7620 відвідувачів онлайн
7 608 160

Порошенко: Випробування новітнього українського ракетного озброєння відбуватимуться на Чернігівщині

Порошенко: Випробування новітнього українського ракетного озброєння відбуватимуться на Чернігівщині

Випробування останніх розробок українського оборонно-промислового комплексу в галузі ракетного озброєння відбуватимуться на полігонах у Чернігівській області.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив Президент України Петро Порошенко.

"Дуже важливо, що ці випробування наших новітніх ракетних технологій відбуватимуться тут, на Чернігівській землі", - сказав Порошенко на раді регіонального розвитку Чернігівської області в середу.

Він нагадав, що після того, як Російська Федерація порушила Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД), у відповідь на що США також припинили дію цього договору, в України з'явилися нові можливості у розробці та виробництві вітчизняного високоточного ракетного озброєння.

"Україна почала свої випробування... і для України зараз з'являються абсолютно нові сучасні можливості і для збільшення точності, і збільшення радіусу дії, і для потужності нашої можливої відповіді на агресію", - додав Порошенко.

Раніше Порошенко заявив, що Україна не має наміру повторювати помилки Будапештського меморандуму і має намір розвивати високоточну ракетну зброю.

11 березня президент України окреслив перед конструкторськими бюро і оборонними підприємствами країни завдання розробити високоточну ракетну зброю підвищеного радіусу дії.

"Зараз ставимо перед конструкторськими бюро, оборонною промисловістю завдання: нам потрібна високоточна ракетна зброя підвищеного радіусу дії, здатна у відповідь на агресію уражати цілі далеко в тилу ворога", - сказав він під час відвідування 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ в Житомирській області.

Топ коментарі
+20
Порошенко: Випробування новітнього українського ракетного озброєння відбуватимуться на Чернігівщині - Цензор.НЕТ 7607

«Новость»распространили RT, Ura.ru, «Царьград», Первый канал, Life, РЕН ТВ, Пятый канал, «Газета.Ru» и другие. При этом первым из российских СМИ фото с «бегством» Порошенко разместило агентство РИА Новости, сославшись на украинское издание «Страна.ua».
показати весь коментар
13.03.2019 15:09 Відповісти
+19
Ага.. а вчера ты писал что Порох убегал от жителей Житомира, а оказалось наоборот..
показати весь коментар
13.03.2019 15:06 Відповісти
+16
в подзорную трубу из белоруси на Чернигов смотришь ?
показати весь коментар
13.03.2019 15:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Так. І на мою вимогу мій директор тепер платить мені доларами.
показати весь коментар
13.03.2019 15:23 Відповісти
Нацкорпус приехал за Порошенко в Чернигов. К президенту пускают лишь по спискам.

Въезд в центр Чернигова перекрыт, все следуют в объезд, в городе обрадовались пробки....

Порошенко: Випробування новітнього українського ракетного озброєння відбуватимуться на Чернігівщині - Цензор.НЕТ 3589
показати весь коментар
13.03.2019 15:12 Відповісти
и на обочине опять девчонки в желтых маечках стоят.
показати весь коментар
13.03.2019 15:14 Відповісти
ну хоть не в трусиках...
показати весь коментар
13.03.2019 15:22 Відповісти
А що, без ?
показати весь коментар
13.03.2019 16:50 Відповісти
Та там массовка из ментовских пенсов. Турне в Чернигов вообще не объявлялось, дабы электорат про такое событие не пронюхал.
показати весь коментар
13.03.2019 15:14 Відповісти
Вчера тот корпус ганяла по Житомиру 95-ка как сырливых зайцев)
Спасло только то что поставили детишек 14-15 лет как куйло завещало.
показати весь коментар
13.03.2019 15:21 Відповісти
Бред какой-то. Причем здесь ДРМСД? Этот договор Украины никак не касался. Можно было делать что угодно когда угодно. Или он действует по принципу куда конь - туда и собака?
показати весь коментар
13.03.2019 15:15 Відповісти
касался
показати весь коментар
13.03.2019 15:16 Відповісти
Перестаньте бредить. После распада СССР Украина стала другим государством. Более того договор касался ракет только наземного базирования.
показати весь коментар
13.03.2019 15:20 Відповісти
В ходе присоединения к Режиму контроля над ракетными технологиями (РКРТ) Украина вынуждена была де-факто принять требование США и отказаться от разработки и производства межконтинентальных баллистических ракет, крылатых ракет дальностью до 500 километров, любых крылатых ракет воздушного и морского базирования, баллистических ракет (воздух-поверхность) дальностью до 600 километров.
показати весь коментар
13.03.2019 15:23 Відповісти
Это не ДРСМД. Значит Порох опять лжет.
показати весь коментар
13.03.2019 15:24 Відповісти
как одна из наследниц СССР мы взяли на себя его обязанности включая и тот договор об ДРМСД
показати весь коментар
13.03.2019 15:26 Відповісти
Опять ложь. Про РКРТ вы тоже солгали. Вы просто выдумываете все на ходу. Запрет касается только экспорта технологий и компонентов.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%BC_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%8E_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D0%B9 https://uk.wikipedia.org/wiki/Режим_контролю_ракетних_технологій
показати весь коментар
13.03.2019 15:34 Відповісти
Слив засчитан.
показати весь коментар
13.03.2019 15:41 Відповісти
Просто брехня без остановки. Это вы, Петр Алексеевич?
показати весь коментар
13.03.2019 15:35 Відповісти
Ти тупий упирок,не знаєш --не бреши.
показати весь коментар
13.03.2019 16:22 Відповісти
Це жид провокатор,їх тут багато,ціле кодло зміїне.
показати весь коментар
13.03.2019 17:23 Відповісти
А как же, ! В Украине единственно кто врет , то это Порох ! Зае"али, зрадофилы...
показати весь коментар
13.03.2019 19:04 Відповісти
Это месть черниговскому пенсионеру.
показати весь коментар
13.03.2019 15:18 Відповісти
Лише зайшла мова про випробовування українських ракет, а з мокшанських боліт вже чути гуркіт і канонада розірваних пердаків козлорожої нечисті болотної.😁😁😁😁😁
показати весь коментар
13.03.2019 15:21 Відповісти
Нефть и Николас Мадуро спасут Украину,ой извинити...не не Мадуро,а Тимошенко...,хотя это одно тоже...
показати весь коментар
13.03.2019 15:22 Відповісти
Болотная площадь типа Майдан? Какой ужОс
показати весь коментар
13.03.2019 15:27 Відповісти
Та воно і само не знає, що тут белькоче.😁😁😁
показати весь коментар
13.03.2019 15:31 Відповісти
Почему некоторых цензорных беларусов не интересует вопрос Белорусского Федерального округа, но очень интересует Президент соседней страны? Лишняя хромосома? или укушены имперским вЯличием?
показати весь коментар
13.03.2019 16:09 Відповісти
Порошенко: Випробування новітнього українського ракетного озброєння відбуватимуться на Чернігівщині - Цензор.НЕТ 7288Ракета Путлера в Алеппо
показати весь коментар
13.03.2019 15:26 Відповісти
"Украина начала свои испытания… и для Украины сейчас появляются абсолютно новые современные возможности и для увеличения точности, и увеличения радиуса действия, и для мощности нашего возможного ответа на агрессию"
--------------
Кто из первой тройки претендентов подобными речами может похвастаться?
Может Зеленский? Может Юлия Владимировна?
показати весь коментар
13.03.2019 15:28 Відповісти
так у нас окб Янгеля а эти работали в отличии от челомея на качество в отличии от количества
показати весь коментар
13.03.2019 15:29 Відповісти
США и Пентагон разрешили Украине ВСЁ,любые виды вооружений...кацаКрысы Педофила,вы облажались...
показати весь коментар
13.03.2019 15:30 Відповісти
про початок виробництва нових ракет заявив вчора Порошенко. Ці ракети долетять до Урала і далі. Рашка не подумала розірвав договір про обмеження ракет у Европі.
показати весь коментар
13.03.2019 16:12 Відповісти
Будуть тренуватись бити прямо по Кремлю.
показати весь коментар
13.03.2019 15:42 Відповісти
Ощущение у меня что Порошенко играет труднейшую партию в шахматы а вокруг толпятся критики которые не то что план игры не знают но и правила
показати весь коментар
13.03.2019 15:53 Відповісти
Ощущение у меня,что тебе за высер сей забашляли)
показати весь коментар
13.03.2019 15:57 Відповісти
Поэтому Чернигов переименовывается в Нью-Васюки))
показати весь коментар
13.03.2019 15:55 Відповісти
Ворюга чиколадный,когда свое потомство в армию служить отправишь?
показати весь коментар
13.03.2019 15:59 Відповісти
...видать испытания на поражения целей в районе базирования кантемировской дивизии будет проходить ...от чернигова балашиха недалеко ...
показати весь коментар
13.03.2019 16:01 Відповісти
Дикое злобствование на Порошенка в обсуждении этого сообщения убеждает в его правильности и актуальности. Высокая точность и маневрирование на заключительном этапе заменяют мегатонны. Но что Порошенко много поводов дал в себе ..сомневаться - что да, то да. И "очень вовремя" разгоревшиеся "изобличительные кампании" можно было загодя спрогнозировать. Или кто там у него аналитиками считаются? Так что можно ожидать будущим президентом либо бабу ..женщину ...без "руля", либо эстрадного кумира дебилов - клоуна-халтурщика "чего изволите".
показати весь коментар
13.03.2019 16:12 Відповісти
Только один Порох и работает, другой зубы раздaет, третья олигархов с днем рождения поздравляет, доборолaсь.
показати весь коментар
13.03.2019 16:27 Відповісти
ага, новый слоган "Он работает!"
показати весь коментар
13.03.2019 23:35 Відповісти
Петя,що там с Квитником?Твои Свинарчуки снаряд запороли,а ты вже взялся за ракеты
показати весь коментар
13.03.2019 16:36 Відповісти
Чого це запороли? Зробили, не включили в держзамовлення - так. Міністр по 3.14зді мішалкою отримає, принаймні повинен. Ви рахували скільки коштує розробка цього ОТРК. А тут хлопці розробили чужим коштом і саме вчасно. Вас щось бентежить? Що знову не так?
показати весь коментар
13.03.2019 22:53 Відповісти
Президент проснулись. Все эти годы войны, армия РФ-ии имела возможность поражать любые цели в Украине, ответить было нечем. А КБ "Южное" не имело госфинансирования ОКР по ракетам средней дальности. Одно из двух, либо тупость, либо предательство.
показати весь коментар
13.03.2019 16:39 Відповісти
Два в одном.
показати весь коментар
13.03.2019 17:02 Відповісти
Ракети хоч не на Київ направляйте. Бо минулого разу "Точка-У" точно у багатоповерхівку у Броварах поцілила. Добре, що хоч без боєголовки.
показати весь коментар
13.03.2019 16:46 Відповісти
Тут написали, що нацкорпус приїхав в Чернігів за Порошенко. Вони вирішили його прислідувати, а "бійці" цього нацкорпусу в основному з Донецької, Луганської і Харьковської області. Є правда і з інших обстастей. О це так "націоналісти".
показати весь коментар
13.03.2019 17:02 Відповісти
лише Порох! інших навіть не розглядаю
показати весь коментар
13.03.2019 17:55 Відповісти
Так седи в дупе и продолжай разглядывать там пецю.
показати весь коментар
13.03.2019 18:50 Відповісти
Порох - лучший президент на сегодняшний день
***** - вешайся!
показати весь коментар
13.03.2019 19:17 Відповісти
прохання всіх охочих
показати весь коментар
13.03.2019 22:14 Відповісти
100 процентное попадание в \липецкую фабрику.
показати весь коментар
13.03.2019 22:15 Відповісти
Растояние позволяет?
показати весь коментар
13.03.2019 22:17 Відповісти
Сторінка 2 з 2