"Північний потік-2" зробить Європу більш вразливою, - міністр енергетики США Перрі

Про це заявив міністр енергетики США Рік Перрі на інавгураційній зустрічі міністрів Трансатлантичного партнерства щодо енергетичної співпраці, повідомляє посольство України в США на своїй сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
Міністр заявив, що "Північний потік-2" не націлений на диверсифікацію маршрутів постачання енергоносіїв у Європу, натомість він сконцентрує в собі дві третини російських газових поставок, що зробить Європу більш вразливою.
"Ігри в політику з постачанням енергії, проведення кібернетичних атак та кампаній з дезінформації не є поведінкою відповідальної нації. Російські зусилля зі здійснення тиску на Європу тепер містять набір гібридних інструментів, що використовуються для посилення впливу. Зазначене включає в себе дії Росії з використання комерційних структур, часто через розвиток інфраструктури, для розповсюдження зловмисного впливу, дезінформації та політичного примусу. "Північний потік-2" та "Турецький потік" і демонструють цю динаміку, що також включає в себе непрозору тактику у сфері цивільної ядерної енергетики", - додав міністр.
Адміністрація США, резюмував Перрі, підтримує зусилля Європи з мінімізації енергетичної залежності від одного постачальника енергоносіїв, особливо, якщо цей постачальник використовує енергію як механізм для отримання політичних переваг.

