8760 відвідувачів онлайн
2 165 36

Найближчим часом ми презентуємо нові програми з підвищення рівня пенсійного забезпечення, - Розенко

Найближчим часом ми презентуємо нові програми з підвищення рівня пенсійного забезпечення, - Розенко

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко зазначає, що Уряд продовжує працювати над удосконаленням пенсійної системи України і незабаром планує презентувати нові програми з підвищення рівня пенсійного забезпечення.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо".

"Я категоричний противник ідей тих політиків, які говорять, що, мовляв, не треба зараз підвищувати пенсії, а треба чекати 2 місяці, поки завершаться вибори. Ідеологія чинної влади полягає в тому, що як тільки у Пенсійному фонді з’являється додатковий ресурс, ми його одразу спрямовуємо на підвищення рівня життя наших громадян. Ми це робили протягом останніх років і точно так само зробили і зараз", - сказав він.

Павло Розенко нагадав, що саме Верховна Рада України ухвалила закон, ініційований Президентом України Петром Порошенком, відповідно до якого кошти, які надійдуть до бюджету ПФУ від пільгового розмитнення автомобілів на єврономерах, мають бути спрямовані на підвищення пенсій.

"Саме тому Президент і Уряд прийняли рішення, що 4,5 млрд грн понадпланових надходжень будуть спрямовані на додаткові виплати тим пенсіонерам, які мають повний стаж роботи, але виходили на пенсії з низьких заробітних плат. Це приблизно 1,9 млн людей, у яких пенсія менше 1700 грн", - зазначив віце-прем’єр-міністр, нагадавши, що сума додаткових виплат становитиме 2400 грн, які будуть виплачені двома траншами - з 1 березня і з 1 квітня.

Розенко наголосив, що підвищення пенсій, які відбуваються у березні, - не останні.

"Ми працюємо над подальшим удосконаленням пенсійної системи. Зокрема, ми плануємо внести певні корективи у формулу розрахунку пенсій, де можливо збільшити "вартість" саме трудового стажу для людей, які вийшли на пенсію до 2010 року. Ми розуміємо, що це несправедливо, коли людина "пропахала" все життя і отримує мізерну пенсію. Зараз ми робимо лише перші кроки. А вже найближчим часом плануємо презентувати нові програми щодо пенсійного забезпечення тих людей, які мають великий стаж роботи", - розповів він.

Топ коментарі
+23
Даже смотреть на это "одухотворенное" лицо - противно, не то что читать, что он там треплет...
показати весь коментар
13.03.2019 14:14 Відповісти
+17
Поток брехні перетворився на стрімку річку. А що вам заважало останні 5 років цим займатись, тварюки?
показати весь коментар
13.03.2019 14:14 Відповісти
+10
АГА АГА И ВЫБОРЫ СОВСЕМ НЕ ПРИЧЕМ
А МЫ ТУТ ВСЕ ТАКИЕ ЛОШАРЫ ПРЯМ ВОТ ЧИТАЕМ И ВЕРИМ КАЖДОМУ ТВОЕМУ СЛОВУ!!
показати весь коментар
13.03.2019 14:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Даже смотреть на это "одухотворенное" лицо - противно, не то что читать, что он там треплет...
показати весь коментар
13.03.2019 14:14 Відповісти
Глупо перед выборами выставлять себя на посмешище,когда население обозлённое, даже выплаты суммы 2400 грн в два этапа не обрадуют пенсионеров,многие пенсионеры считают ,что им государство должно больше,ария одно ,а то что олигархи платят малые налоги это другое, армия чиновников своими действиями , выдавила многих украинцев за границу,где им жить и работать легче
показати весь коментар
13.03.2019 14:26 Відповісти
Какие 2 400?! Моей маме дали 200 гривен, потому что перед этим подняли на сто с копейками гривен пенсию и она уже не считается минимальной!😡
показати весь коментар
13.03.2019 14:44 Відповісти
Які нові програми ? Проводьте щорічне *********** і пенсія виросте у всіх .
показати весь коментар
13.03.2019 14:55 Відповісти
Поток брехні перетворився на стрімку річку. А що вам заважало останні 5 років цим займатись, тварюки?
показати весь коментар
13.03.2019 14:14 Відповісти
АГА АГА И ВЫБОРЫ СОВСЕМ НЕ ПРИЧЕМ
А МЫ ТУТ ВСЕ ТАКИЕ ЛОШАРЫ ПРЯМ ВОТ ЧИТАЕМ И ВЕРИМ КАЖДОМУ ТВОЕМУ СЛОВУ!!
показати весь коментар
13.03.2019 14:15 Відповісти
как по мне, то в ближайшее время вы пойдете на три буквы.
показати весь коментар
13.03.2019 14:16 Відповісти
https://censor.net/user/369920 В суд?
показати весь коментар
13.03.2019 14:17 Відповісти
Суд - это оптимистический сценарий
показати весь коментар
13.03.2019 14:18 Відповісти
ЗНАЧИТ БУДУТ ГРАБИТЬ.... Свадьба в Малиновке...(с.)
и не знал что ВЗЯТКУ НАЗВАЛИ СОЦИАЛЬНЫЙ ПОСОБИЕМ ПЕНСИЕЙ И СУБСИДИЕ НЕ ЗНАЛ ПРЕМИЮ ДАРВИНА НАШИМ ПРАИВТЕЛЯМ ВРЕМЕН ПЕЦИ ПЕРШОГО И ОСТАННОГО...
показати весь коментар
13.03.2019 14:16 Відповісти
Все , значит будут грабить..
показати весь коментар
13.03.2019 14:16 Відповісти
Сделайте судьям -пенсионерам и другим ,которые с большими пенсиями ,пенсионный потолок в 52 000 грн ,что бы не злить население страны. У этой катигории грждан всё равно есть большой запал денег от ПРИЛИВА
показати весь коментар
13.03.2019 14:17 Відповісти
Судьям пенсии вообще не нужны, они и правнуков обеспечить могут. Сколько квартир приватизировали?
показати весь коментар
13.03.2019 14:38 Відповісти
Да придут такие же , нога ногу моет
показати весь коментар
13.03.2019 14:19 Відповісти
А большой стаж работы это скоко? Во всем мире стаж 30 лет и больше считается большим а у нас после реформы минимальный стаж 35 лет, а скоко же стажа будет считаться большим, 70 лет?!! так люди стоко не живут!!
показати весь коментар
13.03.2019 14:18 Відповісти
1 мара +1000грн пенсионерам, 1 апреля+1000грн им родным, а 1 мая тарифы поднимем- 3000 грн.
показати весь коментар
13.03.2019 14:20 Відповісти
Розенко сейчас готов каждому пенсу даже огород вскопать, лично, вместе с женой!
Когда понимешь, что воровская лавочка закрывается, и не на такое способен!
Найближчим часом ми презентуємо нові програми з підвищення рівня пенсійного забезпечення, - Розенко - Цензор.НЕТ 6678
показати весь коментар
13.03.2019 14:33 Відповісти
откормить подругу не успеет
показати весь коментар
13.03.2019 14:43 Відповісти
Он ее взял в жены, потому что мало ест )))
Найближчим часом ми презентуємо нові програми з підвищення рівня пенсійного забезпечення, - Розенко - Цензор.НЕТ 1673
показати весь коментар
13.03.2019 15:02 Відповісти
Тим що вийшли на пенсію до 2010 року вже треба покращувати не пенсії, а хрести на цвинтарі.
показати весь коментар
13.03.2019 14:20 Відповісти
Вопрос в лоб--- где на этот пиар бабки в бюджете ?
показати весь коментар
13.03.2019 14:22 Відповісти
сегодня просто феерия обицянок.. и детям и старикам - всем по кости с барского стола перед выборами..но это называется: как на охоту идти, так и собак кормить..
показати весь коментар
13.03.2019 14:23 Відповісти
Ждем, что ближе к 31 марта, барыги начнут ходить с баянами по метро и электричкам и танцевать, чтоб их выбрали !
Найближчим часом ми презентуємо нові програми з підвищення рівня пенсійного забезпечення, - Розенко - Цензор.НЕТ 3042
показати весь коментар
13.03.2019 15:07 Відповісти
"Проказница-Мартышка,
Осёл,
Козёл,
Да косолапый Мишка
Затеяли сыграть Квартет.
Достали нот, баса, альта, две скрипки
И сели на лужок под липки, -
Пленять своим искусством свет.
Ударили в смычки, дерут, а толку нет.
.....
А вы, друзья, как ни садитесь,
Всё в музыканты не годитесь
».
показати весь коментар
13.03.2019 14:31 Відповісти
Ну теперь уже точно пенсии добавят. Точно!
показати весь коментар
13.03.2019 14:31 Відповісти
Треба швидче вводити накопичувальну частину пенсій (2-й) рівень.Перерахування фіксованого відсотка від заробітної плати на рівні 10% на особистий рахунок кожного працюючого до настання пенсійного віку. Солідарна система "трещит по швам" пряма дотація ПФУ з дербюджету (з наших кішень) складає 167 млр.грн. на 2019 рік https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/14-2019-%D0%BF. Всього Бюджет ПФУ 408 млр.грн., це в два рази більше ніж війсковий бюджет. До 2030 року 50% працездатного населення будє працювати за кордоном, а на одного працюючого в Україні буде 3 пенсіонера. Україна, як той "Титанік" з таким "грузом" далеко не пройде.....
показати весь коментар
13.03.2019 14:37 Відповісти
Денег не хватает не потому, что вкладывают мало, а потому, что крадут много. И чем больше будут вкладывать, тем больше украдут. Короче, не кровати нужно двигать, а девочек менять.
показати весь коментар
13.03.2019 15:31 Відповісти
Накопичувальна пенсійна система - це надійний спосіб вкрасти ваші накопичення. Ви думаєте, що корупціонери будуть 35 років сидіти та дивитися, як ви накопичуєте гроші? Вони знайдуть спосіб, як їх привласнити. А як захистити накопичення від інфляції? Після запровадження гривні, вони знецінилася більше як в 20 разів. Це саме буде з накопиченими пенсіями. При всіх недоліках, солідарна пенсійна система є найкращою. Якщо Україна не знищить нинішню олігархічну систему то до 2030 р. вона зникне з політичної карти. І пенсіонери тут ні до чого.
показати весь коментар
13.03.2019 21:40 Відповісти
банда проходимцев во главе с главным мародером брехуном никто вам не верит валите на х....
показати весь коментар
13.03.2019 14:41 Відповісти
Ольгинцы, дорабатывайте спокойно свой стаж: 60 лет - женщины, 65 лет - мужчины, и получайте пенсии по 8300 руб. при оплате коммуналки 6500 руб. и работайте, пока не протянете ноги:да поможет вам ваш бог Путин. Да, за вывоз мусора по 150 руб.\месяц с человека братьям Ротенберг и их подельнику Путину с 1 января 2019 года не забудьте заплатить. Что-то ваш бог не расщедрился и перед выборами в Украине ни копейки не подарил пенсам, кроме 3 атомных подводных лодок по 10 млрд.баксов каждая.
показати весь коментар
13.03.2019 14:55 Відповісти
А для чого нам программи, люди пенсії чекають!!
показати весь коментар
13.03.2019 15:14 Відповісти
Свежо предание, да верится с трудом
показати весь коментар
13.03.2019 15:25 Відповісти
Шось у Розенка у дупi засвербiло.
показати весь коментар
13.03.2019 16:45 Відповісти