4333 відвідувача онлайн
3 685 11

Семеро чоловіків влаштували стрілянину на зупинці транспорту в Ковелі

Семеро чоловіків влаштували стрілянину на зупинці транспорту в Ковелі

Увечері 18 березня семеро чоловіків влаштували стрілянину на зупинці громадського транспорту в Ковелі Волинської області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила поліція Волинської області.

Як зазначається, очевидець повідомив поліції близько 22-ї години, що зловмисники стріляють з пневматичної зброї на вулиці Липинського.

Прибувши через декілька хвилин, інспектори затримали 25-річного громадянина, на якого вказав чоловік. Під час перевірки у нього виявили предмет, схожий на вогнепальну зброю. Молодик поводився агресивно і нецензурно висловлювався.

Предмет, схожий на пістолет, згодом вилучив слідчий для подальшої експертизи. На порушника патрульні оформили 1 постанову і 3 протоколи, зокрема, за дрібне хуліганство і непокору поліцейським. Причетних доставили у відділення поліції, де передали слідчому.

Топ коментарі
+6
семеро по очереди стреляли?)) пистолет то как оказалось один и тот пневматический...
или новости СОВСЕМ закончились??
(а в детском саду сегодня дети пасочками бросались, семеро)))
показати весь коментар
19.03.2019 11:37 Відповісти
+6
Семеро чоловіків влаштували стрілянину на зупинці транспорту в Ковелі - Цензор.НЕТ 9518
показати весь коментар
19.03.2019 12:29 Відповісти
+5
"Семеро мужчин устроили стрельбу на остановке транспорта в Ковеле" - це ж блокбастер якийсь, а заходиш і читаєш текст, один пневматичний пістолет. Українська журналістика, майстри заголовку.
показати весь коментар
19.03.2019 11:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
семеро по очереди стреляли?)) пистолет то как оказалось один и тот пневматический...
или новости СОВСЕМ закончились??
(а в детском саду сегодня дети пасочками бросались, семеро)))
показати весь коментар
19.03.2019 11:37 Відповісти
предмет, похожий на огнестрельное оружие изъяли предметы похожие на полицейских ...
показати весь коментар
19.03.2019 11:38 Відповісти
у предмета похожего на злоумышленника.
показати весь коментар
19.03.2019 11:42 Відповісти
Стас, не пиши дурню. Вилучений предмет зброєю може визначити лише експертиза, у поліцейських немає таких повноважень. Тому будь-який предмет, що хоч віддалено нагадує зброю, отримує визначення "предмет, що схожий на пістолет, автоматичний карабін і т.д.". Це юридичні тонкощі, і щоб прикрити одне місце у випадку застосування зброї співробітником поліції.
показати весь коментар
19.03.2019 11:56 Відповісти
Предмет остановка остался на том же месте?
показати весь коментар
19.03.2019 11:44 Відповісти
"Семеро мужчин устроили стрельбу на остановке транспорта в Ковеле" - це ж блокбастер якийсь, а заходиш і читаєш текст, один пневматичний пістолет. Українська журналістика, майстри заголовку.
показати весь коментар
19.03.2019 11:52 Відповісти
Семеро чоловіків влаштували стрілянину на зупинці транспорту в Ковелі - Цензор.НЕТ 9518
показати весь коментар
19.03.2019 12:29 Відповісти
Мужчины устроили стрельбу на остановке в количестве похожем на число семь...
показати весь коментар
19.03.2019 13:30 Відповісти
Ковель-це місто, яке більше півроку обороняли солдати вертмахту (про це нагадують карти на стінах залізничного вокзалу). Стратегічне місце. Тут також можна купити копченого вугра.
показати весь коментар
19.03.2019 13:43 Відповісти
великолепная ковельская семёрка.
показати весь коментар
19.03.2019 14:25 Відповісти
Это была съемка очередного фильма со съемками на натуре!
показати весь коментар
20.02.2020 08:38 Відповісти