8931 відвідувач онлайн
1 942 37

Росія гібридно розколює ЄС, - депутат Європарламенту від Австрії Карас

Росія гібридно розколює ЄС, - депутат Європарламенту від Австрії Карас

Росію не цікавить згуртована й сильна Європа, а тому вона намагається за допомогою цілого комплексу гібридних заходів стратегічно послабити і розколоти ЄС.

Про це заявив в інтерв'ю австрійській газеті Kurier політик від "Австрійської народної партії" Отмар Карас, який також є головою делегації Європарламенту зі зв'язків з Росією, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Як голова делегації Європарламенту зі зв'язків з Росією я володію інформацією від відповідних служб ЄС, а також від країн-членів ЄС, згідно з якою Росія не лише систематично продукує і поширює фальшиву інформацію, а також намагається за допомогою цілого комплексу гібридних заходів стратегічно послабити і розколоти ЄС", - заявив він.

За словами євродепутата, окрім кібератак та фінансової підтримки правоекстремістських і популістських партій, російські спецслужби проводять активні заходи всередині країн-членів ЄС: "Ми пам'ятаємо інциденти зі Скрипалем і з полковником австрійської армії, який діяв як російський шпигун та був викритий минулого року".

Австрійський політик поскаржився на те, що досі Європа не може і не має права виступати у зовнішньополітичних і військово-політичних питаннях єдиним фронтом: "Але якби могла, то у зовнішньополітичному і військово-політичному плані вона була б сильнішою за Росію і США".

На його переконання, європейська суспільно-політична модель з парламентською ліберальною демократією і нормами правової держави для Путіна є "як більмо на оці".

"Звичайно, Путін користується тим, що всередині Європи панують чвари і вона не діє згуртовано в світовій політиці. Тому я вимагаю скасування принципу одноголосності під час вирішення зовнішньополітичних питань у ЄС", - заявив політик.

За його словами, лише так ЄС може представляти континент у світі та на рівних взаємодіяти з Росію, Китаєм і США.

"Поки лише в одному питанні ЄС виступив більш-менш згуртовано: єдина реакції ЄС на анексію Криму стала сюрпризом для Путіна. На такий опір він не розраховував. Без санкцій Європи Путін, імовірно, пішов би далі, аж до Одеси і Балтійського моря. Люди в Прибалтиці живуть у страху", - заявив Карас.

Топ коментарі
+6
Вопрос знатокам, если порох и ***** злостные враги, почему рос сми ни разу не говорили о коррупции в Украине?
показати весь коментар
15.03.2019 09:50 Відповісти
+4
Ну, можно предположить, что коррупция в Украине выгодна РФ. Это элемент гибридной войны, которая должна привести к расколу, по замыслу авторов этой диверсии.
показати весь коментар
15.03.2019 09:59 Відповісти
+3
Напквне один притомний австрійський депутат. Та й той - етнічний українець (Карась).
показати весь коментар
15.03.2019 09:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вопрос знатокам, если порох и ***** злостные враги, почему рос сми ни разу не говорили о коррупции в Украине?
показати весь коментар
15.03.2019 09:50 Відповісти
потому что любая тема о коррупции может невзначай навести быдломассы россиян к ненужным размышлениям и побудить к анализу?
показати весь коментар
15.03.2019 09:55 Відповісти
Допустим, но там и так есть "оппозиция" которая довольно успешно тыкает пальцем. А вот избавится от лютоненавистного оппонента в один миг куда интересней.
показати весь коментар
15.03.2019 10:08 Відповісти
Ну, можно предположить, что коррупция в Украине выгодна РФ. Это элемент гибридной войны, которая должна привести к расколу, по замыслу авторов этой диверсии.
показати весь коментар
15.03.2019 09:59 Відповісти
А если держать своих агентов у руля враждующей страны?
показати весь коментар
15.03.2019 10:12 Відповісти
Не ври! Российские СМИ постоянно говорят об украинской коррупции и обвиняют в ней Порошенко. Вообще, во всём у них виноват Порошенко.
показати весь коментар
15.03.2019 11:22 Відповісти
Ой да ладно, говорят. Когда надо они говорят, а это тихий пшик.
показати весь коментар
15.03.2019 13:17 Відповісти
Гацюцинації ловиш? На росися 24 прокручують цю тему по повній, але просто тихенько згадують про суми, бо зрада не сильно получається. З 4 млн доларів корупції каци сміються.
А "тарговля Парашенка на краві", а "Ліпєцк" чого заарештували не даючи можливості продати? Хто взагалі придумав і роздув?
показати весь коментар
15.03.2019 13:04 Відповісти
3.4 млн дол?))) Расследование бигуса нашло 250 млн грн и это только по одной схеме! О каких 3.4 млн дол ты пишешь?
показати весь коментар
15.03.2019 13:16 Відповісти
1. 250 млн грн - це менше 10 млн. доларів.
2. 250 млн грн - це сума яка поступила на рахунок фірми, яка ніби причасна до корупції. Запчастини закуплені, на яку суму зловживання точно не знаю, але точно на меншу.
3. Я про їхні розмови про 4 млн. дол дізнався з останього ролика https://www.youtube.com/channel/UCIpvyH9GKI54X1Ww2BDnEgg Быть Или на ютюбі так як цілодобово ясно що не дивлясь рос.пропаганду.
показати весь коментар
15.03.2019 15:44 Відповісти
Если учесть что запчасти покупались по 4 тыс дол, а продавались по 40 тыс... явно 4 млн не получится и откуда такая цифра? В рос сми? Или например в Одессе было установлены качели, каждая по цене нового авто. https://m.censor.net.ua/video_news/3105328/v_odesse_za_schet_gorodskogo_byudjeta_ustanovili_proizvedennye_v_rossii_ledkacheli_po_tsene_novogo_legkovogo
И так с миру по нитке, речь идет о млрд -ах. Дай ссылку на 3.4 млн дол))) поржу как кацапы отбеливают своего агента.
показати весь коментар
15.03.2019 17:32 Відповісти
Не знаю на скільки завищувались. Є слідство, там точніше можна дізнатись. Є взяті під варту є засуджені, десятки замішаних, розбираються. Раніше читав про 100проц. перевищену зраду в 4 рази, в 10 раз вперше бачу. Цікаво поцікавитись в знатоків, на скільки дороже на чорному ринку можна купити деталі з росії?
https://www.youtube.com/watch?v=YcJKAZc0f6Y&t=2s на 10:41
показати весь коментар
15.03.2019 18:00 Відповісти
Та какое следствие, ты о чем? Это следствие уже закрывали и отменили законном об не законном обогащении. Кто холодницкий и сытник задержаны?))) Турч не углядел за ЗАМОМ)))) ты осознаешь что пишешь? Где ракеты? Почему до сих пор ракеты с рос комплектующими? Тоже на черном рынке купили и теперь в серию закупок запустили?))))
Песня о старом, сам, лично, петрушка во все горло говорил об импортозамещении с рашы где оно?)))
показати весь коментар
15.03.2019 18:11 Відповісти
Посмотрел твою ссылку с навязыванием нужного им мнения))) думай своей головой.
показати весь коментар
15.03.2019 18:15 Відповісти
Кстати помнишь США требовали принять закон о прямых поставках в ВСУ, с чего бы это?))
показати весь коментар
15.03.2019 17:54 Відповісти
Так прийняли закон, правельно хай давлять.
Та тому, що корупція по любому залишається. Але вже в десятки раз менша, в оборонній сфері так точно. В 2014 витрати на оборону 2,4млд.дол., зараз 3,8 млд. дол. Різниця не велика, на половину. Раніше армія - тотальний розродаж техніки і призовники, які пашуть на фермера (як мій двоюрідний брат), чи на будові. А тепер контрактники, які забезбечені, як ніколи за всю історію України, розробляються нові зразки зброї... Різниця в раз так 100.
Значить система змінюється.
показати весь коментар
15.03.2019 18:16 Відповісти
Коррупция остается? Позволю себе наконец-то сказать правду вслух: состояние судебной системы в Украине не позволяет бороться с коррупцией даже на 10% от потребности", - заявил генпрокурор.Источник: https://censor.net.ua/n3116774
У нас коррупция обрела новые масштабы. Хорошо, смотри... ты агент и чтобы тебя совсем уже не спалили делать что-то надо полюбому. И вот это что-то и делают. Казармы строят, катерочки, буксирчики, четвертый год пиарятся на нептуне и ольхе и тд и тп. Это вообще ничто. Тем временем на варты ставят ямз двигатели, профукивают сроки по сдаче ракетных комплексов... система не меняется и это не видят только дураки, без обид. Система просто показывает себя классными, не более.
показати весь коментар
15.03.2019 18:23 Відповісти
А сколько складов выпущено в воздух? Это не диверсия? Не? И каждый раз было одно и тоже, охраны нет, группы быстрого реагирования нет и тд и тп. Хотя у нас 250 тыс солдат из них наверно половина контракт и реально есть кому охранять, но не было приказа.
показати весь коментар
15.03.2019 18:27 Відповісти
Та зрозумій, що ніхто немає ні стільки довірених людей (які б тотно не крали) і ніяка посада не дає можливостей, щоб самому відповідати за 100ні тисяч, які в Україні так чи інакше замішані в корупції, особливо на місцях. Має працювати система, а реформи в країні, де люди під "договоритись" розуміють слово "заплатити" важко провести і немає в нас посади монарха, царька, тим більше "доброго царя".
Система гнила - факт, але в рази чистіша ніж була. Приведу приклад, в мене друг працює в суді. Так от була переатестація і голова Львівського Апеляційного Суду просто її не пройшов, бо він був нулем в своїй галузі, не міг відповісти на елементарні запитання, давив на жалість. Що він там робив і так всім зрозуміло. І це найневдаліша реформа.
Коротше, Порошенко своїми діями якісно спливає на систему. І більшого чекати не приходиться ні від кого.
показати весь коментар
15.03.2019 18:53 Відповісти
Порошенко своїми діями якісно впливає систему - это точно и хен плокулол с Италии смог красноречиво это подтвердить))) судья? Не дал хабар, можешь мне не рассказывать как эта переаттестация проходит.
показати весь коментар
15.03.2019 18:58 Відповісти
Та да, бідолашний судя при янику біднесенький немав чим заплатити. Давай поплачемо за нього, такого ціного чесного кадра, еліту ущемілі. Фйодрч вєрнісь
показати весь коментар
15.03.2019 20:51 Відповісти
Ну хоть про судей мне не рассказывай))) даже если гипотетически предположить что у нас пара процентов судей отсеяли (ржу) это ничего не меняет для меня.
показати весь коментар
15.03.2019 21:01 Відповісти
Напквне один притомний австрійський депутат. Та й той - етнічний українець (Карась).
показати весь коментар
15.03.2019 09:57 Відповісти
Кнессель тобі в плечі... Типовий парламент Західної Європи - три мавпи. Не бачать, не чують, мовчать.
показати весь коментар
15.03.2019 09:58 Відповісти
"Конечно, Путин пользуется тем, что внутри Европы царят распри и она не действует сплоченно в мировой политике. Поэтому я требую отмены принципа единогласия при решении внешнеполитических вопросов в ЕС", - заявил политик.Источник:https://censor.net/n3116738

*****, то хитає і Європу, а Європа купує газ і інше) у кацапів -
тобто хто ***** дає сприяння?! )))))))))
показати весь коментар
15.03.2019 10:02 Відповісти
https://censor.net/user/364808, что ты хочешь втюхать? Что принятие большинством хуже, чем единогласие, когда даже ****** будет против чего-то?
показати весь коментар
15.03.2019 10:07 Відповісти
Переходять на іньшій газ, потроху, це швидко не робиться. Як перейдуть ото буде для хутлера несподіванка.
Але чому "жує соплі" Українська влада, чому не збільшують видобуток газу щоб рабомерзоросію перекрити поставками??? Ось питання до парламенту та президента!
показати весь коментар
15.03.2019 10:18 Відповісти
Только ЕС пытается расколоть паРаша, а в Украине только жалкие попытки порохоботов напомнить про ВСУ, вошедшую в десятку сильнейших армий Европы, про преодоление, в основном, последствий агрессии паРаши, более 150 миллиардов Долларов США потерь паРаши от санкций, которым способствовала и нынешняя власть, порохоботы пытаются напомнить о 100 миллиардах Долларов США только прямого ущерба от агрессии паРаши, но истинных патриотов не прошибёшь этим, они знают, что есть основное.
показати весь коментар
15.03.2019 10:04 Відповісти
И больше всех пособничает этому официальная Австрия.
показати весь коментар
15.03.2019 10:11 Відповісти
Почали прозрівати.
А вихід Британії з ЄС гадаете за які гроші організувався.... тужаться тужаться а нічого не виходить... гроші взяли а вийти не хочуть з втратами для Економіки Британії, знов хочуть перенести день виходу.... а що це дасть.... але справа не в тому , справа в тому що ЄС пригріло , як кажуть змію (ху#ла) на грудях - ось і результат. Але добре що прозрівають та кажуть у голос про це.
показати весь коментар
15.03.2019 10:15 Відповісти
ЕС сами себя разрушают. Мультикультуризм, толерантное отношение к ордам мусульман и феминизм. Естественно что уважающие себя люди, будут против засилия этого дерьма, которое нарушает все законы природы.
Россия лишь подталкивает к расколу, нежизнеспособную организацию.
показати весь коментар
15.03.2019 10:21 Відповісти
Ну слава богу, проснулись.....
показати весь коментар
15.03.2019 10:34 Відповісти
Грош ціна такому союзу. Розпад почався коли вони відкрили двері африко-азіатам...
показати весь коментар
15.03.2019 10:40 Відповісти
ну наконец-то, догадались,... дай боже, чтобы не поздно...
показати весь коментар
15.03.2019 11:02 Відповісти
Какие же они там умные!
Так быстро никто бы не догадался - всего 5 лет ушло...
показати весь коментар
15.03.2019 15:25 Відповісти
То-же мне, секрет Полишинеля.Знакомый чудак из Херсона, подписал контракт, пошел в рейс возить мигрантов из Турции в Грецию, сейчас сидит в Греции.Причем знал куда идет, но там платили поболее, все это было месяца за 2 до того как Плешивый начал утюжить Сирию и до кризиса с мигрантами. Как итог ****** на пару с ИГИЛ ****** местных ,те бегут в Турцию их там переправляют в Грецию оттуда все стремятся на зажиточный север, в ЕС кризис к власти приходят путинские марионетки правые популисты Слышал от людей что с Африкой такая-же тема.Не могу понять, почему молчат в ЕС, ведь их спецслужбы уж точно знают побольше чем я.
показати весь коментар
15.03.2019 11:19 Відповісти
Если послушать этих либерастов, Россия все делает гибридно. Даже Австрию сделала еврогибридной. Методом танца...