Необхідно провести широку дискусію, - Розенко про легалізацію медичного канабісу

"Я не відкидаю, що необхідно провести загальну дискусію, зокрема із залученням правоохоронних структур, щоб вони сказали свою точку зору, а потім уже ухвалювати остаточне рішення. Але наголошую, що має бути проведено ґрунтовну дискусію на всіх рівнях", - сказав він в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.
П.Розенко додав, що це питання лежить суто в площині дискусій, яку мають провести насамперед фахівці.
Також, на його думку, має бути проведено дуже серйозний і ґрунтовний аналіз впливу на здоров'я людей.
"Також треба вивчати світові практики з цього питання - які є переваги, недоліки", - констатував віце-прем'єр.
Як повідомлялося, в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун вважає, що доступ пацієнтів до препаратів на основі канабісу є їхнім правом на медичну допомогу. 30 січня 2019 року ГО "Українська асоціація медичного канабісу" направила до Верховної Ради електронну петицію про легалізацію канабісу з метою науки і медицини.