...Боже Порося храни?
показати весь коментар
06.03.2019 22:10 Відповісти
Є така пісня: путін - *****
ла-ла-ла-ла-ла
показати весь коментар
06.03.2019 22:16 Відповісти
Да Али с этим я с тобой в полном КОНСЕНСУСЕ !Песня харьковская я харьковчанин,горжусь этим!
показати весь коментар
06.03.2019 22:20 Відповісти
"Крым - это Украина", - Столтенберг на встрече комиссии Украина-НАТО - Цензор.НЕТ 9457
показати весь коментар
06.03.2019 21:47 Відповісти
Крым - это Украина, Зеленский - это ее президент! Главное - игнорировать все ток-шоу, дебаты. Выступления только в записи после подготовки сценария. И дело сделано!
показати весь коментар
06.03.2019 21:48 Відповісти
Незабаром вибори, а 20 з гаком % виборців обиратимуть кота в мішку, який не дав жодного інтерв'ю і не представив свою команду.
показати весь коментар
06.03.2019 21:55 Відповісти
Цей кіт весь час стає на коліна і має неприємний зелений колір🙄
показати весь коментар
06.03.2019 21:58 Відповісти
Бу-га-га. А вона є у нього?
показати весь коментар
06.03.2019 22:05 Відповісти
Так це 95 квартал🤢🤗
показати весь коментар
06.03.2019 22:06 Відповісти
Афера якась...
показати весь коментар
06.03.2019 22:11 Відповісти
УИСИ, «Социальный мониторинг», 4 марта 2019 Выборы Президента Украины (последний): Зеленский-Порошенко (2 тур) - 39,7 : 21,3! Зеленский - Тимошенко: 36 : 22,9!
показати весь коментар
06.03.2019 22:07 Відповісти
гугл в помощь..
показати весь коментар
06.03.2019 21:49 Відповісти
если говорить халва халва то от этого во рту слаще не станет (восточная мудрость) западным крикунам в уши бы..
показати весь коментар
06.03.2019 21:49 Відповісти
Дуже добре, що Столтенберг розуміє про приналежність Криму Україні. Коли ж НАТО почне робити практичні дії, а просто говорити?
показати весь коментар
06.03.2019 21:54 Відповісти
Практичні дії означають війну. І не місцевого масштабу.
показати весь коментар
06.03.2019 22:07 Відповісти
А є альтернатива війні?
показати весь коментар
06.03.2019 22:13 Відповісти
***** застосує ядерну зброю не вагаючись. Патамушта іпануте.
показати весь коментар
06.03.2019 22:16 Відповісти
І тому можна далі йому дозволити захоплювати інші держави та допомагати матеріально у цьому, бо тиску стосовно будівництва ПП2 від НАТО не було🤗
показати весь коментар
06.03.2019 22:20 Відповісти
Тут один такой уже у Пэти в советниках...
показати весь коментар
06.03.2019 22:08 Відповісти
Столтенбег - это пустомеля.
показати весь коментар
07.03.2019 08:19 Відповісти