Супрун заявила, що не приймає привітань з 8 березня

Як передає Цензор.НЕТ, про це 7 березня вона написала в Фейсбуці.
"Людство дійсно досягло великого поступу в боротьбі за рівність прав — у цивілізованих країнах жінки голосують, навчаються та працюють так само, як і чоловіки. Але боротьба за права жінок — це все ще величезне поле роботи. І дарування букетів та цукерок або ж підкреслене виявлення особливої уваги та турботи 8-го березня з цим не допомагає. Бо це лише відкидає назад всі успіхи, які довелося досягти під час багаторічної боротьби за гендерну рівність", – заявила вона.
Супрун зазначила, що досі є проблеми з рівною оплатою праці між чоловіками та жінками, а також "скляної стелі" для жінок в їхніх кар‘єрах. Вона поскаржилася на "сексизм в інформаційному просторі", коли медіа цікавляться перш за все зовнішнім виглядом жінок, а тільки потім - результатами їхньої роботи.
"Неодноразово стикаюсь з сексизмом під час виконання обов’язків міністра охорони здоров’я. Дивують запитання — "як ви, така тендітна жінка, все це витримуєте?!" Наче в чоловіків є секретна зброя проти атак невільних радикалів чи вроджена здатність "витримувати" більше ніж жінки. Кожен передусім — це людина. Характер і здібності якої залежать від зусиль над собою, пріоритетів, цінностей та цілей, які вона собі ставить. І зовсім не від статі", – підкреслила Супрун.
Вона додала, що 8 березня є державним вихідним переважно в тих країнах, де права жінок порушуються найчастіше, зокрема в РФ, яка використовує це свято як інструмент у гібридній війні з Україною.
"Не лінуйтеся боротися за права жінок і не ігнорувати несправедливість щоденно. Тоді потреба в совєцькій принизливій традиції "дня жінки" відпаде сама собою", - підсумувала Супрун.