3792 відвідувача онлайн

КС відмовився розглядати конституційність звернення Ради до Варфоломія

КС відмовився розглядати конституційність звернення Ради до Варфоломія

Конституційний Суд відмовився оцінювати конституційність звернення Верховної Ради до Вселенського (Константинопольського) патріарха Варфоломія з проханням надати Томос (указ) про автокефалію Православної церкви України.

Про це йдеться в ухвалі суду від 7 березня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українськi Новини.

Велика палата КС розглядала питання відкриття провадження за конституційним зверненням 47 депутатів парламенту.

Депутати просили суд визнати неконституційним звернення Ради до Варфоломія, оскільки, на їхню думку, воно порушує конституційне право українців на свободу віросповідання і є втручанням держави в питання релігії.

КС заявив, що це питання є політичним, а не юридичним, і перебуває в компетенції Верховної Ради.

Суд відмовився розглядати подання депутатів.

12 грудня 47 депутатів Верховної Ради попросили Конституційний Суд визнати неконституційним рішення парламенту, яким він підтримав звернення Президента Петра Порошенка до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням надати Томос про автокефалію Православної церкви України.

Топ коментарі
+16
ну ще не вистарчало, щоб ці хабарники Томос визнали незаконним
показати весь коментар
12.03.2019 19:08 Відповісти
+10
надо бы 47 обращенцев списком огласить, чтоб дурь их видна была))
показати весь коментар
12.03.2019 19:11 Відповісти
+7
Ще в 14 році в Україні пройшов поділ на Громадян! і населеніє (бидло)! Так от громадян агітувати не треба вони знають хто їх президент! Це наш теперішній Головнокомандувач Петро Олексійович Порошенко! Він за останні 5 років зробив для України більше ніж попередники з 1991 оку! Другої каденції Петра Олексійовича ***** не переживе! Романовьі начались в Іпатьївському домі в Іпатьївському і закінчились. россія почалась з Петром Алексеевичем (Петр 1) з Петром Олексійовичем вона і закінчіться! Як кажуть москалі Ето рок!!!
показати весь коментар
12.03.2019 20:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну ще не вистарчало, щоб ці хабарники Томос визнали незаконним
показати весь коментар
12.03.2019 19:08 Відповісти
Та они думали Томосом прикрыться эти хабарныки))) а оно вон че.
показати весь коментар
12.03.2019 19:23 Відповісти
Религоведение! Да что ж Вьі молчали!
Скажите, а Христос, личность мифическая или реальная?
показати весь коментар
12.03.2019 19:43 Відповісти
Личность реальная. А дальше дело личное
показати весь коментар
12.03.2019 19:58 Відповісти
Спасибо за ответ.
показати весь коментар
12.03.2019 22:43 Відповісти
Значит не совсем хабарники. Наверное те рыгокремляди, которые подавали обращение таки предлагали чтонить.
показати весь коментар
12.03.2019 19:28 Відповісти
просто засцяли.... бо після відміни статті про незаконне збагачення, ще підлити масла у вогонь..... так можна без маєтків і життя залишитися
показати весь коментар
12.03.2019 19:31 Відповісти
Так вроде же отменили, потому, что она была несовершенна и уже зарегистрировали в раде новую. Теперь слово за радой.
показати весь коментар
12.03.2019 19:32 Відповісти
нова буде діяти тільки з мосенту прийняття закону (а все, що нажито непосильними крадіжками до 2019 р, під статтю не попадає)
показати весь коментар
12.03.2019 19:36 Відповісти
Он воно що, зрозуміло. Тра буде знайти та почитати.
показати весь коментар
12.03.2019 19:39 Відповісти
Закон обратной силы не имеет, хотя в ссср были случаи)))
показати весь коментар
12.03.2019 20:01 Відповісти
В отмене статьи на незаконное обогащение судьи были лично заинтересованы.
Так что это совершенно разные вещи.
показати весь коментар
12.03.2019 19:32 Відповісти
Эта не та тема где надо брать...слишком паленая...К тому же идет полное сращивание независимых отрашки рыгов с БПП
показати весь коментар
12.03.2019 19:35 Відповісти
Риги уже разделились на два лагеря? Рашистьі и антирашистьі? Как то я єтот момент пропустила.
показати весь коментар
12.03.2019 19:43 Відповісти
Спать нужно меньше с раскрытым ртом.
Они УЖЕ ОЧЕНЬ ДАВНО РАЗДЕЛИЛИСЬ И БОЛЬШАЯ ИХ ПОЛОВИНА РВАНУЛА ПОД КРЫЛЫШКО ОТЦА ОСНОВАТЕЛЯ партии регионов в ПОПу(на всякий случай, а то некоторым админам
ненравится Український п.і.б розшифрую - петру олексійовичу порошенку) 😂😅😂
показати весь коментар
12.03.2019 19:51 Відповісти
давно уже ине на два а на много осколков, многие рвут глотку друг другу...
И те кто относительно независим от рашки кружат вокруг шоколадного очка, и в тоже время не сливаются с ним на случай если прийдется менять цвет
показати весь коментар
12.03.2019 19:57 Відповісти
Не, Томос Пете точно не мешает - по соучастникам по коррупции не бьет, так что за Томос не переживайте.
показати весь коментар
12.03.2019 19:31 Відповісти
Петя не настільки дурний, щоб перед самими виборами таку свиню собі підкласти..... це було тільки рішення КС..... чи хтось профінансував його? можливо
показати весь коментар
12.03.2019 19:34 Відповісти
В КС по этому поводу было обращение нардепов от НФ, БПП, Воли Народа.
показати весь коментар
12.03.2019 19:37 Відповісти
швидше за все, - це якраз і є ті мудаки, які боялися попасти під цю статтю
показати весь коментар
12.03.2019 19:39 Відповісти
Так i є.
показати весь коментар
12.03.2019 19:51 Відповісти
надо бы 47 обращенцев списком огласить, чтоб дурь их видна была))
показати весь коментар
12.03.2019 19:11 Відповісти
Какие проблемы? Полный список уродов. http://www.ccu.gov.ua/sites/default/files/3_6718.pdf
Обратите внимание на качество оформления этой писульки. Как раз для параши и сойдёт, только распечатать надо на мягкой бумаге.
показати весь коментар
12.03.2019 19:26 Відповісти
Пасиб.
Перечитала текст.
Ну, оформлять цидули они научились, деловод у них есть, но логика у обращенцев ушла курить и нюхать кокаин.
Умилила последняя страница - явно первые два листа подписантов были заранее согласованы а дальше бумага пошла гулять по рукам - кто сторгуется).
Цирк короч.
показати весь коментар
12.03.2019 19:39 Відповісти
Добкіни нормальну дозу отримали, не ковбасило при підписанні.
показати весь коментар
12.03.2019 19:59 Відповісти
та мабуть на кацапії їм і писали
показати весь коментар
12.03.2019 21:46 Відповісти
Вони адресою помилились. Всі законспіровані "канцерви" повинні подавати свої підписані маляви в КС Ерефії.
показати весь коментар
12.03.2019 19:57 Відповісти
КС отказался рассматривать конституционность обращения Рады к Варфоломею - Цензор.НЕТ 7481
показати весь коментар
12.03.2019 19:19 Відповісти
Рыги опять обо*рались.
показати весь коментар
12.03.2019 19:22 Відповісти
Ще в 14 році в Україні пройшов поділ на Громадян! і населеніє (бидло)! Так от громадян агітувати не треба вони знають хто їх президент! Це наш теперішній Головнокомандувач Петро Олексійович Порошенко! Він за останні 5 років зробив для України більше ніж попередники з 1991 оку! Другої каденції Петра Олексійовича ***** не переживе! Романовьі начались в Іпатьївському домі в Іпатьївському і закінчились. россія почалась з Петром Алексеевичем (Петр 1) з Петром Олексійовичем вона і закінчіться! Як кажуть москалі Ето рок!!!
показати весь коментар
12.03.2019 20:11 Відповісти
Так, такого лайна, як збагачення на крові солдат ніхто до нього не робив.
показати весь коментар
12.03.2019 20:39 Відповісти
пруф
показати весь коментар
12.03.2019 22:51 Відповісти
Дякуєш за конхфету ?
показати весь коментар
13.03.2019 19:28 Відповісти
СТРАННО А ПРО ЗАКОН О НЕЗАКОННОМ ОБОГАЩЕНИИ ЄТИ ,,СУДЬИ" НЕДОГАДАЛИСЬ ПОДВЕСТИ СТАТЬЮ - ПОЛИТИЧЕСКОЕ РЕШЕНИЕ СВЯЗАННОЕ С МЕЖДУНАРОДНЫМИ ОБЯЗАТЕЛЬСТВАМИ УКРАИНЫ ????? 😂😅😂
показати весь коментар
12.03.2019 19:53 Відповісти
Десь на You Tube є ролик, в якому Ющенко розповідає, як на початку літа 2018 ЮВТ сотворила хадж до Варфоломія, щоб той Україні томос не давав. (Давненько дививсь і посилання немає, проте можно знайти там в назві ЮВТ фігурує а дата десь до жовтня 18го)
показати весь коментар
12.03.2019 19:54 Відповісти
Десь на You Tube є ролик, в якому Ющенко розповідає, як на початку літа 2018 ПЕПЕ сотворив хадж до *****, щоб той напав на Україну. (Давненько дививсь і посилання немає, проте можно знайти там в назві ПЕПЕ фігурує а дата десь до жовтня 18го)
показати весь коментар
12.03.2019 20:41 Відповісти
Ющенко розповів, як Тимошенко перешкоджала наданню Томосу

https://www.youtube.com/watch?v=mMmZdTMnpFk

КС відмовився розглядати конституційність звернення Ради до Варфоломія - Цензор.НЕТ 6623
показати весь коментар
12.03.2019 20:59 Відповісти
Ющенко розповідає як Пепе вимагає від ***** напасти на Україну.
https://www.youtube.com/watch?v=iDPurluiFew

КС відмовився розглядати конституційність звернення Ради до Варфоломія - Цензор.НЕТ 1826
показати весь коментар
12.03.2019 21:10 Відповісти
а Петро по Украине с букварем ездит что-ли?
показати весь коментар
12.03.2019 20:04 Відповісти
У талоні ще мають бути графи "кількість хвилин і кількість мегабайт".
показати весь коментар
12.03.2019 20:40 Відповісти
Термос він як Томос.... зберігає душі від зазіхань чортів та гроші від пепе з його персональною наїбуліной тобто гонтаревой.
показати весь коментар
12.03.2019 20:38 Відповісти
Вона прийде - порядок наведе! На крайняк Зеленьский скаже, що ваш Томос сіє ворожнечу, бо незаконний...
показати весь коментар
12.03.2019 20:57 Відповісти
КС - ещё не РАЗОГНАЛИ???
показати весь коментар
12.03.2019 22:10 Відповісти
Пора ЖУРНАЛИСТАМ - заняться КС....
показати весь коментар
12.03.2019 22:12 Відповісти
Вони так скоро і Варфоломію горлянку видеруть. Краще б переконали Єпіфанія відмовитись від ганебних московських дикунських "одєяній", щоб хоч в чомусь стати схожими на людей.
показати весь коментар
13.03.2019 02:26 Відповісти
47 москальських придурків.
показати весь коментар
13.03.2019 07:39 Відповісти
Дякуєш за конхфету ?
показати весь коментар
13.03.2019 19:41 Відповісти