10405 відвідувачів онлайн
2 319 84

61% українців підтримують введення квот для жінок у Верховній Раді

61% українців підтримують введення квот для жінок у Верховній Раді

61% українців старших за 16 років виступають за введення гендерних квот, які дали б змогу збільшити представництво жінок у парламенті. 22% висловилися проти.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Info Sapiens у лютому, повідомляє Цензор.НЕТ.

Серед тих, хто підтримують введення квот, жінок більше, ніж чоловіків (67% проти 52%), жителів Заходу і Півночі країни - більше, ніж українців зі Сходу і Півдня.

Найбільше питання спантеличило респондентів 16-19 років, вони частіше, ніж інші вікові групи відповідали "важко сказати".

"Тішить, що 61% населення підтримує гендерні квоти, хоча фокус-групи свідчать про те, що значна частина населення погоджується з важливістю цього питання тільки після наведення статистичних даних, що ми і зробили у формулюванні питання - сказала Інна Волосевич, заступник директора Info Sapiens . - Тому дуже корисно проводити роз'яснювальну роботу щодо того, чому до 8 березня нам потрібні "квоти замість квітів".

"Результати цього опитування громадської думки укотре свідчать, що у звичайних українців набагато позитивніше ставлення до впровадження гендерних квот, ніж у представників української політики, особливо депутатів Верховної Ради України та лідерів політичних партій, - прокоментувала консультант Info Sapiens Тамара Марценюк.

Топ коментарі
+27
Какие могут быть квоты, если депутаты ВР, избираются на всенародном голосовании?
показати весь коментар
07.03.2019 22:38 Відповісти
+23
Им кто-то ограничивает возможность баллотироваться в ВР только потому, что они женщины? Давайте ещё и этот маразм там введём и обяжем, чтоб на каждого мужчину было не меньше одной женщины! Бо в Европе не поймут!
показати весь коментар
07.03.2019 22:41 Відповісти
+22
опрос , видимо, проводили в женском общежитии районного ПТУ
показати весь коментар
07.03.2019 22:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какие могут быть квоты, если депутаты ВР, избираются на всенародном голосовании?
показати весь коментар
07.03.2019 22:38 Відповісти
це вони, до того свята - імені клари-цеткін анд)) рози-люксенбург), квоти кинули,
а потім забудуть! )))
показати весь коментар
07.03.2019 22:42 Відповісти
опрос , видимо, проводили в женском общежитии районного ПТУ
показати весь коментар
07.03.2019 22:58 Відповісти
Это шутка ? Сегодня 1 апреля ?)
Какие квоты ?
показати весь коментар
08.03.2019 01:15 Відповісти
От, холєра, а коли обирають лікаря, то зважають лише на кваліфікацію. І ніяких квот.
Людство знищать:
1) загальна грамотність;
2) загальне виборче право;
3) ґендерна "рівність".
=======================
Загалом: ліва комуняцька мерзота.
показати весь коментар
08.03.2019 11:49 Відповісти
шо, буде женщіна) третього тисячоліття кричати про залізну))) муху)?!
показати весь коментар
07.03.2019 22:39 Відповісти
Похоже "непроходные" понимая, что их время уходит, хотят нам навязать в парламент своих жён, любовниц и кухарок.
показати весь коментар
07.03.2019 22:39 Відповісти
а для "парадных" квота будет?...
показати весь коментар
07.03.2019 22:40 Відповісти
Им кто-то ограничивает возможность баллотироваться в ВР только потому, что они женщины? Давайте ещё и этот маразм там введём и обяжем, чтоб на каждого мужчину было не меньше одной женщины! Бо в Европе не поймут!
показати весь коментар
07.03.2019 22:41 Відповісти
ты из посольства мычишь? чи бубацька на попє добро сдєлал?
показати весь коментар
07.03.2019 22:44 Відповісти
61% украинцев поддерживают введение квот для женщин в Верховной Раде - Цензор.НЕТ 5272
показати весь коментар
07.03.2019 22:46 Відповісти
61% украинцев поддерживают введение квот для женщин в Верховной Раде - Цензор.НЕТ 103
показати весь коментар
07.03.2019 22:49 Відповісти
61% украинцев поддерживают введение квот для женщин в Верховной Раде - Цензор.НЕТ 4176
показати весь коментар
07.03.2019 22:52 Відповісти
61% украинцев поддерживают введение квот для женщин в Верховной Раде - Цензор.НЕТ 2306
показати весь коментар
07.03.2019 22:54 Відповісти
Затейники...
показати весь коментар
08.03.2019 03:02 Відповісти
В Европе как-раз очень даже поймут, там уже есть квоты.
показати весь коментар
08.03.2019 02:54 Відповісти
Капець Європі.
показати весь коментар
08.03.2019 08:39 Відповісти
Можно ещё инвалидов и пенсионеров по квоте
показати весь коментар
08.03.2019 10:01 Відповісти
В т.ч. розумових інвалідів.
показати весь коментар
08.03.2019 10:19 Відповісти
Чорношкіріх та вузкоглазих теж...
показати весь коментар
08.03.2019 10:25 Відповісти
ну да других важных вопросов просто нет, тот это все....это как министр МВД вертолеты покупал) не танки, не боевые...они именно сейчас нужны очень для нас, вот и эти квоты ....
показати весь коментар
07.03.2019 22:42 Відповісти
то шо будем пєтю стрелять чи вєшать? шо гуманнее?
показати весь коментар
07.03.2019 22:42 Відповісти
короче... - у кого пенис, тот в пролете...
Про мозги ни кому не интересно....
показати весь коментар
07.03.2019 22:44 Відповісти
61% украинцев поддерживают введение квот для женщин в Верховной Раде - Цензор.НЕТ 5435
показати весь коментар
07.03.2019 22:45 Відповісти
Я за после гибридного кондитера выбрать Президентом его жену. И все путем. Будет гибридная кондитерша. Вместо югика алкаша Генпрокугогом станет его страшная баба яга. И так по списку. Про геморойсмана уже и не прилично писать.....
показати весь коментар
07.03.2019 22:45 Відповісти
Та пусть будут тётки. Числом поболее и покрасивее. Интересно, а они в драках участвовать будут? Если нет, то не надо теток много. А то все развлекухи отменятся.
показати весь коментар
07.03.2019 22:46 Відповісти
Идите вы на****й. Где вы такие опросы делаете? На референдум выносите и тогда посмотрим. Уже и так бабы и п****ры руководят миром и дискриминируют нормальных мужиков.
показати весь коментар
07.03.2019 22:46 Відповісти
А кто им не дает балотироваться? Или теперь хошь нехошь а баб и пит арасов по квотам набери даже если они не имеют образования? Ето не дискриминация нормального населения? Наблюдая работу баб в ВР приходит понимание что если там их количество еще увеличится то не только стране а и миру придет писец. К тому же по опыту, две бабы в одном помещении ето кабздец.
показати весь коментар
07.03.2019 22:51 Відповісти
Одной Юли мало?Нужно 61%?
показати весь коментар
07.03.2019 22:52 Відповісти
Да дурь какая то очередная . Нет ничего сейчас важнее каких то надуманных квот.Отвлекают внимание от реальных проблем этой чепухой . Мало кухарок и любовниц в Раде ? Это же государственный орган управления по идее , а не курятник .Хотя с другой стороны х. его знает что это на самом деле ......
показати весь коментар
07.03.2019 22:54 Відповісти
Женщина должна сидеть дома, плакать, штопать и готовить.
показати весь коментар
07.03.2019 22:55 Відповісти
Думал уже ничто не переплюнет нынешние рехвормы по дебильности, но вижу что осталась еще одна...
показати весь коментар
07.03.2019 22:57 Відповісти
совок головного мозку
показати весь коментар
07.03.2019 23:03 Відповісти
ну якщо заступника контори, яка це проводила, результат "тішить", то в принципі цього достатньо, щоб розуміти наскільки він достовірний
показати весь коментар
07.03.2019 23:05 Відповісти
Дети , кухня , церковь ( по желанию) и все Мужчины у ног . А зРАда то для лесбиянок
показати весь коментар
07.03.2019 23:08 Відповісти
Чудеса.Аж 61% какого-то мифического населения поддерживает какие-то мифические квоты.Население чего?Украинской Рады?Вы чего там подурели?Кто кого ограничивает? Какая-то мышиная возня.Вывод один.Чтобы не делать,лишь бы ни чего не делать.
показати весь коментар
07.03.2019 23:10 Відповісти
та да...як казав Райкін колись - а давайтє запустім дурочку.
показати весь коментар
07.03.2019 23:26 Відповісти
явно инициатива казлихи 3-го тысячелетия...
срань разлагает общество...
показати весь коментар
07.03.2019 23:21 Відповісти
Какое же это равноправие, если избирать будут не по обьективным критериям, а по гендерному признаку?
показати весь коментар
07.03.2019 23:21 Відповісти
Раньше были квоты на "рабоче-крестьян", а женщины хуже что-ли? Это дискриминация по половому признаку, но кого это волнует...
показати весь коментар
08.03.2019 03:00 Відповісти
Вони вже придумали "позитивну дискримінацію". Мовляв "тисячі років носії пенісів угнітали жінок, тому тепер треба їх дискримінувати". Те саме з білими, здоровою сексуальною орієнтацією і т.д.
показати весь коментар
08.03.2019 06:25 Відповісти
Если такие, особо одарённые, типа "вынеси козла", или её боевой подруги, которая рявкает на депутатов, как солдафон, то не приведи бог.
показати весь коментар
07.03.2019 23:22 Відповісти
Если такие, особо одарённые, типа "вынеси козла", или её боевой подруги, которая рявкает на депутатов, как солдафон, то не приведи бог.
показати весь коментар
07.03.2019 23:23 Відповісти
Підтримують - то таке. Конституція каже що у нас переваг не має бути, і головне щоб у нас не прийняли черговий закон плюнувши на неї
показати весь коментар
07.03.2019 23:31 Відповісти
У нас парламент - законодательный орган или гендерный.? ( правда пока он похож просто на орган ).Я все думал, что в парламенте нужны просто умные люди, независимо от пола. Но кому то именно от пола что то чешется.
показати весь коментар
07.03.2019 23:34 Відповісти
Сказав дружины, що замість подарунка, дам їй квоти...сказала, щоб я засунув ці квоти собі в №№№№ і борщ я щоб я сам собі готував!
показати весь коментар
07.03.2019 23:36 Відповісти
Та чё за хрень?
Может нужно ввести квоту на хоть какой-то процент НОРМАЛЬНЫХ депутатов???
показати весь коментар
07.03.2019 23:48 Відповісти
Какой-то совок с этими квотами. Депутатов выбирает народ.
показати весь коментар
07.03.2019 23:50 Відповісти
Брехня.
показати весь коментар
08.03.2019 00:01 Відповісти
там одна всіх задовбала. жінка існує не для політики раніш козаки збирались вибирали гетьмана самі без баб
показати весь коментар
08.03.2019 00:23 Відповісти
Так вы за равенство, или за квоты?
показати весь коментар
08.03.2019 00:27 Відповісти
равенство, это вчерашний день. Женщин нужно выбирать не как людей.
показати весь коментар
08.03.2019 00:29 Відповісти
Равенства в мире нет. Только в лозунгах.
показати весь коментар
08.03.2019 00:45 Відповісти
А я например выступаю за квоти для лошадей, мы кони когдато уже были сенаторами задолго до женщин.
61% українців підтримують введення квот для жінок у Верховній Раді - Цензор.НЕТ 6410
показати весь коментар
08.03.2019 00:28 Відповісти
Че? 2 женьщины и хватит?
показати весь коментар
08.03.2019 00:46 Відповісти
Мне кажется больше всех против таких квот должны выступать феминистки. Как это унизительно считать, что в парламенте должны решения принимать не достойные, умные, честные, а кнопкодавы по гендерным (или еще каким) квотам....
показати весь коментар
08.03.2019 00:47 Відповісти
когда появляется шанс попасть в Раду любая феминистка требует унижения.
показати весь коментар
08.03.2019 00:52 Відповісти
63% избирателей в Украине это женщины. Отсюда получается что женщины несут большую ответственность чем мужчины за результат выборов...
показати весь коментар
08.03.2019 01:12 Відповісти
Да, причем феномен постсоветских женщин в том, что они за женщин-политиков не голосуют
показати весь коментар
08.03.2019 08:02 Відповісти
Саме так. І якщо жінки захочуть - вони можуть обрати в парламент жінок. Але чомусь жінки за жінок не голосують. Мабуть щось знають )))
показати весь коментар
08.03.2019 08:44 Відповісти
вони часто голосують - цей мужчина гарний - то я за нього. Тому розумієш чому древні греки відмовилися від участі жінок в голосуванні.
показати весь коментар
08.03.2019 12:20 Відповісти
принимайте закон о выборах партий с открытыми списками...в этих списках согласно квот пусть 60% будут женщины...партия с черновол и луценко, богословской и богомолец пролетят сразу...
показати весь коментар
08.03.2019 01:58 Відповісти
Так без квот і маємо те що маємо,а потрібно квоти : квоти по гендерному ( баб 50%) ,національному ,класовому,освітньому,сексуально стурбованому ну і в усіх можливих варіаціях між цими і іншими параметрами
показати весь коментар
08.03.2019 06:19 Відповісти
Все значно простіше! Пропорційна, мажоритарна система виборів. "Партійні списки" це коли голосують за лідера і першу пятірку, але в навантаження отримують десятки розенблатів з мосійчуками які купили місця в списку і за яких люди не голосували. Українці мають підтримувати виключно українців - це найголовніша умова відродження країни. Голосуючи за жидів та кацапів перетворюємось на сировинний придаток Ізраїлю або колонію кацапів.
показати весь коментар
08.03.2019 12:10 Відповісти
І ще потрібно ввести квоти на квоти
показати весь коментар
08.03.2019 06:23 Відповісти
Не нужно некоторым выдавать желаемое за действительное!!! Это опрос сторониц Тимашенки?????
показати весь коментар
08.03.2019 06:47 Відповісти
Будто мало нам луценчих, гадей, всяких бондаренок и прочего мусора - надо еще прислужниц олигархов протащить. Сразу маникюрный салон, спа и бутики откройте в Раде-зраде.
показати весь коментар
08.03.2019 07:54 Відповісти
Та хай буде у парламенті хоч 100% жінок, якщо їх оберуть у рівній конкурентній боротьбі. Але за ділові якості, а не за цицьки
показати весь коментар
08.03.2019 08:00 Відповісти
А не является ли квотирование сексизмом?
показати весь коментар
08.03.2019 08:21 Відповісти
Соціологія така соціологія ))))
показати весь коментар
08.03.2019 08:37 Відповісти
лучше бы ввести квоты в ВР на представителей еврейской национальности.
показати весь коментар
08.03.2019 08:40 Відповісти
Какие квоты? Киндер, кюхе, кирхе.
показати весь коментар
08.03.2019 08:46 Відповісти
Краще б ввели квоти на рівень IQ і обов"язковий аналіз у нарколога! Бо судячи по тих законах що вони приймають - там все дуже кепсько.
показати весь коментар
08.03.2019 08:47 Відповісти
Какие квоты? У женщин напрочь отсутствует логика. Они ж чувствами все будут решать. Типа, бедные даунбасята, бедные вилкулята в зеленке и т.д. Самое печальное, что они уже и на кухне в основной массе никуда не годятся. Да и не только.
показати весь коментар
08.03.2019 09:01 Відповісти
61% українців підтримують введення квот для жінок у Верховній Раді - Цензор.НЕТ 8978
показати весь коментар
08.03.2019 09:24 Відповісти
"Мысли великих **********"

я пофиксил, не благодари.
показати весь коментар
08.03.2019 14:12 Відповісти
Увы, но это цитата: "Удивительная тенденция в последнее время - иметь завышенные потребности при наличии одной лишь п@зды".
показати весь коментар
08.03.2019 09:32 Відповісти
тошнит уже от всего этого гендеризма
показати весь коментар
08.03.2019 10:02 Відповісти
Учитывая как представлен украинцы в высших эшелонах власти, более логичным было бы введение этнического квотирования, пропорционального % этнической группы в государстве..
показати весь коментар
08.03.2019 11:29 Відповісти
Прием в музыкальную школу, всего 10-ть мест, поступают 10-ть мужчин и 10 женщин, идет совещание преподавателей, первый выступает мужик:
- нужно взять 9 мужчин и 1 женщину!
его перебивает женщина:
- нет, нужно взять 9 женщин и 1 мужчину!
встает третий:
- Вы оба неправы, нужно взять пять мужчин и пять женщин, чтобы было поровну!
Подает голос директор академии:
- Ооо, а я посмотрю тут одни сексисты собрались...
Его ехидно перебивают:
- Ну а как же ВЫ предлагаете принимать кандидатов, женщин или мужчин?
- Это же очевидно, принимать нужно тех, кто лучше играет!
показати весь коментар
08.03.2019 14:11 Відповісти
И мало ********* в раде
показати весь коментар
08.03.2019 14:55 Відповісти
Тот, кто любит тему квот,
Настоящий идиот
показати весь коментар
08.03.2019 15:02 Відповісти
В Раду треба вибирати професіоналів і спеціалістів, а не просто жінок, бо це радянська практика - запланувати квоти і пропорції і на з їзді парті, а потім перед камерами на всю Україну поплескати собі в долоні)
Квоти на мову в ЗМІ це інше - мова це кров нації, на відміни від займання адміністративних посад.
показати весь коментар
08.03.2019 17:29 Відповісти