9483 відвідувача онлайн
8 929 64

США готуються випробувати раніше заборонену ДРСМД крилату ракету, - Reuters

США готуються випробувати раніше заборонену ДРСМД крилату ракету, - Reuters

Цього року Пентагон планує почати випробування двох типів ракет, понад 30 років заборонених договором про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, з якого США вийшли після недотримання його умов Росією.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це повідомили в середу, 13 березня, представники Міноборони США, передає Reuters.

"Ми збираємося випробувати крилату ракету наземного базування в серпні", - сказав високопоставлений представник Пентагону, який відмовився назвати своє ім'я.

Згідно з повідомленням, у Пентагоні запевнили, що ракета не матиме ядерного заряду. Потенційна дальність польоту - близько 1000 кілометрів. Військовий каже, що в разі успіху випробувань ракета може бути розгорнута приблизно через 18 місяців.

Як пише Marine Corps Times, також США планують випробувати балістичну ракету з дальністю польоту від 3000 до 4000 кілометрів.

Аналітик з Асоціації з контролю над озброєннями Кінгстон Рейф сказав Reuters, що такі дії США можуть бути сигналом, що підштовхне Росію до повернення до дотримання умов договору.

1 лютого 2019 року Вашингтон вийшов з ДРСМД. РФ наступного дня заявила про дзеркальну відповідь, але призупинила дію договору тільки 4 березня. Генсек НАТО Єнс Столтенберг зазначив, що Альянс не відмовиться від ядерної зброї, якщо цього не зроблять РФ і Китай. Раніше США і НАТО звинуватили РФ у порушенні умов ДРСМД. Москва заявляє, що не порушує: ракета летить на 498 км, а не на заборонені 500 км.

Топ коментарі
+54
США готовятся испытать ранее запрещенную ДРСМД крылатую ракету, - Reuters - Цензор.НЕТ 3939
показати весь коментар
14.03.2019 08:23 Відповісти
+32
Почему нет? В этот раз окорочка свинорусам поставлять не будут.
показати весь коментар
14.03.2019 08:27 Відповісти
+13
Почему - в пустую? Рухнул СССР, и в мире стало спокойней.
показати весь коментар
14.03.2019 08:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так вот почему США вышли из договора
показати весь коментар
14.03.2019 08:22 Відповісти
Все занимаются разработками, даже ради "на всякий случай"., пиплу скармливают, понятно, всякую дичь, все схавается.
показати весь коментар
14.03.2019 08:44 Відповісти
США готовятся испытать ранее запрещенную ДРСМД крылатую ракету, - Reuters - Цензор.НЕТ 3939
показати весь коментар
14.03.2019 08:23 Відповісти
Гуглмап линейка в помощь
показати весь коментар
14.03.2019 08:23 Відповісти
Возврат к холодной войне и гонке вооружений - 30 лет в пустую.
показати весь коментар
14.03.2019 08:24 Відповісти
И что характерно, что нет анализа ошибок и их признания.
показати весь коментар
14.03.2019 08:25 Відповісти
Почему нет? В этот раз окорочка свинорусам поставлять не будут.
показати весь коментар
14.03.2019 08:27 Відповісти
Будуть... Бо це вигідно... нажаль...
показати весь коментар
14.03.2019 08:45 Відповісти
Почему - в пустую? Рухнул СССР, и в мире стало спокойней.
показати весь коментар
14.03.2019 08:44 Відповісти
кому ?
показати весь коментар
14.03.2019 09:12 Відповісти
Всем кроме Рашки и её выкормошей.
показати весь коментар
14.03.2019 09:54 Відповісти
ти певний ? то порахуй скільки військових конфліктів відбулося за останні 30 років і для порівняння за попередні 30 ть
показати весь коментар
14.03.2019 09:59 Відповісти
За прошедшие после Второй мировой семьдесят лет СССР и Россия в той или иной степени участвовали примерно в тридцати конфликтах. То есть - одна война за два года. Перечислить, или сами https://24tv.ua/ot_dnya_pobedyi_do_segodnya_vo_skolkih_voynah_rossiya_pouchastvovala_za_eti_72_goda_n814120 погуглите ?
показати весь коментар
14.03.2019 10:13 Відповісти
це тобі погуглити потрібно ...після розвалу СРСР спокійніше у Світі не стало ...це все що я тобі намагався донести ...а конфлікти перераховуй не тількі ті у яких були задіяні СРСР та Росія але й ті де участь приймали інші країни
показати весь коментар
14.03.2019 14:31 Відповісти
...чому в "пустую" ...Союз розвалили ...економіку "республік" розвалили ...причому без єдиного постріла ...ти подивися що на бувших підприємствах робиться ...що залишилося від колишніх "колгоспів" ...такого навіть совети у 41му не залишили німцям як ці педалеви-кобелеви-чучми-крадчуки-№.14зденики та інша "кучерявопейсата шобла" ...а людей знищили не меньше ніж у Другу Світову причому руками "наших" геніальних реХформаторів ...так що для Штатів це була реальна побьєда дешево і сердито ще й непогано затарилися стратегічною сировиною з "закрамовродины"...
показати весь коментар
14.03.2019 08:45 Відповісти
Ностальгія за російською окупацією?
показати весь коментар
14.03.2019 09:35 Відповісти
при окупації ти не жив ...але де я сказав неправду ?
показати весь коментар
14.03.2019 09:41 Відповісти
Ти не згоден, що з 1921 по 1991 рік Україна була окупована Росією??
показати весь коментар
14.03.2019 09:44 Відповісти
ти надто швидко "спригуєш" з теми ...що неправда те що знищено четвертину населення чи те що з підприємств залишилися тількі ті що дають цій офшорній шайці гешефт ?
показати весь коментар
14.03.2019 09:56 Відповісти
І все ж...ти згоден що з 1921 по 1991 рік Україна була окупована Росією? А ось результати останнього офіційного перепису населення 2001 року -
У національному складі населення України переважна більшість https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96 українців , чисельність яких становила 37541,7 тис. осіб, або 77,8 % від загальної кількості населення. За роки, що минули від перепису населення 1989 року, чисельність українців зросла на 0,3 %, а їх питома вага серед мешканців України - на 5,1 відсоткового пункта.
Друге місце за чисельністю посідали https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%8F%D0%BD%D0%B8 росіяни . Їх кількість порівняно з переписом 1989 року зменшилася на 26,6 % і нараховувала на дату перепису 8334,1 тис. осіб. Питома вага росіян у загальній чисельності населення зменшилась на 4,8 відсоткового пункту і становила 17,3 %.
показати весь коментар
14.03.2019 10:03 Відповісти
і це все що ти можеш заперечити ?
показати весь коментар
14.03.2019 14:36 Відповісти
повторюся ...але я бачу ти не читаєш і не сприймаєш написаного мною раніше ...
чому в "пустую" ...Союз розвалили ...економіку "республік" розвалили ...причому без єдиного постріла ...ти подивися що на бувших підприємствах робиться ...що залишилося від колишніх "колгоспів" ...такого навіть совети у 41му не залишили німцям як ці педалеви-кобелеви-чучми-крадчуки-№.14зденики та інша "кучерявопейсата шобла" ...а людей знищили не меньше ніж у Другу Світову причому руками "наших" геніальних реХформаторів ...так що для Штатів це була реальна побьєда дешево і сердито ще й непогано затарилися стратегічною сировиною з "закрамовродины"...
показати весь коментар
14.03.2019 20:35 Відповісти
здравствуй, петя симоненко, не пустили тебя на выборы пенсам мозги продолжать пудрить, так ты здесь пар выпускаешь? вот когда твоя бывшая жена подпишет тебе характеристику, тогда сюда и приходи, а пока в спам
показати весь коментар
14.03.2019 10:04 Відповісти
які ви передбачувані ...коли немає що заперечити починаєте хамити і какашками кидатися ...
показати весь коментар
14.03.2019 14:35 Відповісти
Шо ти ліпиш тут горбатого. Тебе не турбує скільки було знищено українців москвою за час окупації? Скільки селянських господарств розвалено в 20-30 роки. Твої колгоспи гівно, яке саме і розвалилось бо існувати й не могло без примусу. Ти хоч раз в селі при комуняках був?Як тільки в 1970 відмінили кріпосне право (почали паспорти видавати) то люди звіттіля тікали куди тільки могли. Твої совкові підприємства не життєздатні. Бо випускали непотріб, який крім совка нікому не був потрібний. І розвалились вони саме через це. І через комуняк керівників, які без вказівки зверху та плану нічого робити не вміли та й не хотіли. Ти хоть в курсі що вся промисловість совка була військовою? А те що вони випускали крім продукції військового призначення було прикриттям, супутнім товаром. В сесесері був тільки один автомобільний завод не військового призначення - ВАЗ. Перш ніж займатись тут пропагандой вивчи питання.
Де вас таких унікумів беруть?
показати весь коментар
14.03.2019 11:38 Відповісти
приймач переналаштуй ...горбатий
показати весь коментар
14.03.2019 14:32 Відповісти
Нема що відповісти по суті. Що й потрібно було довести.
показати весь коментар
14.03.2019 15:27 Відповісти
Міністерство закордонних справ України направило СММ ОБСЄ ноту про обстріли з боку російських окупантів на Донбасі. Нота містить додатково 68 сторінок фото про наслідки порушення режиму тиші Кремлем.

Про це повідомила речниця МЗС України Катерина Зеленко, передає «Обозреватель». Вона додала, що ноту направили 9 березня, проте відповіді партнерів від ОБСЄ ще не надходило.

"Нам було важливо передати не лише факти і свідчення того, що збройними формуваннями РФ було порушено режим припинення вогню та всі положення мінських домовленостей. Нам було також важливо надати ще фотодокази, тобто нота містить ще 68 сторінок додатку, де є фотосвідчення, до яких наслідків призводили обстріли та збройні провокації з боку збройних формувань РФ", - сказала вона.

Важливо, щоб кожна держава-учасниця побачила, хто є хто в цьому процесі переговорів, зазначила Зеленко. Вона уточнила, що в ноті вміщена інформація на період з 29 грудня 2018 року по 7 березня 2019 року.

"Для нас також важливо, щоб кожна держава визнала очевидним факт порушення саме з боку Росії. 7 березня збіг термін дії режиму припинення вогню, тобто, ті дані, які вміщені в нашій ноті, містять інформацію на період з 29 грудня 2018 року по 7 березня 2019 року включно. За день цю інформацію було зібрано і проаналізовано, встановлено чіткі цифри", - пояснила вона.
показати весь коментар
14.03.2019 08:29 Відповісти
С чем и поздравляю московитов.
Янки, велком Купянский район Харьковской области. Пока свои ракеты не наклепали.
показати весь коментар
14.03.2019 08:31 Відповісти
А ВИ не задумувались чого МИ за 5 років так і не наклепали СВОЇХ ракет... Скільки соєвим уродам треба ще років щоб таки наклепати...
показати весь коментар
14.03.2019 08:47 Відповісти
Ограничение только сняли.
Какие 5 лет?
Мне понравилась статья в вашингтон пост.
Вот если Украина наклепает себе ракет ,то это конечно не сравнится с ядерными ракетами раши,но хотя бы что то.
Тем более это не нарушит обязательств Украины.
Т.е. ракеты они нам теперь разрешают через пять лет наклепать,а до этого было эмбарго на беспилотники,а ядерный статус не разрешают,потому что у нас обязательства,а у них обязательств нету.
показати весь коментар
14.03.2019 08:52 Відповісти
Які в дупу "обязательства"... На нас напав один із гарантів безпеки, відтяпав кусок території і іде війна. А інші гаранти хєр забили.. ЯКІ У НАС ПЕРЕД НИМИ МОЖУТЬ БУТИ "обязательства"...
показати весь коментар
14.03.2019 09:00 Відповісти
Так чого сидиш? Бери сокиру і один проти всього світу...
показати весь коментар
14.03.2019 09:21 Відповісти
А вы Договор не читали, по РСМД?
А сколько Янек своровал из бюджета?
А сколько Коломойский вывел из Привата?
А насколько нас сделал нынешний позиционный блок тот что ранее был Партией Регионов?
А на сколько нас обула старуха-колясочница своим кабальным договором с РФ по газу?
А сколько техники и вооружения продал ОНОтоле Гриценко будучи Министром Оборона вместе с ТиМошейницей?
А, что лично вы сделали для обороноспособности страны?
показати весь коментар
14.03.2019 10:00 Відповісти
США готуються випробувати раніше заборонену ДРСМД крилату ракету, - Reuters - Цензор.НЕТ 3161
показати весь коментар
14.03.2019 13:42 Відповісти
И, кстати, кто такие - соевые?
показати весь коментар
14.03.2019 10:04 Відповісти
ну ось)), совок розвалили Зоряними війнами)),
а парашку ракетами, причому вони без яз!!!
і саме цікаве - час розгортання! кацапи, тільки мульт), встигнуть зклепати)!
показати весь коментар
14.03.2019 08:35 Відповісти
...ещё бы перечень военных объектов и городов россии взятых этими ракетами на прицел.
показати весь коментар
14.03.2019 08:37 Відповісти
Воронежа там не будет, он в списках россии
показати весь коментар
14.03.2019 09:54 Відповісти
угу, конечно же на испытаниях не будет иметь, а при желании нужную боевую часть прицепить недолго
показати весь коментар
14.03.2019 08:40 Відповісти
Трамп: «Если вы хотите вновь начать гонку вооружений, мы можем это устроить, но выиграю ее я».

Гонка началась?
показати весь коментар
14.03.2019 08:42 Відповісти
Хотят.
Это аксиома без всяких если.
показати весь коментар
14.03.2019 08:47 Відповісти
Нам никто не мешает делать тоже самое
показати весь коментар
14.03.2019 08:48 Відповісти
Разместят в Европе а сами думают отсидеться за океаном.Можно в Харькове разместить.План Dropshot уже был.Уничтожение крупных советских городов Киев,Харьков вместе с гражданским населением. Милитаристы..а Украина разменная монета.
показати весь коментар
14.03.2019 08:50 Відповісти
Зачем целиться по Киеву, Харькову, и т. д. Достаточно бабахнуть по ядерным реакторам, и тогда ко всей Европе и Рашке придёт толстый полярный лис.
показати весь коментар
14.03.2019 08:58 Відповісти
Тогда всем придет.Со временем..И очень больно.
показати весь коментар
14.03.2019 11:20 Відповісти
А выжившие в бункере, будут потом жить здесь...
США готуються випробувати раніше заборонену ДРСМД крилату ракету, - Reuters - Цензор.НЕТ 5460
показати весь коментар
14.03.2019 11:33 Відповісти
это все вранье. Я буду жить через несколько лет на зеленой планете с кучей разных приколов в оставленных магазинах
показати весь коментар
14.03.2019 12:26 Відповісти
Да, человек смертен, но это было бы;еще полбеды. Плохо то, что иногда он внезапно смертен, вот в чем фокус! И вообще не может сказать, что он будет делать в сегодняшний вечер (c) Мастер и Маргарита
показати весь коментар
14.03.2019 13:14 Відповісти
Тяжело будет кацапам состязаться с американцами, при условии, что денег янки выделяют на это в десять раз больше.
показати весь коментар
14.03.2019 08:54 Відповісти
у путіна є пенсійний фонд, а холопи не проти
показати весь коментар
14.03.2019 08:56 Відповісти
Вырубить в челюсть можно с очень слабого удара, главное правильно попасть. Поэтому не так уже важно, кто до какой ударной мощи натренировался. То же с ядерным оружием. Неважно, у кого будет больше ракет и бомб, если для уничтожения планеты достаточно гораздо меньшего.
показати весь коментар
14.03.2019 12:33 Відповісти
кабутта кацапи зі шпілі-шпіонами були поміхою це зробити
показати весь коментар
14.03.2019 08:54 Відповісти
Интересно до Керченского мостопуйла долетит?
показати весь коментар
14.03.2019 09:05 Відповісти
Никто не запрещал согласно договору "О ликвидации РСМД" (от 08.12.87 г) разрабатывать ракеты с дальностью до 500 км (наземное базирование). Никто не запрещал разработку отдельных ускорителей на ТКРТ (твердые компоненты ракетного топлива) - для баллистических ракет.
Никто не запрещал разработку КРВБ, КРМБ с большей дальностью.
Тонкость в том, что кацапье разрабатывало в комплексе и для наземного базирования + проводили испытания. Американцам осталось выбрать дополнительную ступень для баллистики и совместить с имеющимися. Для КРНБ добавить вставку с топливом. Тонкость в том, что все это время у одних все больше вырастали руки из жопы, у других шли реальные разработки (как по модернизации старых, так и по НИОКР совершенно новых).
Москалики с чем вас и поздравляю.
Воронеж уже не напрягается, там котенок с улицы Лизюкова в а..уе.
показати весь коментар
14.03.2019 09:32 Відповісти
Пора линять в Ливию Боливию. Там точно бомбить не будут.
показати весь коментар
14.03.2019 09:59 Відповісти
Пока коцики делали рокети, против цих рокет розроблялись засоби протидії, що нічим не заборонено, тепер ще доповнять атакуючими засобами ,і тут , виявляється, що у коциків немає нічого для протидії немає, ну хіба ж вони могли подумати що хтось з Договору вийде, вони ж тільки самі хитрі !!
показати весь коментар
14.03.2019 12:15 Відповісти
Кацы, срочно протрезвляйте захерову! Пусть споёт про руССофобию.
показати весь коментар
14.03.2019 09:45 Відповісти
пушки вместо масла
гонка еще никого не протрезвила
зачинщики надеются на бункер и сундучки, но забывают про ядерный век - одного попадания по аэс на всех нас хватит
показати весь коментар
14.03.2019 09:56 Відповісти
Испытайте хорошу ракету!
Хуже нет чем ракетой по "скрепам"!
показати весь коментар
14.03.2019 10:00 Відповісти
Завидуйте , пиндосы https://charter97.org/ru/news/2019/3/14/326768/
показати весь коментар
14.03.2019 10:17 Відповісти
В предверии Fallout !
показати весь коментар
14.03.2019 10:25 Відповісти
То есть ракета давно была и они тупо ждали отмены договора.
Так это обоюдное нарушение договора, а не Ой пля кацапы такие плохие, всё нарушили
показати весь коментар
14.03.2019 17:56 Відповісти