10900 відвідувачів онлайн
11 077 26

Дерево впало на 11-річну дівчинку у Вінниці, вона загинула, - ДСНС. ФОТО

10 березня у Вінниці через падіння дерева біля зупинки громадського транспорту загинула 11-річна дівчинка.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДСНС.

Дерево впало на 11-річну дівчинку у Вінниці, вона загинула, - ДСНС 01

"10 березня о 10:58 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що біля зупинки громадського транспорту на вул. Ватутіна у м.Вінниці впало дерево на дитину.

Прибувши на місце виклику, бійці Державної пожежно-рятувальної частини №5 встановили, що дерево впало на 11-річну дівчинку. Рятувальники розкряжували повалене дерево та прибрали гілля з проїжджої та пішохідної частини. Внаслідок події дитина загинула на місці", - сказано у повідомленні.

Дерево впало на 11-річну дівчинку у Вінниці, вона загинула, - ДСНС 02

Всі обставини і причини трагедії будуть з'ясовані Нацполіцією в рамках розслідування кримінального провадження за ст.115 КК України (умисне вбивство, з позначкою "нещасний випадок").

Топ коментарі
+19
какой ужас!
бідне дитятко... жах!!!
показати весь коментар
10.03.2019 14:32 Відповісти
+9
25 років тому , в Україні , було 60 000 чиновників , зараз - 400 000 ... можливо тому дерева на дітей падають , а ліфти вбивають своїх пасажирів - і ніхто не в чому не винний ...
показати весь коментар
10.03.2019 14:38 Відповісти
+6
Срезать старое больное дерево проблема в школах и садиках,чиновники без акта и кучи волокиты не дают резать,да и срезка 50-100 летнего дерева с вывозкой оценивается в 10 - 11 тысяч....!!
показати весь коментар
10.03.2019 14:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
какой ужас!
бідне дитятко... жах!!!
показати весь коментар
10.03.2019 14:32 Відповісти
Вот судьба.....
А ведь есть кто-то конкретный, кто виноват. Тот кто зарплату получает за то, что обязан следить за состоянием деревьев.
показати весь коментар
10.03.2019 14:34 Відповісти
Объявляли же штормовое предупреждение и просили без нужды из дома НЕ ВЫХОДИТЬ. В Киеве, к примеру, сейчас такой ветер, что даже здоровые деревья вполне может завалить! Считаю, что виноваты беспечные родители, выпустившие ребенка на улицу.
показати весь коментар
10.03.2019 14:48 Відповісти
Срезать старое больное дерево проблема в школах и садиках,чиновники без акта и кучи волокиты не дают резать,да и срезка 50-100 летнего дерева с вывозкой оценивается в 10 - 11 тысяч....!!
показати весь коментар
10.03.2019 14:57 Відповісти
Не знаю. У нас в Киеве одни пеньки двухметровые стоят. Причем часто в ряд. Не думаю, что такое было бы возможно, если бы нужны были особые "разрешения". И да, если бы это произошло с безветренную погоду, а не сегодня, когда ветер, без преувеличения, ураганный, то да, вероятнее всего, что дерево было старое/трухлявое и вина чиновников налицо.
показати весь коментар
10.03.2019 15:24 Відповісти
а життя цієї дити у скільки оцінюється?
показати весь коментар
10.03.2019 16:16 Відповісти
а де дитсадочку взяти 33 тис.грн на 3 дерева? а на 10? це ж не фінансується. В мене біля роботі верби росли штук 5 велизні , стовбури см по40 діам, і купа молодіших. У вітер ті верби вже ламались. Написали листа в інстанцію- прохання про допомогу у зрізанні. Відповідь : ваші дерева молоді і ніякої загрози не ставлять. А верби у вітер - то перше, що тріщить.
показати весь коментар
10.03.2019 16:46 Відповісти
Зустрічне питання. Коли нові групи у садочок набираєте, куди діються телевізори, акваріуми, штори, ковроліни, які батьки попередніх груп купили? Саме цікаве, куди ви по 30-ть горшків діваєте?
Збори проведіть і батьків на адміністрацію нацькуйте... але ж ви цього не зробите? Бо адміністрації ви боєтеся більше ніж небезпеки від дерев...
показати весь коментар
10.03.2019 17:17 Відповісти
Херню написав.
показати весь коментар
10.03.2019 17:55 Відповісти
написав правду, ту яку особисто бачив.
До того ж, не знаю жодного керівника садочку, який би не брав хабарі.
показати весь коментар
10.03.2019 19:05 Відповісти
ТАМ ГНОЙ СМ А НА КАНТОРА РЕЖЕТ МАЛО ТОГО ЧТО ДЕНЬГИ МОЮТ ТАК ИВСЕ ДРОВА ПРОДАЮТ
показати весь коментар
10.03.2019 18:18 Відповісти
Тебе не кажется, что 10-11 тысяч это потому что коммунальщики так отмывают бабло?
показати весь коментар
10.03.2019 23:29 Відповісти
Около того места, где я прохожу несколько лет назад завалило две сосны диаметром сантиметров 30 и на распиле они были здоровыми...
показати весь коментар
10.03.2019 15:03 Відповісти
Дерево впало на 11-річну дівчинку у Вінниці, вона загинула, - ДСНС - Цензор.НЕТ 5610у сосны корни под верхом
показати весь коментар
10.03.2019 15:42 Відповісти
Примерно так и ещё корни тянулись из земли, только я ещё видел распиленный ствол перед тем, как дерево увозили.
показати весь коментар
10.03.2019 15:47 Відповісти
в Рівному теж штормить.. бідна дитина
показати весь коментар
10.03.2019 14:37 Відповісти
25 років тому , в Україні , було 60 000 чиновників , зараз - 400 000 ... можливо тому дерева на дітей падають , а ліфти вбивають своїх пасажирів - і ніхто не в чому не винний ...
показати весь коментар
10.03.2019 14:38 Відповісти
Порывы ветра ураганные у нас, а в США ураганы один за другим-сносят крыши с домов...!!
показати весь коментар
10.03.2019 14:50 Відповісти
нинини, почитай що натворила стихія по всій Європі...
показати весь коментар
10.03.2019 23:05 Відповісти
ужас! не можу повірити!
показати весь коментар
10.03.2019 15:26 Відповісти
Ужс. Смотреть нужно по сторонам, верить никому нельзя.
показати весь коментар
10.03.2019 16:51 Відповісти
Тяжилів, біля Східного автовокзалу. Там було декілька дуже старих тополь.
показати весь коментар
10.03.2019 17:41 Відповісти