9979 відвідувачів онлайн
1 323 46

Екстрена медична служба отримає з бюджету в 2019 році мільярд гривень

Екстрена медична служба отримає з бюджету в 2019 році мільярд гривень

Екстрена медична допомога в 2019 році отримає 1 млрд грн бюджетного фінансування.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Урядового порталу.

Повідомляється, що запланована модернізація оперативно-диспетчерських служб у всіх регіонах України. У Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та м. Києві стартує проект розвитку системи екстреної медичної допомоги (ЕМД).

"Тепер вона фінансуватиметься за такою моделлю: не більше 75% від визначеної потреби фінансується за рахунок держбюджету, не менше 25% - за рахунок місцевих бюджетів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що реформа передбачає оновлення алгоритмів диспетчеризації, створення нової IT-інфраструктури, оновлення обов’язкових протоколів диспетчерів та протоколів командних дій бригад, нові автомобілі та обладнання тощо.

Екстрена медична служба отримає з бюджету в 2019 році мільярд гривень 01

Топ коментарі
+11
Соя вы хоть методички смените, вас еще незадолбало одно и тоже **** ..ть, кто не за барыгу, тот кацап, это уже просто смешно.
показати весь коментар
18.03.2019 08:26 Відповісти
+10
Киевлян не знаю, баранов до хрена было.
Екстрена медична служба отримає з бюджету в 2019 році мільярд гривень - Цензор.НЕТ 1588
показати весь коментар
18.03.2019 08:21 Відповісти
+9
нормальна сума, на "медицину"...
якраз така, як папа) виписав в свій хфонд на вибори!))))))))))
показати весь коментар
18.03.2019 08:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нормальна сума, на "медицину"...
якраз така, як папа) виписав в свій хфонд на вибори!))))))))))
показати весь коментар
18.03.2019 08:08 Відповісти
тебя чтоль ольгинец
показати весь коментар
18.03.2019 09:56 Відповісти
а шо тут дивного?! https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BA_XIV «Держава - це я» )))) так шо ***** відпочиває, це до нього!!!
показати весь коментар
18.03.2019 08:47 Відповісти
оно как король солнце
показати весь коментар
18.03.2019 09:56 Відповісти
Бюджет то когда приняли, что Продавец труселей решил поделиться сей радостной новостью? Чы как раз до этой статьи дочытав?
показати весь коментар
18.03.2019 08:09 Відповісти
Екстрена медична служба отримає з бюджету в 2019 році мільярд гривень - Цензор.НЕТ 1684
показати весь коментар
18.03.2019 08:12 Відповісти
Екстрена медична служба отримає з бюджету в 2019 році мільярд гривень - Цензор.НЕТ 8929
показати весь коментар
18.03.2019 08:13 Відповісти
Это ещё что. Вы просто не представляете сколько киян пришло б станцевать на его панихиде
показати весь коментар
18.03.2019 08:18 Відповісти
Киевлян не знаю, баранов до хрена было.
Екстрена медична служба отримає з бюджету в 2019 році мільярд гривень - Цензор.НЕТ 1588
показати весь коментар
18.03.2019 08:21 Відповісти
Напиши свой домашний адрес и свой номер телефона. Русня, уверен, что тебя кастрируют быстрее чем ты проснёшься.
https://www.youtube.com/watch?v=cxEoCQOL7bw
показати весь коментар
18.03.2019 08:25 Відповісти
Русня твоя на Банковой сидит, после выборов сам увидишь, и поймешь, как ты все это время ошибался.
показати весь коментар
18.03.2019 08:28 Відповісти
русня, у тебя проблемы с номером телефона и своим домашним адресом?
Или ты обоссался, а?
показати весь коментар
18.03.2019 08:42 Відповісти
Записывай г. Киев, ул. Банковая 11. Там ты найдешь свою русню.
показати весь коментар
18.03.2019 08:51 Відповісти
Давно в бане не был..?
показати весь коментар
18.03.2019 09:54 Відповісти
Соя вы хоть методички смените, вас еще незадолбало одно и тоже **** ..ть, кто не за барыгу, тот кацап, это уже просто смешно.
показати весь коментар
18.03.2019 08:26 Відповісти
русня, в чем методичка?
Дурнів цінують тільки у Кацапстпнані. Поліграф - дурень - взагалі національний герой Кацапстану.
показати весь коментар
18.03.2019 08:28 Відповісти
Через две недели увидишь кто кацап, как твой Петя на рашку со всем награбленным будет драпать.
показати весь коментар
18.03.2019 08:30 Відповісти
Я хочу сегодня увидеть. Давай ты мне все это сегодня лично при встрече покажешь, ты же не зассышь, русня?
показати весь коментар
18.03.2019 08:44 Відповісти
Написал порохобот с исконно полтавской фамилией. Как там у тебя? "Сюда я больше не ездок! Карету мне, карету!" Или не ездун? Или не ездец, Грибоедов?
показати весь коментар
18.03.2019 08:32 Відповісти
Це обличчя електорату, що голосує за тЮльку, ЗеБеню. Яскравий представник суспільства, яке живе за правилом: "відібрати та розділити".
показати весь коментар
18.03.2019 08:45 Відповісти
Что там с расследованием убийств на Майдане? У кондитера опять нет времени?
показати весь коментар
18.03.2019 08:56 Відповісти
саня седня пашет за троих
а майдан кондитер слил - и слился в экстазе с рыгами
показати весь коментар
18.03.2019 09:58 Відповісти
Так я и не прячусь, жертва грибов. Можем провести творческий эксперимент. Подойти на любую остановку общественного транспорта, рынок или другое скопление людей в Киеве. И ты громко скажешь, что ты за Порошенко. Обещаю, что постараюсь отбить тебя от восхищённых граждан, которые захотят тебя крепко обнять и даже побросать вверх
показати весь коментар
18.03.2019 08:29 Відповісти
Мордва, ты где сейчас в Киеве? Давай забьемся?
показати весь коментар
18.03.2019 08:41 Відповісти
Стецьво, я ж тебе это и предлагал. Знаешь офис Азова, напрыклад. Там рядом конечная тралембуса. Люду всегда хватает. Громко скажешь шо ты за Офшорника и увидим всенародную любовь к нему и тебе. Извини, твою Борщагивку не предлагаю - там могут и затоптать от восхищения
показати весь коментар
18.03.2019 09:33 Відповісти
Екстрена медична служба отримає з бюджету в 2019 році мільярд гривень - Цензор.НЕТ 4148
показати весь коментар
18.03.2019 08:15 Відповісти
Экстренная помощь получит деньги до того как освободят Крым или после.
показати весь коментар
18.03.2019 08:15 Відповісти
Страдаешь в окупации?
показати весь коментар
18.03.2019 08:16 Відповісти
Шариков, тебя уже Павлов отпустил? Или это его новый эксперимент на условные рефлексы? Положительное что-то про Украину - у шарикова (ты ж не в обиду, что по фамилии?) желчь выделяется и неконтролируемое желание облаять.
показати весь коментар
18.03.2019 08:25 Відповісти
Потрібно було написати, що "Экстренная медицинская служба получит из бюджета в 2019 году миллиард гривен, або 2 премії голови нафтогазу"
показати весь коментар
18.03.2019 08:17 Відповісти
Это примерно 4 премии, хотя не исключено что 2, возможно увеличат премию за добросовестный труд.
показати весь коментар
18.03.2019 08:19 Відповісти
У 2019 році екстрена медична допомога отримає 1 млрд гривень.

Екстрена медична служба отримає з бюджету в 2019 році мільярд гривень - Цензор.НЕТ 7205
показати весь коментар
18.03.2019 08:18 Відповісти
из них уворуют - все 1 млрд гривень.
показати весь коментар
18.03.2019 09:59 Відповісти
Это ни о чем
показати весь коментар
18.03.2019 08:53 Відповісти
Будешь так с женой разговаривать, чмошник. О чем- это дорожная карта и адекватное финансирование. Но тебе некогда включить мозжечок, слишком занят вылизыванием шоколадного очка.
показати весь коментар
18.03.2019 10:00 Відповісти
порохне ольгинской мозг не положен - там методичка и калькулятор