11391 відвідувач онлайн
2 578 121

Необхідно провести широку дискусію, - Розенко про легалізацію медичного канабісу

"Я не відкидаю, що необхідно провести загальну дискусію, зокрема із залученням правоохоронних структур, щоб вони сказали свою точку зору, а потім уже ухвалювати остаточне рішення. Але наголошую, що має бути проведено ґрунтовну дискусію на всіх рівнях", - сказав він в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

П.Розенко додав, що це питання лежить суто в площині дискусій, яку мають провести насамперед фахівці.

Також, на його думку, має бути проведено дуже серйозний і ґрунтовний аналіз впливу на здоров'я людей.

"Також треба вивчати світові практики з цього питання - які є переваги, недоліки", - констатував віце-прем'єр.

Як повідомлялося, в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун вважає, що доступ пацієнтів до препаратів на основі канабісу є їхнім правом на медичну допомогу. 30 січня 2019 року ГО "Українська асоціація медичного канабісу" направила до Верховної Ради електронну петицію про легалізацію канабісу з метою науки і медицини.

Топ коментарі
+21
Чего там дискутировать. ПРОБОВАТЬ НАДО!
показати весь коментар
07.03.2019 12:15 Відповісти
+12
Скільки ще можна дискутувати - дозволяйте вже легальну продаж, це ринок на мільярди доларів! Наркомани хоч перестануть вживати хімічні наркотики від яких вмирають через 2 роки, а будуть курити безпечну маріхуану.
показати весь коментар
07.03.2019 12:21 Відповісти
+10
Да нет, не один в один. Алкоголь НАМНОГО страшнее.

Необхідно провести широку дискусію, - Розенко про легалізацію медичного канабісу - Цензор.НЕТ 2316
показати весь коментар
07.03.2019 13:25 Відповісти

Завантаження...